Apie CLAAS

CLAAS (www.claas-group.com) – tai šeimos įmonė, įkurta 1913 m. ir tapusi viena pirmaujančių žemės ūkio technikos gamintojų pasauliniu mastu.

Bendrovė, kurios centrinė būstinė įsikūrusi Harsevinkelyje (Vestfalija), yra Europos derliaus nuėmimo kombainų rinkos lyderė.

CLAAS pirmauja pasaulyje ir kitose didelėse produktų grupėse – pašarų ruošimo technikos – gamybos, žemės ūkio technikos – traktorių, žemės ūkio paskirties pakavimo bei žaliųjų pašarų nuėmimo technikos – srityse. 

CLAAS produktų asortimentas apima ir moderniausias ūkininkavimo informacines sistemas. CLAAS turi 11 900 darbuotojų visame pasaulyje.

UAB Baltic Agro Machinery

UAB Baltic Agro Machinery – technikos pardavimo ir aptarnavimo partneris.

Įmonė prekiauja žemės ūkio technika ir padargais, statybine, kelių bei miško technika, atstovaujamos technikos atsarginėmis dalimis, taip pat teikia technikos priežiūros ir remonto paslaugas.

Nuo 2001 m. spalio 12 d. iki 2020 m. balandžio 28 d. įmonė buvo KESKO korporacijos dalimi ir vadinosi UAB „Konekesko Lietuva“. Vėliau pasikeitus akcininkams ir tapus DANISH AGRO įmonių dalimi įmonė turi naują - UAB Baltic Agro Machinery pavadinimą.

Būdama dukterinė tarptautinės ir ilgaamžės DANISH AGRO grupės dalimi, UAB Baltic Agro Machinery atstovauja aukštos kokybės, pirmaujančias pozicijas pasaulyje užimančius prekinius ženklus, yra sutelkusi didelį patirties ir žinių bagažą, išsiskiria dėmesiu ir sprendimų pasiūlymu klientui.

DANISH AGRO GRUPĖ

Danish Agro grupę sudaro kelios žemės ūkio pramonės įmonės Danijoje ir užsienyje. Jų bendras tikslas: glaudžiai bendradarbiaujant su klientais prisidėti prie pridėtinės vertės sprendimų savo srityse. Grupė daugiausia užsiima pašarų mišinių, ingredientų ir vitaminų mišinių, trąšų, pasėlių apsaugos, sėklų ir energijos pardavimu bei grūdų supirkimu iš ūkininkų. Grupė atstovauja daugelį pirmaujančių žemės ūkio technikos prekių ženklų ir valdo platų pomėgių ir laisvalaikio mažmeninės prekybos tinklą. Danish Agro grupėje dirba apie 5000 darbuotojų, o 2020 m. planuojamos pajamos siekia apie 35 milijardus Danijos kronų.