Šis javų kombainas stebina klientus visame pasaulyje.

Naujo javų kombaino kūrimas prasideda ne nuo braižomosios lentos, bet nuo laukų ir ūkių. Mes kreipiamės į žmones, kurie derlių nuima mūsų mašinomis, ir atidžiai jų klausomės. Jų norai, pasiūlymai ir kritika turi įtakos kūrimo procesams, taip pat ir mūsų komandų sprendimų priėmimui. Dar įdomiau, kai „naujiena“ pagaliau atsiduria laukuose. Ar tikrai javų kombainas turi viską, ko jūs norėjote ir ką mes pažadėjome? Savo sąžiningus atsakymus pateikiame čia.

Ukraina

„Pas mus derliaus nuėmimo laikotarpiai trumpi, todėl javų kombainas turi būti maksimaliai patikimas.“

Irina Kupreytchik
Vadovaujantysis partneris

Kai prieš 11 metų Irina atvyko į Horyaistivką, Ukrainos kaimas buvo beveik apleistas. Nebuvo nei mašinų, nei sandėlių. Pirmosios sėjamosios turėjo būti surenkamos iš seno metalo laužo. „Šiandien mūsų įmonė dirba daugiau kaip 1500 hektarų ariamos žemės“, – didžiuodamasi sako Irina. „Dabar mes esame pavyzdys regione, nes mes parodome, kaip galima organizuoti darbą.“ Jau devynerius metus CLAAS javų kombainai yra neatsiejama jų technikos parko dalis.

„Mūsų dirbami laukai labai skirtingi“, – sako Irina, rodydama į savo laukus. „Kartais lygūs, kartais kalvoti, netaisyklingos formos, tarp kurių yra siauros miško juostos. Juos nėra lengva įdirbti.“ Atėjus laikui įsigyti naują javų kombainą, kuris galėtų susidoroti su itin trumpais derliaus nuėmimo laikotarpiais Ukrainoje, Irina ir jos komanda atidžiai rinkosi ir priėmė sprendimą – TRION 750. Jo APS HYBRID kūlimo įrenginys užtikrina geriausią kūlimo kokybę net ir sunkiomis sąlygomis.

Derliui nuimti lieka nedaug laiko. Todėl javų kombainas turi būti maksimaliai patikimas. Tai Irinai svarbiausia. „Vakar su TRION kūlėme žieminius miežius ir esame visiškai patenkinti jo darbo rezultatais.“ Operatoriui pakako tik trumpų mokymų, kad susipažintų su šiuo javų kombainu ir galėtų išnaudoti visus jo pajėgumus. Netrukus prasidės kviečių derliaus nuėmimas. Irinos komanda taip pat labai pasitiki naujuoju TRION 750. Jis nenuvils.

Reikalavimai, kuriuos turi atitikti TRION: maksimalus patikimumas, minimalūs nuostoliai, paprastas valdymas

TRION 750

 • Vieta: Horyaistivka, Sumų sritis (Ukraina)
 • Veiklos sritis: augalininkystės ūkis
 • Ūkio dydis: 1500 ha
 • Kultūros: kukurūzai, kviečiai, soja, žieminiai miežiai, žirniai, saulėgrąžos
 • Pagrindinė veikla: javų, aliejinių ir ankštinių kultūrų auginimas
Sužinokite apie TRION 700 dabar

TRION 700. Nėra laiko kompromisams.

