CLAAS ORIGINAL atsarginės dalys

Gamyba ir pristatymas pagal užsakymą.

„CLAAS Service & Parts“ siūlo specialiai jūsų mašinai pritaikytas atsargines dalis, kurios pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų ir tiksliai atitinka CLAAS specifikacijas. Kad viskas tinkamai veiktų.

CLAAS ORIGINAL atsarginės dalys

Gamyba ir pristatymas pagal užsakymą.

„CLAAS Service & Parts“ siūlo specialiai jūsų mašinai pritaikytas atsargines dalis, kurios pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų ir tiksliai atitinka CLAAS specifikacijas. Kad viskas tinkamai veiktų.

CLAAS ORIGINAL atsarginės dalys – viskas tinka.

Atsarginės dalys – tai daugiau nei tik tinkami matmenys. Naudojamos medžiagos ir jų apdirbimo būdai yra mašinų patikimumo ir ilgaamžiškumo pagrindas. Atsarginės dalys pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, tiksliai laikantis CLAAS specifikacijų ir naudojantis CLAAS praktine patirtimi. Kiekviena atsarginė dalis yra optimaliai suderinta su bendra jūsų mašinos sistema.

Pagamintos pagal užsakymą

CLAAS ORIGINAL atsarginės dalys – pagal užsakymą gaminamos aukštos kokybės serijinės dalys CLAAS mašinoms.

Patikimos

CLAAS ORIGINAL atsarginės dalys yra ilgaamžiškesnės ir apsaugo mašiną nuo gedimų.

Efektyvios

CLAAS ORIGINAL atsarginės dalys stebina ekonomiškumu ir kokybe, kuri atsiperka.


Skirtumus parodo bandymų laukuose rezultatai.

ORIGINAL prieš kopiją

Kodėl savo CLAAS mašinose visada turėtumėte naudoti CLAAS ORIGINAL atsargines dalis? Ne tik todėl, kad kiekviena atsarginė dalis optimaliai suderinta su bendra jūsų mašinos sistema, bet ir todėl, kad CLAAS ORIGINAL atsarginės dalys patikimai taupo jūsų pinigus. Mes tai patikrinome dėl jūsų, nes realybė gali būti patikrinta tik praktiškai. Sužinokite apie ORIGINAL atsarginių dalių ir jų kopijų skirtumus.


Idealiai pritaikyti.

CLAAS ORIGINAL dvigubi pirštai

ORIGINAL dvigubi pirštai pagaminti iš aukštos kokybės, daug kartų grūdinto ketaus. Jie garantuoja maksimalų darbo patikimumą ir idealų suderinimą su CLAAS pjovimo sistema per visą ilgą laikotarpį. ORIGINAL dvigubi pirštai pasižymi skirtingomis kokybinėmis savybėmis.


Kokybė iki paskutinės poros.

CLAAS ORIGINAL filtrai

CLAAS ORIGINAL filtrai apsaugo variklį nuo nešvarumų, užtikrina ilgalaikį darbo saugumą ir yra optimaliai pritaikyti CLAAS mašinų eksploatavimo sąlygoms. Jau projektavimo metu atliekami filtrų bandymai realiomis darbo sąlygomis darbo vietoje ir jie pritaikomi atitinkamoms CLAAS mašinoms.


Gera sąveika.

CLAAS ORIGINAL priešpeiliai

Dėl specialios dangos, CLAAS ORIGINAL universalūs priešpeiliai yra ypatingai tvirti ir užtikrina puikią apsaugą nuo dėvėjimosi. Puikiai veikiantis priešpeilis yra sėkmingo derliaus nuėmimo pagrindas.


Nepriekaištingas tobulumas.

CLAAS ORIGINAL grandinės

Naudodami CLAAS ORIGINAL grandines galite pasitikėti idealia sąveika. Aukštos kokybės komponentai idealiai suderinti – tai aukščiausios kokybės ir didžiausio patikimumo, kurį tik galėjote įsivaizduoti, garantas. Mažiausi nukrypimai gali sukelti rimtų padarinių mašinoms. CLAAS ORIGINAL grandinės pasižymi daugybe pranašumų.


Specialiai pritaikyti.

CLAAS ORIGINAL rutuliniai guoliai

CLAAS ORGINAL rutuliniai ir ritininiai guoliai atitinka aukščiausius reikalavimus, kuriuos keliate guoliams. Jie yra ypatingai patvarūs, net sudėtingiausiomis sąlygomis. Šių guolių konstrukcija leidžia lengvai atlaikyti važiavimo metu atsirandančias vibracijas, smūgius ir perkrovas.


„Aštri“ kokybė.

CLAAS ORIGINAL peiliai

Atšipę peiliai pablogina pjovimo kokybę ir padidina degalų sąnaudas. CLAAS ORIGINAL peiliai pristatomi tik kaip aukštos kokybės ir labai atsparūs dilimui ORIGINAL pjovimo komponentai, kurių konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir mažą nusidėvėjimą. Pjovimo komponentai yra pagaminti iš legiruoto specialaus įrankinio plieno ir padengti dilimui labai atsparia danga.


Stiprus ryšys.

CLAAS ORIGINAL diržai

CLAAS ORIGINAL diržai yra idealus ryšys jūsų CLAAS mašinoms. Praktinė patirtis, kaip idealiai suderinti skirtingas medžiagas, yra ypatingai svarbi. CLAAS ORIGINAL diržus sudaro aukščiausios kokybės gumos medžiagos, kordo siūlai ir audiniai. Diržų konstrukcija pritaikyta kiekvienai konkrečiai CLAAS pavarai.


Stabilūs ir lankstūs.

CLAAS ORIGINAL spyruokliniai pirštai

CLAAS ORIGINAL spyruokliniai pirštai užtikrina pastovų didelį našumą ir švelnų augalų masės pernešimą. Jie užtikrina sklandų augalų masės srautą dirbant su presais, savikrovėmis priekabomis, savaeigiais pašarų smulkintuvais, grėbliais ir vartytuvais. Dėl ilgos gamybos patirties, originalūs spyruokliniai pirštai yra optimaliai pritaikyti bendrai CLAAS sistemai.


CLAAS ORIGINAL sėdynės

CLAAS ORIGINAL sėdynės

CLAAS ORIGINAL sėdynės stebina savo moderniu dizainu ir yra tobulai integruotos į CLAAS mašinų valdymo koncepciją (žmogaus ir mašinos sąsaja (angl. „Man Machine Interface“, MMI)). Žinoma, ORIGINAL sėdynės taip pat atitinka teisės aktų reikalavimus. Jos taip pat turi daug kitų privalumų.