Į tinklą sujungtos mašinos.

Laimėkite laiko. Taupykite pinigus.

Mes tikime, kad iš savo CLAAS mašinų jūs galite gauti dar daugiau nei bet kada anksčiau. Dydis ir galia dar ne viskas. Mes manome, kad pagrindinis veiksnys, leidžiantis pasiekti didesnį efektyvumą, yra sumanumas.

Būtent todėl mes savo mašinas sujungėme į tinklą.

Į tinklą sujungtos mašinos.

Laimėkite laiko. Taupykite pinigus.

Mes tikime, kad iš savo CLAAS mašinų jūs galite gauti dar daugiau nei bet kada anksčiau. Dydis ir galia dar ne viskas. Mes manome, kad pagrindinis veiksnys, leidžiantis pasiekti didesnį efektyvumą, yra sumanumas.

Būtent todėl mes savo mašinas sujungėme į tinklą.

Į tinklą sujungtos mašinos.

CLAAS siūlo skirtingus modulius, kuriuos galite suderinti pagal savo poreikius.

REMOTE SERVICE.

Greitesnis nesklandumų šalinimas.

  • Mašina identifikuoja gedimą ir informuoja operatorių
  • Mašina siunčia klaidos pranešimą serviso partneriui
  • Serviso partneris identifikuoja gedimą nuotoliniu būdu

Nauda jums: skubus nesklandumų šalinimas, kadangi atsarginė dalis gali būti pristatyta ir sumontuota mašinos darbo vietoje.

Iniciatyvus serviso planavimas.

  • Mašina informuoja serviso partnerį apie būsimos techninės priežiūros poreikį
  • Serviso partneris pasiūlo techninės priežiūros atlikimo laiką
  • Serviso partneris iš anksto užsako CLAAS ORIGINAL dalis ir medžiagas atsižvelgdamas į techninės priežiūros apimtį

Nauda jums: techninė priežiūra atliekama nevėluojant.

TELEMATICS.

TELEMATICS – tai skaitmeninė duomenų perdavimo sistema, kuri nuolat iš į tinklą sujungtų javų kombainų, savaeigių smulkintuvų ir traktorių gauna ir įrašo darbo duomenis, važiavimus ir derlingumo duomenis. Visi duomenys per mobiliojo telefono tinklą perduodami į serverį, kur jie yra apdorojami ir saugomi. Per TELEMATICS svetainę jūs galite tiesiogiai pasiekti ir įvertinti savo dabartinius ar ankstesnius duomenis. Prisijungti galite per savo ūkio asmeninį kompiuterį, nešiojamą kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Šiuos duomenis taip pat galite eksportuoti į bet kurią įprastą ūkio valdymo programą ir ten juos toliau apdoroti.

Automatinis dokumentavimas.

Automatinis dokumentavimas yra patogiausias būdas dokumentuoti jūsų duomenis. Šis modulis sumažina jūsų darbo krūvį, o taip pat padidina duomenų apdorojimo patikimumą. TELEMATICS sistema automatiškai identifikuoja lauką, kuriame mašina dirba ir rengia su lauku susijusią dokumentaciją kiekvienam darbui atsižvelgiant į lauko ribas ir įrašytus važiavimus.

Užsisakykite dabar

Programėlė mobiliesiems įrenginiams.

Tam, kad TELEMATICS galėtumėte naudoti ir tada, kai esate išvykę iš biuro, CLAAS siūlo programėlę, skirtą „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms. Programėlės veikimo principas yra toks pats, kaip ir TELEMATICS portalo. Ir šiuo atveju jūs galite naudotis trimis technikos parko modernaus valdymo žingsniais: informavimu, analize, optimizavimu. Integruota navigacijos funkcija taip pat jums rodo artimiausią kelią iki jūsų mašinų. Programėlės naudotojai automatinio dokumentavimo modulyje gali peržiūrėti skirtingas suvestines ir būsenas, o taip pat mašinos duomenis. Tai paprastas būdas ūkio vadybininkams stebėti darbo eigą, kai jie yra išvykę iš biuro.

Privalumai:

  • Paprasta ir lengvai suprantama – gali būti naudojama bet kada ir bet kur
  • Nėra papildomų išlaidų
  • Būtina informacija apie darbo procesus
  • Lengva stebėti darbo ir užduočių dokumentavimą

Atsiųsti „iOS“     Atsiųsti „Android“

FLEET VIEW.

Programėlė nuolat informuoja visus logistikos grandinėje dalyvaujančius vairuotojus apie technikos parką sudarančių javų kombainų pozicijas ir dabartinį grūdų bunkerių užpildymo lygį.

Išvengiama prastovų ir nereikalingų važiavimų. Taip galite išnaudoti visus savo javų kombainų pajėgumus, sumažinti dyzelinių degalų sąnaudas ir jų įsigijimo išlaidas, o taip pat sumažinti dirvožemio suspaudimą. LEXION, TUCANO ar JAGUAR perduoda duomenis į jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir žymiai pagerina logistikos laukuose efektyvumą. CLAAS programėlė FLEET VIEW žymiai sumažina vairuotojų įtampą, ypatingai ilgomis darbo dienomis.

Atsiųsti „iOS“