Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Modernizuokite terminalus

Visada teisingas pasirinkimas.

Modernizuokite terminalus

Visada teisingas pasirinkimas.

CLAAS terminalai.

Visada teisingas pasirinkimas.

Terminalo COPILOT konstrukcija reiškia, kad jis gali būti naudojamas tik kaip pagalbinis vairuojant su GPS COPILOT. Terminalai S7 ir S10 yra kitokie: jie gali būti naudojami kaip pagalbiniai rankiniam vairavimui su GPS COPILOT arba su automatinėmis vairavimo sistemomis GPS PILOT FLEX ir GPS PILOT.

Terminalas S10.

Terminalas S10 suteikia platų funkcijų, padidinančių darbo kabinoje patogumą, pasirinkimą. Tarp jų GPS vairavimas ir kameros ekranas. Terminalas S10 dabar turi pilną ISOBUS funkcionalumą. ISO UT kontroliuoja prikabintą padargą, ISO TC-BAS ir ISO TC-GEO pasirūpina darbų valdymu, o ISO SC yra atsakingas už sekcijų kontrolę.

Terminalas S7.

Bazinis terminalas S7 turi visas naujausias technologijas ir yra tinkamas pasirinkimas, jei Jūs norite terminalą naudoti tik lygiagretaus važiavimo valdymui ar automatinei vairavimo sistemai. Turėdamas aukštos raiškos 7 " lietimui jautrų ekraną, S7 atlieka visas funkcijas, kurias atlikdavo jo pirmtakas S3.

Jis taip pat tiekiamas su referencinio važiavimo valdymu ir USB sąsaja duomenų valdymui, o taip pat greito duomenų apsikeitimo su AGROCOM NET ir AGROCOM MAP programine įranga.

Pagrindinė S7 versija naudoja EGNOS korekcijos signalą, tačiau papildomai užsakius galima naudoti OMNISTAR, BASELINE HD ir RTK signalus. Taip pat gali būti priimami GLONASS palydovų signalai. Keičiant korekcijos signalą, daugiau nebereikia keisti antenos, kadangi S7 turi integruotą, gamykloje sumontuotą dviejų dažnių imtuvą, skirtą įvairiems signalams.

„EASY on board“ programėlė.

Su „EASY on board“ programėle, visi su ISOBUS suderinami padargai gali būti kontroliuojami su planšetiniu kompiuteriu („iPad“ ar naujesnis). Kad būtų dar patogiau, įvairios funkcijos gali būti priskirtos funkciniams mygtukams (pagalbiniai), kaip ir bet kuriuose kituose ISOBUS terminaluose. Įrengta USB sąsaja garantuoja greitą ir patikimą maitinimo tiekimą planšetiniam kompiuteriui ilgomis darbo laukuose dienomis. Valdymui naudojant planšetinį kompiuterį, sumažėja netvarka traktoriaus kabinoje.

Atsiųsti „iOS“

COMMUNICATOR.

Terminalas COMMUNICATOR turi 5,7 colio spalvotą ekraną. Jis atitinka ISO UT standartą, todėl su ISOBUS suderinamus padargus galima patogiai valdyti per COMMUNICATOR. Žinoma, funkcijos taip pat gali būti priskirtos funkcijų mygtukams (pagalbiniams).