Mes naudojame slapukus (savo ir trečiųjų šalių teikėjų, pvz., „Google Analytics“), kad palengvintume mūsų tinklalapių naudojimą ir turinys labiau atitiktų jūsų interesus. Toliau naudojant mūsų tinklalapius aktyvuojami tik techniškai reikalingi slapukai. Sutikimas reiškia, kad visi slapukai (taip pat ir rinkodaros slapukai) bus aktyvuoti. Jūsų sutikimas yra savanoriškas ir gali būti atšauktas bet kuriuo metu ateityje.

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Priekiniai priedai, tenkinantys kiekvieno poreikius.

Skirtos patenkinti įvairius derliaus nuėmimo poreikius.

Priekiniai priedai, tenkinantys kiekvieno poreikius.

Skirtos patenkinti įvairius derliaus nuėmimo poreikius.

Naujos pjaunamosios.

VARIO 1230 / 1080 / 930 / 770 / 680 / 620 / 560 / 500 – sėkmės istorija tęsiasi. Pristačiusi naują pjaunamųjų kartą, CLAAS atliko dar vieną savo pasiteisinusios pjaunamosios VARIO patobulinimą, kuris leido padidinti našumą, pagerinti javų masės srautą, padidinti patikimumą, sumažinti aptarnavimų poreikį, padidinti universalumą, komfortą ir patogumą.

Trumpai apie svarbiausias savybes.

  • Integruotos plokštės rapsui leidžia atlikti bepakopį reguliavimą 700 mm diapazone.
  • 660 mm skersmens tiekimo sraigė
  • Tiekimo sraigė ir dalgis yra varomi mechaniniu būdu, per reduktorių ir pavaros veleną
  • Lenktuvai su optimizuotais lenktuvų pirštų laikikliais, dilimui atspariais pirštų tvirtinimo vamzdžiais ir nauja konstrukcija, sumažinančią stiebų apsivyniojimą
  • Greito prijungimo montavimo sistema leidžia skirtuvus ir dalgius rapsui pritvirtinti /nuimti nenaudojant jokių įrankių
  • Dalgio rapsui hidraulinis siurblys išjungiamas automatiškai
  • LASER PILOT gali būti užlenktas ir sureguliuotas nenaudojant jokių įrankių
  • Grandiklių juostos reguliuojamos iš išorės
  • Automatinis nustatymas į saugojimo padėtį paspaudus vieną mygtuką
  • Kampu pakreiptas skersinis vamzdis, kad pjaunamosios stalas būtų geriau matomas iš kabinos

Paruošimas rapsų pjovimui pakeitus vos tik kelis nustatymus.

Pjaunamųjų pritaikymas rapsų derliaus nuėmimui užima tik kelias minutes. Tereikia skirtuvus pakeisti rapsų atpjovimo peiliais. Dėl dviejų greitai sumontuojamų laikiklių, ši užduotis gali būti atlikta nenaudojant jokių įrankių. Prijungus rapsų atpjovimo peilius, automatiškai įjungiamas hidraulinis siurblys, kuris varo šoninius atpjovimo peilius.

Nuo CERIO 930 iki CERIO 560.

Pagaminta naujųjų VARIO pjaunamųjų pagrindu, CERIO modelio serija yra dar vienas pasirinkimas javų derliaus dorojimui. CERIO pjaunamosios stalas, siekiant optimizuoti augalų masės srautą, rankiniu būdu gali būti reguliuojamos nuo - 100 iki + 100 mm. Reguliavimas atliekamas atleidus dešimt varžtų, kad pjaunamosios stalą būtų galima sustumti ar ištraukti.

NAUJA: VARIO 1230 ir 1080.

VARIO pjaunamosios iš CLAAS yra skirtos darbui laukuose pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Du didžiausius modelius, VARIO 1230 ir VARIO 1080, apibūdinančios charakteristikos yra optimalus augalų masės srautas, švarus pjovimas ir tvirta konstrukcija. Šių darbinių pločių pjaunamosioms CLAAS naudoja perskirtų lenktuvų, sraigės ir dalgio principą.

NAUJA: Dviejų ašių vežimėlis pjaunamajai su vairuojama užpakaline ašimi.

Pjaunamosioms nuo VARIO 1230 iki VARIO 930 galima pasirinkti naujuosius, dviejų ašių, keturis vairuojamus ratus turinčius transportavimo vežimėlius.

 
Atsisiuntimo centras
Brošiūra Priekiniai priedai