CEMOS traktoriams.

Vairuotojai tampa dar geresniais.

CEMOS – unikali savaime besimokanti pagalbos vairuotojui sistema, kuri suteikia patikimą pagalbą jūsų vairuotojams.

CEMOS traktoriams.

Vairuotojai tampa dar geresniais.

CEMOS – unikali savaime besimokanti pagalbos vairuotojui sistema, kuri suteikia patikimą pagalbą jūsų vairuotojams.

CEMOS traktoriams.

CEMOS mokosi pati ir moko naudotojus.

CEMOS prisitaiko prie vairuotojo ir padeda jam sureguliuoti traktorių ir padargą, kad darbas būtų atliktas greitai ir efektyviai. Ji apima patarimus dėl variklio apkrovos, transmisijos, balastinių svorių naudojimo ir oro slėgio padangose, pagalbą dėl plūgo reguliavimo ir dialogus dėl žemės įdirbimo padargų optimizavimo. Todėl visada užtikrinama optimali trauka ir dirvožemio apsauga.

1 fazė.

Pasiruošimas ūkio kieme.

Priklausomai nuo pasirinkto padargo ir darbo rūšies, CEMOS rekomenduoja reikalingą balastinį svorį ir optimalų oro slėgį padangose dar prieš vairuotojui išvažiuojant iš ūkio kiemo. Dinamiškai besimokanti sistema darbo metu surenka daugiau matavimų duomenų ir, darbui ruošiantis kitą kartą, pateikia atitinkamai pakoreguotas rekomendacijas.

2 fazė.

Pagrindiniai nustatymai lauke.

CEMOS integruota žinių duomenų bazė žingsnis po žingsnio pateikia iliustruotas padargų pagrindinių nustatymų instrukcijas. Šiuo metu galima naudotis pagalbos sistemomis visiems plūgams. Artimiausiu metu bus įtraukta daugiau padargų. Ši pagalba yra labai vertinga vairuotojams, kurie neturi padargų naudojimo patirties arba jos turi labai mažai.

3 fazė.

Optimizavimas darbo metu.

Vairuotojas pradeda optimizavimo dialogą lauke. CEMOS patikrina visus pagrindinius nustatymus ir teikia pasiūlymus dėl parametrų „galia“ ir „ekonomiškumas“, kuriuos vairuotojas gali priimti arba atmesti. Po kiekvieno nustatymų pakeitimo, atliekami matavimai ir CEMOS parodo, kiek padidėjo arba sumažėjo darbo greitis ir dyzelinių degalų sąnaudos.