Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

TORION 956-537 SINUS

Užtikrina didesnę judėjimo laisvę.

40 km/h greičiu galintys važiuoti TORION SINUS yra sunkių krovinių krovimo ankštose erdvėse specialistai. Ypatingą manevringumą jiems suteikia sujungimas naudojant lankstą ir vairuojamas galinis tiltas.

TORION 956-537 SINUS

Užtikrina didesnę judėjimo laisvę.

40 km/h greičiu galintys važiuoti TORION SINUS yra sunkių krovinių krovimo ankštose erdvėse specialistai. Ypatingą manevringumą jiems suteikia sujungimas naudojant lankstą ir vairuojamas galinis tiltas.

CLAAS ratiniai krautuvai | TORION 956-537 SINUS

Privalumai jums:

 • TORION 956 SINUS: ekonomiškas keturių cilindrų DPS variklis, 76 kW (106 AG) galia, maksimalus 405 Nm sukimo momentas esant 2 000 aps./min sūkiams, Etapas IV (Tier4f) išmetamųjų dujų standartas
 • TORION 644 / 537 SINUS: tvirtas keturių cilindrų „Yanmar“ variklis, 54 kW (73 AG) galia, Etapas V išmetamųjų dujų standartas
 • Du važiavimo diapazonus turinti hidrostatinė pavara, skirta iki 40 km/h greičiui
 • Naujos konstrukcijos važiuoklė su vairuojamu galiniu tiltu, skirta optimaliam manevringumui
 • Dėl maksimalaus stabilumo ir atsparumo virtimui, didesnė naudinga apkrova
 • Aukštam kėlimui skirta strėlė, pakelianti į 3,70 metrų aukštį

TORION 956 SINUS. Didelė mašina.

 1. Galingas DPS variklis (Etapas IV), sukuriantis iki 76 kW / 106 AG
 2. Bepakopė hidrostatinė transmisija (su dviem sinchronizuotomis pavaromis)
 3. Didelis manevringumas dėl posūkio lanksto ir vairuojamo galinio tilto
 1. Geras priedo matomumas dėl strėlės Z kinematikos
 2. 3,70 m kėlimo aukštis su aukštam kėlimui skirta strėle
 3. Idealus matomumas visomis kryptimis dėl keturis statramsčius turinčios kabinos

TORION 644 / 537 SINUS. Kompaktiška mašina.

 1. Tvirtas „Yanmar“ variklis (Etapas V), sukuriantis 54 kW / 73 AG
 2. Bepakopė hidrostatinė transmisija (su dviem sinchronizuotomis pavaromis)
 3. Didelis manevringumas dėl posūkio lanksto ir vairuojamo galinio tilto
 1. 40 km/h važiavimo greitis
 2. 3,50 m kėlimo aukštis
 3. Labai patogios kabinos jau ir 5 bei 6 tonų klasėse

TORION

ModelisDarbinis svoris1 (kg)Virtimo apkrova
pasisukus iki galo (maks.)2 (kg)
Variklis

Didžiausia variklio galia
(ECE R 120) (kW/AG)

Darbinė hidraulinė sistema
l/bar
956 SINUS90705575DPS 4045HLC0778/106115/240
644 SINUS63904430„Yanmar“ 4TNV98CT54/7393/210
537 SINUS55503750„Yanmar“ 4TNV98CT54/7370/230

1 Nurodytos reikšmės skiriasi priklausomai nuo padangų, žemės kasimo kaušo (praktikoje, kaušo tūris gali būti iki 10 % didesnis, nei apskaičiuotas pagal standartą ISO 7546. Kaušo užpildymo lygis priklauso nuo medžiagos), kinematikos varianto, įskaitant visas tepimo priemones, pilną degalų baką, kabiną su virtimo atveju apsaugančia struktūra/nuo iš viršaus krintančių objektų apsaugančia struktūra ir vairuotoju. Darbinis svoris ir virtimo apkrova priklauso nuo padangų matmenų ir papildomos įrangos.

2 Pagal ISO 14397-1.

Galingas darbas ankštose erdvėse.

TORION SINUS vairuojamas ne tik vidurinio lanksto pagalba, bet ir pasukant galinio tilto ratus. Dvi vairavimo trauklės sujungia priekinę dalį ir galinio tilto posūkio svirtis. Vairuotojui pasukant ratinio krautuvo vairą, kartu vairuojamas ir galinis tiltas.

Pakankamai vietos našiam darbui.

Naujos, ergonomiškos konstrukcijos erdvi kabina vairuotojui suteikia našiai darbo dienai reikalingą komfortą. Jums ji patiks dar prieš įlipant. 180° kampu atidaromos durys sukuria daugybė vietos gerai pradžiai.

Sklandus ir tikslus važiavimas keliu.

TORION SINUS hidrostatinė pavara turi du važiavimo greičio diapazonus, todėl galite optimaliai prisitaikyti prie atliekamo darbo. Važiavimo greičio diapazonas pasirenkamas su jungikliu, tada važiavimo greitis palaipsniui ir tiksliai reguliuojamas su akceleratoriaus pedalu.

Greitas ir patogus darbas.

CLAAS savo produktų asortimentą papildė vienu dideliu ir dviem kompaktiškais, komfortiškais ratinių krautuvų modeliais TORION SINUS, kurių didžiausias važiavimo greitis yra 40 km/h. Tai reiškia, kad populiarias, 40 km/h greičiu važiuojančias, mašinas dabar galima įsigyti ir 4 bei 5 tonų klasėse.