Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

CARGOS 9600-9500

Visiems sezonams –

Kaip savikrovė priekaba žolei ar šiaudams, arba kaip transportavimo priekaba kukurūzams, biomasei ar medienos drožlėms, CARGOS yra reikalinga ištisus metus.

CARGOS 9600-9500

Visiems sezonams –

Kaip savikrovė priekaba žolei ar šiaudams, arba kaip transportavimo priekaba kukurūzams, biomasei ar medienos drožlėms, CARGOS yra reikalinga ištisus metus.

CARGOS 9600-9500

Tik iš CLAAS.

Specialūs dviašmeniai peiliai galingame pakrovimo ir smulkinimo bloke, nuleidžiamos grandiklinio transporterio grindys, modulinė važiuoklė ir daug kitų savybių kartu daro CARGOS nepralenkiamu savo srities specialistu.

TalpaTalpa, esant vidutiniam suspaudimui
m3m3
CARGOS 960047,5-50295-1002
CARGOS 950041,5-44283-882

2 Su platformos gaubto pailginimu

Kėbulo tūris.

Kaip ir šio modelio pirmtako, naujosios CARGOS 9000 maksimali kėbulo talpa gali būti 38, 44 ir 50 m3.

Modulinė važiuoklės su dviem ar trimis ašimis.

Atsižvelgiant į poreikį, CARGOS 9000 gali turėti linginę arba hidraulinę pakabą. Taip pat galima pasirinkti vairuojamą ašį ir elektrohidraulinį pozityvų ašies vairavimą.

EFFICIENT FEEDING SYSTEM (EFS).

Apsaugo pašarus, o taip pat yra judri ir efektyvi: EFS su 500 mm nuleidžiamomis grandiklinio transporterio grindimis užtikrina dar geresnį augalų masės srautą ir dar didesnę talpą, kartu su mažesniu galios poreikiu.

Du pjovimai yra geriau nei vienas.

Peiliai su dvigubais, skutimosi peiliuko aštrumo ašmenimis gali būti lengvai apsukti, taip sumažinamos prastovos lauke.