Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

CARGOS 8500-8300

Nustatantis naujus standartus –

CARGOS 8500-8300

Nustatantis naujus standartus –

CARGOS 8500-8300

 1. Galinga transporto priemonė su tvirtos važiuoklės koncepcija ir kūgio formos konstrukcija
 2. Didelio našumo dozavimo volų modulis, kuris gali būti nuimtas greitai ir patogiai
 3. LED darbinės šviesos
 4. Galimas pasirinkimas: 22,5", 26,5" arba 30,5" padangos
 5. Siaura vilkimo sija su plačiu rinktuvu, kad būtų užtikrintas manevringumas ir stabilumas
 1. Patogus valdymas su CLAAS OPERATOR ar COMMUNICATOR II
 2. Krovinio svorio indikatorius
 3. CLAAS TELEMATICS
 4. Modulinė ašies laikiklio konstrukcija
 5. Nauji peilių laikikliai su tvirtais dviašmeniais peiliais
 6. Nuimamas pakrovimo ir smulkinimo mazgas

Didelis efektyvumas.

Trys rotoriaus segmentai yra pritvirtinti prie rotoriaus korpuso ir tarpusavyje sujungti varžtais – tai reiškia, kad pažeidimo atveju, turi būti pakeistas tik pažeistas segmentas.

Daugybė vietos.

Patogesniam peilių pakeitimui, peilių laikiklis hidrauliniu būdu nuleidžiamas, o grandiklinio transporterio grindys 90° pasukamos žemyn.

Nuolat pagaląsta.

Kadangi galandimo kampas visada yra tinkamas, išsaugoma peilio forma ir padidėja peilių tarnavimo laikas. Tai reiškia, kad Jūs galite peilius smulkinimui naudoti ilgiau, nei galandant įprastu būdu.

AQUA NON STOP COMFORT.

Naudojant AQUA NON STOP COMFORT šlapio galandimo technologiją, Jūs galite labai efektyviai pagaląsti visus standartinius peilius, taip užtikrinant jų ašmenų ilgesnį tarnavimo laiką.

TalpaTalpa, esant vidutiniam suspaudimui
m3m3
CARGOS 850041,582
CARGOS 840035,571
CARGOS 83003060