JAGUAR 880–840

JAGUAR – savaeigis pašarų smulkintuvas.

Iššūkiai, su kuriais susiduriate, nuolat didėja. Jūsų poreikiai yra svarbiausias dalykas. Jūsų pasitenkinimo užtikrinimas skatina mus nuolat ieškoti naujų sprendimų. Didesnis našumas, didesnis pasirinkimas, didesnis komfortas, didesnis pelningumas: visas šias savybes siūlo 800 serija, kuri sukuria visiškai naują klasę.

JAGUAR 880–840

JAGUAR – savaeigis pašarų smulkintuvas.

Iššūkiai, su kuriais susiduriate, nuolat didėja. Jūsų poreikiai yra svarbiausias dalykas. Jūsų pasitenkinimo užtikrinimas skatina mus nuolat ieškoti naujų sprendimų. Didesnis našumas, didesnis pasirinkimas, didesnis komfortas, didesnis pelningumas: visas šias savybes siūlo 800 serija, kuri sukuria visiškai naują klasę.

CLAAS savaeigiai pašarų smulkintuvai | JAGUAR 880-840. Kokia nauda jums?

Kiekviename lauke, kaip namie. CLAAS JAGUAR 800 serija.

Nuo 1973 m. pagaminta virš 40 000 šių mašinų. Pasaulyje sėkmingiausias savaeigis pašarų smulkintuvas užtikrina, kad milijonai žmonių kasdien gali džiaugtis sveiko pieno stikline. Mūsų įsipareigojimas nuolat tobulinti JAGUAR, kad atitiktų jūsų reikalavimus, leido tai padaryti.

408–653 AG JAGUAR užtikrina išskirtinį našumą ir didelį efektyvumą: CRUISE PILOT variklio valdymo sistema visada leidžia išnaudoti visus JAGUAR pajėgumus. Taip užtikrinamas ypatingai efektyvus degalų naudojimas, kuris šioje galios klasėje yra neprilygstamas.


Intuityvų valdymą turintis terminalas.

NAUJIENA: CEMIS 1200.

GPS PILOT naudoja palydovų signalus, kad galėtų JAGUAR vairuoti išilgai lauko technologinių vėžių, vingiuoto lauko pakraščio ar operatoriaus nustatytų referencinių linijų patikimai ir ypatingai tiksliai. Ji leidžia operatoriui išnaudoti visą darbinį plotį ir žymiai sumažinti persidengimus. Tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui, ji veikia taip pat tiksliai, kaip ir saulėtą dieną. Korekcijos signalus gaunate tokio tikslumo, kokio jums reikia. JAGUAR GPS vairavimo sistema gali naudoti ISO XML formatu išsaugotas ankstesnių GPS važiavimų, pvz., grėbiant grėbliu į sangrėbas arba sėjant kukurūzus, linijas.


Maksimalus našumas esant mažoms galios sąnaudoms.

Tiesus ir greitas. Augalų masės srautas.

Optimalus augalų masės srautas yra pagrindinis veiksnys, lemiantis dienos išdirbį. Augalų masė per visą mašiną nukreipiama tiesia linija, be jokių kampų. Nėra jokio skirtumo, ar smulkinate žolę nenaudodami grūdų traiškytuvo, ar smulkinate kukurūzus silosui naudodami grūdų traiškytuvą. Kiekviename žingsnyje, kampu sumontuotais peiliais ir greitintuvo mentėmis augalų masė nukreipiama į centrą ir taip padidinamas srauto greitis. Tai lemia maksimalų našumą, esant minimalioms degalų sąnaudoms ir patikimą darbą. JAGUAR tai įrodo kaskart: puikūs rezultatai - vertinant degalų sąnaudas litrais tonai pašarų.


Siloso kokybė.

Tikslus dozavimas naudojant CLAAS priedų silosui programėlę.

Priedų silosui charakteristikas ir kultūros rūšį naudodama kaip pagrindą, programėlė padeda rasti teisingus nustatymus, kad, atsižvelgiant į pasirinkto bako tūrį, būtų užtikrinta reikalinga dienos dozė. Įvedus gamintojo rekomenduojamas priedų silosui instrukcijas ir JAGUAR pagrindinius duomenis, programėlė apskaičiuoja tikslią dozę atsižvelgiant į kultūrą ir derliaus nuėmimo procesą. „Android“ ir „Apple“ įrenginiams skirta priedų silosui programėlė pasiekiama per „CLAAS Connect“.

Atsisiųsti programėlę


Lengviau nei bet kada anksčiau.

Kabina ir valdymas.

 • Erdvi, komfortiška kabina su mažu triukšmo lygiu
 • Puikus matomumas ir apšvietimas
 • CEBIS informavimo ir valdymo sistema
 • Penki sėdynių tipai
 • Aukštam komfortui skirta CMOTION daugiafunkcė valdymo svirtis

Neprilygstama ir efektyvi.

Pavara.

 • Smulkinimo mechanizmas gauna sukimo judesį per įtempiamus pavaros diržus tiesiogiai nuo variklio pagrindinės sankabos – nereikalauja visiškai jokios priežiūros
 • Prie pagrindinės movos sumontuotas diskinis stabdis užtikrina greitą smulkintuvo sustabdymą išjungus pagrindinę pavarą – didesnis saugumas, QUICK STOP
 • Tiesioginė pavara užtikrina didelį galios perdavimo efektyvumą, tuo pat metu išlaikydama mažą specifinės galios poreikį – didelis efektyvumas
 • Priekinių priedų pavara yra mechaninė, prijungimas atliekamas greito prijungimo jungtimi – ypatingai patogu

Galingi ir efektyvūs.

Variklių technologija.

 • „Common-Rail“ aukšto slėgio įpurškimo technologija (iki 2 500 bar)
 • Šešių, vienoje eilėje išdėstytų cilindrų, 15,6 l darbinio tūrio varikliai su „Turbocompound“ technologija, skirti maksimaliam efektyvumui esant didžiausiai apkrovai
 • Sukimo momentas išlieka pastovus dideliame variklio sūkių diapazone
 • Mažas svoris dėl didelės santykinės galios
 • Labai mažos dyzelinių degalų sąnaudos

JAGUAR

Variklis

Tipas

Cilindrai

Variklio galia, kai sūkiai 1700 aps./min (ECE R 120)

kW (AG)

880*

„Mercedes-Benz“

OM 473 LA

6, eilėje

480 (653)

870

„Mercedes-Benz“

OM 473 LA

6, eilėje

430 (585)

860

„Mercedes-Benz“

OM 471 LA

6, eilėje

390 (530)

850

„Mercedes-Benz“

OM 471 LA

6, eilėje

340 (462)

840

„Mercedes-Benz“

OM 471 LA

6, eilėje

320 (435)

* JAGUAR 880 tik tam tikrose rinkose