TRION 700

 • Didelio našumo APS HYBRID kūlimo įrenginys
 • Didelis separavimo našumas
 • Ekonomiški iki 435 AG galios „Cummins“ varikliai
 • Iki 12 000 l talpos grūdų bunkeris
Sužinokite daugiau

Daugiau klientų atsiliepimų

Wilhelm Paschertz
Ūkininkas

„Net esant tikrai dideliam našumui, nepatyrėme beveik jokių nuostolių.“

Wilhelm Paschertz visada didžiausias iššūkis yra oro sąlygos. Savo ūkio laukuose, kurie išsidėstę Mėrbuše (Šiaurės Reinas-Vestfalija) ir Heiligengrabe (Brandenburgas), subrandintą derlių jis turi nuimti kiek įmanoma greičiau. „Ieškojome javų kombaino, kuris galėtų nuimti įvairių mūsų auginamų kultūrų derlių“, – pasakoja Wilhelm. „Mašina turi būti nepaprastai naši, taip pat ji turi būti lengvai ir greitai pritaikoma kitoms kultūroms.“ Wilhelm pasirinko TRION 730.

Su savo naujuoju TRION jis jau nukūlė beveik 900 ha. „Jis dirbo visiškai be jokių problemų“, – patenkintas kalba Wilhelm. Net nuimant pagulusius javus vasarą, kai Wilhelm teko dirbti naktimis, esant didelei rasai, TRION stebino savo dideliu našumu. „Tiesus augalų masės srautas mašinos priekyje ir jos gale mane įtikino“, – sako jis. „Nors jo darbo našumas ir važiavimo greitis buvo tikrai dideli, jis dirbo beveik be nuostolių.“

Jis taip pat džiaugiasi dideliu mašinos universalumu. Vasarą, nuėmus tradicinių javų derlių Šiaurės Reine-Vestfalijoje, TRION buvo nugabentas į Brandenburgą, kur jis turėjo nuimti ankštinių kultūrų derlių. „Keli paprasti veiksmai ir javų kombainas yra paruoštas nuimti kitų kultūrų derlių“, – prisimena Wilhelm. „Atidarome šoninį dangtelį, atsukame du varžtus, ištraukiame javams skirtą pobūgnį ir įstatome ankštinėms kultūroms skirtą pobūgnį. Per 20 minučių jis buvo paruoštas darbui.“ TRION koncepcija puikiai tinka Wilhelm: „Mums daugiau nieko nereikia.“

TRION keliami reikalavimai: didelis našumas, minimalūs grūdų nuostoliai, galimybė pasirinkti MULTICROP ir greitas kultūrų pakeitimas

TRION 730

 • Vieta: Mėrbušas ir Heiligengrabe (Vokietija)
 • Veiklos rūšis: augalininkystė
 • Kuliamų kultūrų laukų plotas: 900 ha
 • Kultūros: miežiai, kvietrugiai, kviečiai, rapsas, avižos, žirniai, soja
Sužinokite apie TRION 700 dabar
Simen Settendal, Jarle Hegna
Ūkininkai

„TRION dydis idealiai tinka mūsų ūkiui.“

Kalvota vietovė ir sudėtingos oro sąlygos – Simen Settendal ir Jarle Hegna ūkiuose, kurie įsikūrę Lunde (Norvegija), TRION laukė daug iššūkių. Šis javų kombainas ypatingai gerai pasirodė nuimant sėklai skirtų žolių ir dobilų derlių. „Iki šiol, kiekvienas iš mūsų turėjome nuosavas mašinas“, paaiškina Simen. „Tačiau dabar mes vis dažniau dirbame kartu.“ Jie susitarė dalintis viena mašina. Jie pasirinko TRION 530 MONTANA.

Jarle patinka, kad jo darbas yra nenuspėjamas. „Negalime suplanuoti savo darbų prieš kelias dienas“, sako jis. „Todėl žemės ūkis taip žavi.“ Atėjus laikui, darbai turi būti atlikti labai greitai. TRION tai nekelia jokių problemų. Simen ir Jarle šį javų kombainą pasirinko todėl, kad su juo galima kulti įvairiausių žolių sėklas ir kitas jų auginamas kultūras. Taip pat, šis javų kombainas yra idealiai pritaikytas dirbti sudėtingomis sąlygomis ir kalvotose vietovėse.

