Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Susisiekite

Prašome įvesti savo asmeninius duomenis.
Ši informacija pateikiama savanoriškai, ir yra naudojama tik padėti mums veiksmingiau reaguoti į jūsų klausimus.
Prašome įvesti savo darbo sritį
*Privalomas laukas
Sutikimo dėl duomenų apsaugos deklaracija:
Informacija, kurią atskleisite mums, bus naudojama CLAAS KGaA mbH rinkodaros, reklamos, apklausos ir informavimo tikslais. Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims. Tai neapima paslaugų teikėjų, veikiančių CLAAS KGaA mbH vardu ir trečiųjų šalių, pavyzdžiui, CLAAS organizacijos atstovų arba CLAAS grupės bendrovių. Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą galima rasti mūsų svetainės duomenų apsaugos skyriuje.