Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

CARGOS 760-740

Pašarų transportavimo priekaba CARGOS 700.

CARGOS 700 kėbulo tūris gali būti 48,5, 42,5 ir 36,5 m3.

CARGOS 760-740

Pašarų transportavimo priekaba CARGOS 700.

CARGOS 700 kėbulo tūris gali būti 48,5, 42,5 ir 36,5 m3.

Pašarų transportavimo priekaba CARGOS 700.

Viskas iš vieno tiekėjo.

CLAAS yra vienintelis gamintojas, galintis pasiūlyti visus pašarų ruošimo grandinės produktus iš vieno tiekėjo, įskaitant valdymo terminalą ir elektroninių sprendimų asortimentą, kurie skirti efektyviam viso mašinų parko panaudojimui.

Kėbulo tūris.

CARGOS 700kėbulo tūris gali būti 36,5, 42,5 ir 48,5 m3. Papildomai užsakomi platformos gaubto pailginimai aukštį papildomai padidina 20–30 cm, o talpą padidina 2,5 tonos.

CARGOS savybės.

Dvipusė grandiklinio transporterio pavara, išskirtinė CLAAS važiuoklė ir papildomai pasirenkamas elektrohidraulinis pozityvus vairavimas yra tik keletas dvigubos paskirties priekabos CARGOS privalumų pavyzdžių.

NAUJA: CARGOS 700 Komfort.

CARGOS 700 Komfort su apkrovai jautria darbine hidrauline sistema yra pilnai suderinama su ISOBUS. Papildomai užsakius, gali būti sumontuota kita įranga, įskaitant apšvietimo įrangos valdymo sistemą, krovinio svorio ekraną ir elektrohidraulinį pozityvų vairavimą.

CARGOS 760CARGOS 750CARGOS 740
Talpam348,5-51242,5-44,5236,5-38,52

2 Su platformos gaubto pailginimu

CARGOS 700 Komfort su patogia valdymo įranga:

Apkrovai jautri darbinė hidraulinė sistema, o taip pat pilnas suderinimas su ISOBUS

Valdymas su OPERATOR ar su ISOBUS suderinamu terminalu (pvz., COMMUNICATOR II ar EASY on board)

Papildomai pasirenkama apšvietimo įrangos valdymo sistema, krovinio svorio indikatorius, išorinis ekranas krovinio svorio indikatoriui, elektrohidraulinis pozityvus vairavimas ir trijų ašių hidraulinės važiuoklės pakeliama ašis.