Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Pranešimas spaudai

CLAAS AXION 960 CEMOS – „Tvarus traktorius 2021“!

Le Manas/Harsevinkelis, 2020 m. gruodžio 21 d. Iš 26 specialistų žurnalistų sudaryta tarptautinė vertinimo komisija 2021 m. tvariu traktoriumi išrinko traktorių „CLAAS AXION 960 CEMOS“. „CLAAS“ ženklui apdovanojimas skirtas už „CEMOS“ tinkamumą ir unikalumą traktorių dialoginėje sistemoje. 

Kasmet vertinimo komisija, sudaryta iš 26 žemės ūkio žurnalistų iš 25 valstybių, įteikia „Metų traktoriaus“ apdovanojimus. Įprastai nugalėtojai kasmet pakaitomis yra apdovanojami „EIMA“ arba „Agritechnica“ parodose. Šiais metais dėl koronaviruso pandemijos apdovanojimų ceremonija pirmą kartą vyko virtualioje erdvėje ir buvo transliuojama tiesiogiai. „Tvaraus traktoriaus 2021“ kategorijos nugalėtojas „CLAAS AXION 960 CEMOS“ sugebėjo nurungti 17 kitų finalininkų. Tai antras kartas, kai įteikiamas apdovanojimas „Sustainable TotY“, skirtas pagerbti traktorius, kurie išsiskiria savo ypatingai tvariomis technologijomis. „Dėl „CEMOS“ sistemos traktoriai „Claas AXION 960“ stipriai pažengė link tvaraus ūkininkavimo. Dar niekada nebuvo taip paprasta naudoti visas šiame traktoriuje esančias technologijas. Visų technologijų ir elektronikos optimizavimas, taip pat ne mažiau svarbus padangų slėgio optimizavimas leidžia šiam traktoriui ženkliai sutaupyti kuro ir daug efektyviau dirbti lauke, esant bet kokioms darbo sąlygoms“,- teigiama vertinimo komisijos paaiškinime. 

2020 m. rugsėjį „CLAAS“ pristatė naujausią „V“ stadijos didelių traktorių seriją „AXION 900“. Naujas šių modelių variantas – tai galimybė pasirinktinai įrengti ar įmontuoti šiuose traktoriuose „CLAAS CTIC“ padangų pripūtimo sistemą ir traktoriams skirtą savimokos „CEMOS“ dialoginę sistemą. Neseniai buvo gauta žyma „aprobuota DLG“, kadangi sutaupyta iki 16,8 proc. kuro ir 16,3 proc. padidintas našumas kultivuojant (DLG bandymo ataskaita 7096). „Džiaugiamės, kad „AXION 960“ su „CEMOS“ sistema visa šia argumentų visuma sugebėjo įtikinti kritišką vertinimo komisiją“,- apibendrina Christian Radons, „CLAAS“ Vykdomosios valdybos narys, atsakingas už pardavimus ir aptarnavimą. „Mūsų galingiausiame standartiniame traktoriuje apjungėme ne tik patogumą su pirmos klasės transmisija, bet kartu ir bendrą darbo efektyvumą. Įrodyta, kad unikali traktoriams skirta „CEMOS“ sistema greta balastavimo ir padangų slėgio reguliavimo dar ir ženkliai padidina efektyvumą. Tai naudinga ne tik ūkininkams ir rangovams laiko bei kainos atžvilgiu, bet ir aplinkai daugeliu aspektų. Kuro suvartojimas, CO2 emisija, dirvožemio sutankinimas – tai tik trys aspektai, kuriuos tvarumo atžvilgiu teigiamai veikia traktoriams skirta „CEMOS“ sistema. Be to, integruotas arimo asistentas taip pat padeda išgauti aštuonių pirmaujančių gamintojų idealius plūgų nustatymus.“ 

„CLAAS AXION 900“ didelių traktorių serija apima didžiausios variklio galios diapazoną nuo 325 iki 445 hp ir atitinka V stadijos emisijos lygį. Traktoriams skirta „CEMOS“ sistema gali būti tiekiama iš įmonės su „AXION 900 CMATIC“, „AXION 800 CMATIC“ ir „ARION 500/600 CMATIC“ su „CEBIS Touch“, taip pat gali būti montuojama tuose traktoriuose, kurie gaminami nuo 2018 m. Naudodamiesi internetine skaičiuokle, esančia adresu: https://www.claas.co.uk/products/technologies/cemos-2020/calculator, susidomėję ūkininkai ir rangovai gali atskirai paskaičiuoti savo verslo potencialias sutaupytas lėšas ir CO2 sutaupytą kiekį. „Aprobuota DLG“ lauko bandymo metu (DLG bandymo ataskaita 7096), traktoriams skirta „CEMOS“ sistema visiems bandymą atlikusiems vairuotojams padėjo sumažinti kuro sąnaudas, palyginus su individualiais jų nustatymais, o 80 proc. vairuotojų – padidinti apdorojamą plotą. Vadinasi, buvo įrodyta, kad ši sistema padeda geriausiems vairuotojams tapti dar profesionalesniems. Naujausios kartos „CLAAS CTIC“ padangų pripūtimo sistemos galimos „AXION“ traktoriuose.


Bendrų „AXION 960“ nuotraukų, lauko nuotraukų ir „CTIC“ padangų pripūtimo sistemos parsisiuntimas galimas - ATSISIŲSKITE ČIA.

DLG aprobuotos bandymo ataskaitos ir traktoriams skirtos „CEMOS“ sistemos nuotraukų parsisiuntimas galimas - ATSISIŲSKITE ČIA.