Mes naudojame slapukus (savo ir trečiųjų šalių teikėjų, pvz., „Google Analytics“), kad palengvintume mūsų tinklalapių naudojimą ir turinys labiau atitiktų jūsų interesus. Toliau naudojant mūsų tinklalapius aktyvuojami tik techniškai reikalingi slapukai. Sutikimas reiškia, kad visi slapukai (taip pat ir rinkodaros slapukai) bus aktyvuoti. Jūsų sutikimas yra savanoriškas ir gali būti atšauktas bet kuriuo metu ateityje.

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Patvirtinas akcijų įsigijimas

Patvirtintas Danish Agro grupės technikos verslo įmonių Baltijos šalyse įsigijimas

Europos konkurencijos tarnyba patvirtino Danish Agro grupės likusių  55% trijų Baltijos šalių CLAAS technikos oficialių atstovų AS Konekesko Eesti, SIA Konekesko Latvija ir UAB Konekesko Lietuva akcijų įsigijimą. Sandoris bus baigtas šiandien, kovo 31 d. Patvirtinimas buvo suteiktas, nes buvo įvykdytos visos sąlygos, susijusios su grupės dabartinės veiklos technikos pardavimu Estijoje, apie kurią pranešta sausį.Danish Agro grupės generalinis direktorius Henning Haahr džiaugiasi patvirtinimu:

„Dabar Danish Agro šeimos dalimi tampa trys stiprios įmonės, turinčios puikų valdymą ir atsidavusių darbuotojų komandą. Esu įsitikinęs, kad mes galėsime sėkmingai plėsti savo verslą gavę šį patvirtinimą. Sėkmingai vykdydami žemės ūkio produktų ir technikos verslą Suomijoje ir Baltijos šalyse, mes siekiame ir toliau būti pirmo pasirinkimo partneriu Suomijos ir Baltijos šalių ūkininkams “, - sako jis.

Danish Agro Machinery  padalinio generalinis direktorius Jens Skifter mato didelį potencialą Baltijos šalyse ir Suomijoje:

„Mes džiaugiamės puikiais, patikimais santykiais su visais savo tiekėjais, tame tarpe CLAAS, kuris jau 20 metų buvo vienas pagrindinių KONEKESKO tiekėjų, taip pat įžvelgiame daug potencialo ir sinergijos, Baltijos šalių technikos verslui prisijungus prie šeimos. Ateityje atstovausime CLAAS septyniose šalyse, o tai suteiks daug naudos ūkininkams teikiant paslaugas, aprūpinant atsarginėmis dalimis, realizuojant naudotą techniką. Siekiame kartu plėtoti miškininkystės ir statybinės technikos verslą, kuris mums atrodo itin svarbus. Mes išdidžiai atstovaujame PONSSE, KOBELCO ir KUBOTA prekės ženklus“, - reziumuoja jis.

Trijose Baltijos įmonėse dirba apie 290 žmonių, iš viso 14 padalinių, įskaitant atsarginių dalių sandėlius ir serviso dirbtuves.

Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite:

Jens Skifter


Danish Agro grupė, Technikos padalinys, Generalinis direktorius
Tel .: +45 27 80 01 06

Søren Møgelvang Nielsen


Danish Agro grupė, Komunikacijos direktorius
Tel .: +45 23328274

 

Faktai apie Danish Agro grupę

Danish Agro grupę sudaro kelios žemės ūkio pramonės įmonės Danijoje ir užsienyje. Jų bendras tikslas: glaudžiai bendradarbiaujant su klientais prisidėti prie pridėtinės vertės sprendimų savo srityse. Grupė daugiausia užsiima pašarų mišinių, ingredientų ir vitaminų mišinių, trąšų, pasėlių apsaugos, sėklų ir energijos pardavimu bei grūdų supirkimu iš ūkininkų. Grupė atstovauja daugelį pirmaujančių žemės ūkio technikos prekių ženklų ir valdo platų pomėgių ir laisvalaikio mažmeninės prekybos tinklą. Danish Agro grupėje dirba apie 5000 darbuotojų, o 2020 m. planuojamos pajamos siekia apie 35 milijardus Danijos kronų.