Mes naudojame slapukus (savo ir trečiųjų šalių teikėjų, pvz., „Google Analytics“), kad palengvintume mūsų tinklalapių naudojimą ir turinys labiau atitiktų jūsų interesus. Toliau naudojant mūsų tinklalapius aktyvuojami tik techniškai reikalingi slapukai. Sutikimas reiškia, kad visi slapukai (taip pat ir rinkodaros slapukai) bus aktyvuoti. Jūsų sutikimas yra savanoriškas ir gali būti atšauktas bet kuriuo metu ateityje.

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Tikros revoliucijos prasideda širdyje.

Pristatyti naujieji CLAAS LEXION 8000-5000 javų kombainai

Crucheray, 2019 m. liepa. CLAAS pristato antrąją LEXION kartą. Septyni hibridiniai ir šeši kratikliniai modeliai, turintys 313–790 AG galios variklius, atitinka visus reikalavimus dėl našumo ir šiaudų kokybės. Tiek hibridinės, tiek kratiklinės mašinos turi naujus kūlimo įrenginius APS SYNFLOW HYBRID ir APS SYNFLOW WALKER, kurie yra ne tik ypatingai galingi, bet ir efektyvūs. Papildomas funkcijas ir valdymo elementus turinti naujojo LEXION pagalbos operatoriui sistema CEMOS AUTOMATIC mašinos nustatymus optimizuoja automatiškai ir sumaniai. Naujasis porankis ir CEBIS, kuris dabar turi jutiklinį ekraną, siūlo daugiau integruotų funkcijų ir maksimalų patogumą naudotojui. Mažiau diržinių pavarų turinti naujoji pavaros koncepcija užtikrina maksimalų patikimumą ir nepertraukiamą mašinos darbą.

Efektyvūs naujieji kūlimo įrenginiai

Naujieji APS SYNFLOW HYBRID ir APS SYNFLOW WALKER kūlimo įrenginiai užtikrina žymiai didesnį kūlimo ir separavimo našumą. Abiejose sistemose dabar naudojamas 755 mm skersmens, 10 spragilų turintis, kūlimo būgnas. APS SYNFLOW WALKER turi naują, papildomą, 600 mm skersmens separavimo būgną, kuris sumontuotas už kūlimo būgno. APS SYNFLOW HYBRID tiekimo būgno skersmuo buvo padidintas iki 600 mm, siekiant užtikrinti optimalų augalų masės perdavimą į rotorius. Naujasis pasirenkamas iki 18 000 litrų talpos grūdų bunkeris ir iki 180 l/s iškrovimo greitis užtikrina ilgesnį darbo laiką ir greitą iškrovimą.

Tikslios pažangios technologijos

Ir naujajame LEXION, CEMOS AUTOMATIC mašinos reguliavimus atlieka automatiškai, kad būtų užtikrintas optimalus našumas ir kūlimo kokybė.Naująją elektronikos architektūrą sudaro FIELD SCANNER, kuris, naudodamas lazerinį valdymą, mašiną nukreipia išilgai pasėlių pakraščio arba technologinių vėžių. Sumontuotas ant kabinos stogo, jis naudoja priekinio priedo automatinio aptikimo funkcijos signalą, kad veikimas būtų pritaikytas prie sumontuoto priekinio priedo.Naujasis QUANTIMETER gali būti sukalibruotas neišlipus iš kabinos, o derlingumo matavimas atliekamas nepriklausomai nuo tūkstančio grūdų svorio. Naujajame LEXION dabar taip pat gali būti sumontuotas DYNAMIC POWER, kuris leidžia variklio galią reguliuoti lanksčiai, atsižvelgiant į darbo sąlygas.

Komfortiška naujoji kabina

Naujosios kabinos konstrukcija užtikrina daugiau vietos operatoriui ir puikią garso izoliaciją. Naujasis porankis turi reguliuojamą CEBIS terminalą su jutikliniu ekranu ir daugybę integruotų funkcijų, todėl mašinos valdymas yra greitas ir intuityvus. Daug funkcijų, pvz., kūlimo būgno ar šiaudų smulkintuvo greičio sumažinimas, gali būti įjungtos neišlipus iš kabinos. Greitą pritaikymą pačioms įvairiausioms kultūroms nuimti taip pat palengvina nesudėtinga kūlimo pobūgnio segmentų pakeitimo procedūra.Didesnis pasukimo kampas užtikrina puikų iškrovimo vamzdžio matomumą iš kabinos. Grūdų bunkeris dabar labai lengvai pasiekiamas, kad būtų galima atlikti sraigės skydo plokščių reguliavimą nenaudojant įrankių. Beveik visi naujojo LEXION modeliai gali turėti amortizuojančią TERRA TRAC vikšrinę važiuoklę ir 40 km/h didžiausią važiavimo greitį. Ši važiuoklė skirta maksimaliai dirvožemio apsaugai ir komfortui važiuojant lauku ir dideliu transportavimo greičiu.

Patikimumas bet kokiomis sąlygomis

Naujoji LEXION pavaros koncepcija skirta maksimaliam patikimumui. Joje naudojama mažiau diržinių pavarų, visi variatoriai yra sustiprinti ir gali būti prijungti prie centrinės tepimo sistemos. Visuose LEXION modeliuose sumontuota DYNAMIC COOLING, kuri užtikrina vienodą aušinimą ir retesnį oro filtro valymą. Naudodamas REMOTE SERVICE, operatorius gauna optimalią, skubią pagalbą, kad bet kokios prastovos būtų sumažintos iki minimumo.

Paveikslėlių archyvas svetainėje claas-group.com

Apsilankykite mūsų internetiniame paveikslėlių archyve, kuriame rasite daugybę paveikslėlių. Šiuos paveikslėlius medijos gali naudoti nemokamai. www.claas-group.com > Picture Archive

Apie CLAAS

CLAAS (www.claas-group.com) yra 1913 m. įkurtas šeimos verslas. Ši įmonė yra viena iš pirmaujančių žemės ūkio mašinų gamintojų pasaulyje. Įmonė, kurios pagrindinė būstinė yra Harzevinkelyje, Vestfalijoje, yra javų nuėmimo kombainų lyderis Europos rinkoje. CLAAS yra dar vienos didelės produktų grupės – savaeigių pašarų smulkintuvų – pasaulinis lyderis. CLAAS taip pat yra pasaulyje pirmaujantis traktorių, žemės ūkio presų ir žaliųjų pašarų ruošimo mašinų gamybos lyderis. CLAAS produktų asortimentą taip pat sudaro pažangiausios žemės ūkio informacinės technologijos. CLAAS visame pasaulyje dirba virš 11 000 darbuotojų, o pajamos 2018 finansiniais metais siekė 3,8 mlrd. eurų.