CLAAS paslaugų produktai

Didesnis jūsų mašinų patikimumas.

Mūsų paslaugų produktai padeda padidinti Jūsų mašinų patikimumą, sumažinti gedimų riziką ir apskaičiuoti savo numatomas išlaidas. 

CLAAS paslaugų produktai

Didesnis jūsų mašinų patikimumas.

Mūsų paslaugų produktai padeda padidinti Jūsų mašinų patikimumą, sumažinti gedimų riziką ir apskaičiuoti savo numatomas išlaidas. 

Didesnis jūsų mašinos patikimumas.

CLAAS kurdami ir gamindami savo mašinas, ne tik panaudoja visą savo praktinę patirtį, bet ir siūlo Jums individualias paslaugas, padėsiančiantis išsaugoti mašinų kokybę ir patikimumą.  Sužinokite daugiau apie CLAAS paslaugų produktus jau dabar:


Didesnis patikimumas už fiksuotą kainą.

CLAAS MAXI CARE

Kompetentingas mūsų paslaugų teikimas, kurį užtikrina kvalifikuoti CLAAS technikai, moderniai įrengtose CLAAS serviso partnerių dirbtuvėse, mums yra savaime suprantamas dalykas. Su CLAAS MAXI CARE paslaugų produktais jauskitės saugūs. Pasitarkite su CLAAS serviso partneriu ir sudarykite individualų jūsų mašinos aptarnavimo paketą.


Profesionali būklės diagnostika.

CLAAS ORIGINAL patikrinimas sezono pabaigoje

Vieno sezono pabaiga yra kito sezono pradžia – vadovaudamiesi šiuo principu, mes siūlome jums standartizuotą CLAAS patikrinimo sezono pabaigoje paslaugų paketą, kuris leidžia įvertinti jūsų mašinos būklę iškart baigus sezoną. Jūsų mašinos maži pažeidimai, defektai ar nusidėvėjimas gali daryti didelę įtaką ateinančiam derliaus nuėmimo sezonui: būtina to išvengti.


Maksimalus servisas.

„CLAAS Remote Service“

Mes suprantame, kaip svarbu, kad jūs galėtumėte tikėtis aukščiausio efektyvumo ir profesionalių paslaugų, kad užtikrintumėte, jog bet koks prastovos laikas būtų kuo trumpesnis. Mes pasiryžę suteikti jums ne tik geriausias mašinas, bet ir geriausią aptarnavimą. Dabar galite prisijungti prie mūsų naujos paslaugų teikimo eros, naudodamiesi intelektualiu CLAAS mašinų tinklu.