Mes naudojame slapukus (savo ir trečiųjų šalių teikėjų, pvz., „Google Analytics“), kad palengvintume mūsų tinklalapių naudojimą ir turinys labiau atitiktų jūsų interesus. Toliau naudojant mūsų tinklalapius aktyvuojami tik techniškai reikalingi slapukai. Sutikimas reiškia, kad visi slapukai (taip pat ir rinkodaros slapukai) bus aktyvuoti. Jūsų sutikimas yra savanoriškas ir gali būti atšauktas bet kuriuo metu ateityje.

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Išankstinis pardavimas 2020

Tiems, kurie sprendimus priima anksti!

Sužinokite daugiau apie geriausius pasiūlymus!

Išankstinis pardavimas 2020

Tiems, kurie sprendimus priima anksti!

Sužinokite daugiau apie geriausius pasiūlymus!

Išankstinis pardavimas 2020.

Revoliucijos prasideda širdyje. Naujieji LEXION 8000 - 5000.

Ar galima LEXION vadinti revoliucija, jei jis neturi naujo pavadinimo? Galima. Su naująja APS SYNFLOW kūlimo sistema mes padarėme revoliuciją jo viduje, bet ne jo sieloje. Jis vis dar yra galingiausias ir patikimiausias javų nuėmimo kombainas pasaulyje. Dėl visiškai naujos konstrukcijos, jis yra 25 % našesnis, automatiškai įrašo visus darbo duomenis ir gali būti sukonfigūruotas, kad atitiktų net labai specifinius poreikius. Taip pat, jo valdymas yra dar intuityvesnis. Kada ketinate prisijungti prie revoliucijos jūs?


Daugiau informacijos apie CLAAS revoliuciją raskite čia

Sužinok pirmas ir sprendimus priimk laiku!

CLAAS ir kiti UAB ,,Konekesko Lietuva" atstovaujami prekiniai ženklai turi išties daug naujienų, taip pat ir kitų laiko patikrintų technikos pasiūlymų. Kviečiame juos atrasti naujajame leidinyje ir kreiptis į žemės ūkio technikos pardavimo vadybininkus. 

Kontaktus galite rasti čia.