„Pagrindinis veiksnys, kuris lėmė šio javų kombaino pasirinkimą – MONTANA variantas ir visų ratų pavara“, pasakoja Simen. Dar vienas privalumas: užlenkiama pjaunamoji C 540 leidžia greitai pervažiuoti iš vieno lauko į kitą. Abu ūkininkai patenkinti ir tuo, kad sangrėbų surinkimui ir toliau gali naudoti turimą SWATH UP priekinį priedą. „TRION tinka mūsų ūkiui, kadangi jo dydis idealiai tinka mūsų laukams“, džiaugiasi jie. Jarle dar priduria: „Jis visiškai atitinka mūsų lūkesčius.“

TRION keliami reikalavimai: galimybė pasirinkti MULTICROP (specialiųjų kultūrų, ypatingai žolių ir dobilų, derliaus nuėmimas), didelis našumas ir kompaktiški matmenys, patikimas darbas sudėtingomis oro sąlygomis

TRION 530 MONTANA

 • Simen Settendal, Jarle Hegna
 • Vieta: Lunde (Vestfold, Norvegija)
 • Veiklos sritis: augalininkystės ūkis
 • Ūkio plotas: 100 ha (Simen Settendal) / 65 ha (Jarle Hegna)
 • Kultūros: žolės ir dobilai sėklai, vasariniai ir žieminiai javai
 • Pagrindinė veikla: žolių ir dobilų sėklai auginimas
Sužinokite apie TRION MONTANA dabar
Ermanno Peppucci
Paslaugų teikėjas

„Ši vietovė yra kalvota, todėl mums reikalingas javų kombainas, kuris kompensuotų iki 20 % šoninį nuolydį.“

Kaip naujasis CLAAS TRION prisitaikė prie vaizdingų Umbrijos srities kalvų? Šį klausimą uždavėme Ermanno Peppucci iš Massa Martana. Prieš daugiau kaip 20 metų jis su savo broliu Gianni iš tėvo perėmė paslaugų teikimo verslą, kurį išplėtė iki vieno didžiausių šiame regione. Šiuo metu šeima bendrai dirba virš 1400 hektarų. Darbus atlieka aštuoni darbuotojai. Prie komandos visai neseniai prisijungė ir TRION 750 MONTANA.

„Kuliame lęšius, lauko pupas, miežius ir kviečius. Kūlimo darbai trunka maždaug 20–25 dienas per metus“, –pasakoja Ermanno, sėdėdamas TRION kabinoje. „Kadangi ši vietovė yra kalvota, mums reikalingas javų kombainas, kuris galėtų kompensuoti iki 20 % šoninį nuolydį.“ Be to, Ermanno ir jo brolio apsisprendimą lėmė TRION geras sukibimas, didelė traukos jėga ir gebėjimas kulti įvairias kultūras. „Šis universalus javų kombainas idealiai tinka mūsų laukams“, – džiaugiasi jis.

Ermanno klientai patenkinti. „Mums pristatomi miežiai yra idealiai švarūs, todėl, grūdus saugodami silosavimo bokštuose, galime naudoti mažiau konservantų“, – sako Pompeo Farchioni, vietinės alaus daryklos „Mastri Birrai Umbri“ vadovas. „Visus su grūdų derliaus nuėmimu susijusius darbus patikime Peppucci šeimai.“ O Peppucci šeima pasitiki TRION.

