Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Viskas jūsų verslui

Visų tipų žemės ūkio mašinoms.

Be originalių dalių jūsų CLAAS mašinoms, mes taip pat turime vieną didžiausių Europoje prekių ženklų atsarginių dalių asortimentų įvairiausioms sritims. Kad viskas tinkamai veiktų.

Viskas jūsų verslui

Visų tipų žemės ūkio mašinoms.

Be originalių dalių jūsų CLAAS mašinoms, mes taip pat turime vieną didžiausių Europoje prekių ženklų atsarginių dalių asortimentų įvairiausioms sritims. Kad viskas tinkamai veiktų.

Sprendimai didėjančiai įvairovei.

Žemės ūkio technika šiandien apima daugybę užduočių ir veiklos rūšių, kurias tenkina tik mūsų gaminių spektras. Kartu su ORIGINAL CLAAS produktais, pvz., rezervuarų sistemos ir matavimo prietaisai, mes taip pat turime kelių gamintojų asortimentą, kuriame yra daugiau nei 4 milijonai produktų, kad patenkintume visus įmanomus poreikius. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, mes nuolat ieškome naujų sprendimų ir idėjų jūsų derliaus nuėmimo ir ūkio operacijoms.


Asortimentas visiems jūsų žemės ūkio poreikiams.

CLAAS FARM PARTS

Su CLAAS FARM PARTS, jūsų CLAAS pardavimo partneris turi vieną didžiausių asortimentų žemės ūkio darbams, kuris apima atsarginių dalių ir priedų kasdienius jūsų poreikius: pradedant įrankių vežimėliais ir noragėlių antgaliais jūsų kultivatoriams, baigiant darbiniais žibintais ir tinkamomis lemputėmis – asortimentas yra įvairus.


Peilių galandimo įranga.

AQUA NON STOP COMFORT

Beveik visų gamintojų presams ir savikrovėms priekaboms: AQUA NON STOP COMFORT yra visiškai automatinis peilių galandimo įrenginys.


Pagalba, kai jums to reikia.

CLAAS dirbtuvių įranga

Naudodami CLAAS dirbtuvių įrangą techninei priežiūrai, aptarnavimui ir remontui, turite viską, ko reikia, kad išvengtumėte prastovų ar sumažintumėte jas iki minimumo.


Viskas kontroliuojama.

CLAAS matavimo prietaisai

Naudodami CLAAS matavimo įrangą grūdams, jūs greitai gausite patikimą informaciją apie savo grūdų būklę.