Mes naudojame slapukus (savo ir trečiųjų šalių teikėjų, pvz., „Google Analytics“), kad palengvintume mūsų tinklalapių naudojimą ir turinys labiau atitiktų jūsų interesus. Toliau naudojant mūsų tinklalapius aktyvuojami tik techniškai reikalingi slapukai. Sutikimas reiškia, kad visi slapukai (taip pat ir rinkodaros slapukai) bus aktyvuoti. Jūsų sutikimas yra savanoriškas ir gali būti atšauktas bet kuriuo metu ateityje.

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Keičiasi UAB KONEKESKO LIETUVA vardas

Keičiasi UAB KONEKESKO LIETUVA vardas

Žemės ūkio, statybinės ir miško technikos pardavimo ir aptarnavimo įmonė UAB „Konekesko Lietuva“ keičia vardą ir nuo šiol vadinsis UAB Baltic Agro Machinery.


Danish Agro grupė įsigijo likusius 55% akcijų

Pavadinimas keičiamas kovo 31-ąją dieną įvykusio akcijų perrašymo pagrindu, kuomet Europos konkurencijos tarnyba patvirtino Danish Agro grupės likusių 55% trijų Baltijos šalių, CLAAS technikos oficialių atstovų AS Konekesko Eesti, SIA Konekesko Latvija ir UAB Konekesko Lietuva akcijų įsigijimą.

LINA KAPČINSKIENĖ, UAB Baltic Agro Machinery generalinė direktorė:

,,Džiaugiamės nauju – UAB Baltic Agro Machinery vardu ir, žinoma, didžiuojamės tapę Danish Agro grupės dalimi. Tai daugiau nei 100 metų patirtį sukaupusi įmonių grupė, kurią vienija bendras tikslas – užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas bei produktus, artimai bendradarbiaujant su klientais. Mums tapti šios grupės dalimi reiškia – turėti dar stipresnes finansines pozicijas, padėsiančias klientams pasiūlyti rinkoje konkurencingas kainas, taip pat dalintis sukaupta patirtimi, užtikrinant kokybę, geriausius sprendimus bei aptarnavimą mūsų klientams ir jų verslams. Svarbu paminėti, jog ateityje Danish Agro grupės įmonės, CLAAS prekinį ženklą atstovaus net septyniose šalyse, o tai suteiks naudos tiek mums, tiek mūsų klientams.

Matome didelį potencialą bendradarbiaujant ir kooperuojantis su kitomis Danish Agro grupės įmonėmis, išnaudojant tris centrinius sandėlius ir, žinoma, bendradarbiaujant su Baltic Agro įmone Lietuvoje“.

Įmonė keičia vardą, tačiau atstovaujami prekiniai ženklai: CLAAS, LEMKEN, BOGBALLE, UMEGA AGRO, PONSSE, KOBELCO, KUBOTA, GROVE, paslaugos bei filialai visoje Lietuvoje išlieka tokie pat. Įmonėje dirba 93 darbuotojai, iš viso 6 padaliniai, įskaitant atsarginių dalių parduotuves bei serviso dirbtuves.