Reikalavimai, kuriuos turi atitikti TRION: didelis universalumas, mažas transportavimo plotis, didelis patikimumas

TRION 750 MONTANA

 • Vieta: Masa Martana, Umbrijos regionas, Italija
 • Veiklos sritis: paslaugų teikimas ir augalininkystės ūkis
 • Kuliamų kultūrų plotas: maždaug 1400 ha
 • Kultūros: kviečiai, miežiai, saulėgrąžos, lęšiai, lauko pupos
 • Pagrindinė veikla: ariama žemė (800 ha) ir kuliamos kultūros (1400 ha)
Sužinokite apie TRION MONTANA dabar
Andreas Spatt
Prekyba grūdais ir paslaugų teikimas

„Dėl savo našumo ir kompaktiškumo, TRION mūsų ūkiui tinka idealiai.“

Labai maži laukai, įvairiausių rūšių kultūros, vidutinio sunkumo molžemiai, kalvotos vietovės – Josef Spatt ir jo sūnaus Andreas ūkyje TRION turi nugalėti daugybę iššūkių. „Dažniausiai su savo javų kombainais derlių nuimame savo nuosavuose laukuose“, – sako Andreas. „Taip pat mes važiuojame ir į kitus ūkius, kuriuose išaugintus grūdus surenkame, džioviname ir saugome.“ Spatt šeima per dieną išdžiovina iki 100 tonų grūdų.

Šiais metais Aukštutinės Austrijos orai abu ūkininkus neramino. Dėl stiprių perkūnijų su lietumi ir kruša derlių reikėjo nuimti greitai. „Kai kuriuose laukuose derliaus nuėmimo sąlygos nebuvo idealios“, – prisimena Andreas. „Tačiau, su naujuoju TRION, mes taip pat be problemų galėjome nuimti ir pagulusius javus.“ Tėvui Josef svarbiausia yra grūdų kokybė: „Mes beveik visus savo kukurūzus tiekiame maisto pramonei. Mūsų tiekiamoje produkcijoje gali būti ne daugiau kaip 1 % pažeistų grūdų.“

Jau po pirmojo derliaus nuėmimo sezono Andreas įsitikino TRION 720 MONTANA efektyvumu. Geresnis augalų masės paėmimas, didesnis būgnas, paprastas pobūgnio pakeitimas pro šoną, stipresnis elevatorius – visi šie sprendimai palengvina jo ir jo tėvo kasdienį darbą. Jiems abiems patinka tai, kad su 800 mm pločio padangomis TRION plotis yra tik 3,49 m: „Tai didelis privalumas mūsų vietovėje, kurioje yra daug siaurų kelių ar tiltų.“ Dėl savo našumo ir kompaktiškumo, naujasis TRION idealiai tinka ūkiui ir jo laukams.

Reikalavimai, kuriuos turi atitikti TRION: didelis našumas, aukšta kūlimo kokybė, greitas kultūros rūšies pakeitimas

TRION 720 MONTANA

 • Spatt šeima, Goldbrunner Hof
 • Vieta: Steinhaus (Austrija)
 • Verslo / ūkio tipas: prekyba kukurūzais ir javais, derliaus nuėmimo paslaugų teikimas
 • Ūkio dydis: maždaug 150 ha
 • Kultūros: kukurūzai, miežiai, kviečiai, žieminiai rugiai, rapsas, avižos, soja
 • Pagrindinė veikla: kukurūzų auginimas, kiaulių auginimas, prekyba grūdais, įskaitant jų džiovinimą
Sužinokite apie TRION MONTANA dabar
David Lalonnier
Ūkininkas

„Dėl derlingumo žemėlapių sudarymo funkcijos ir daugybės pagalbos sistemų, TRION idealiai tinka mano ūkiui.“

David Lalonnier savo 200 hektarų ploto ūkį valdo vienas. Jo ūkis šeimai priklauso jau kelias kartas ir yra įsikūręs išskirtinėje vietovėje: nusausintose Marais Poitevin pelkėse, kurios yra ant paties Atlanto vandenyno kranto. Atitinkamai, jo reikalavimai TRION 650 yra aukšti. „Mūsų oro sąlygos labai priklauso nuo Atlanto vandenyno“, – paaiškina jis. „Todėl derliaus nuėmimo laikotarpiai kasmet vis trumpėja. Štai kodėl pasirinkau galingesnį javų kombainą.“

David TRION 650 pasirinko dėl praktikoje išbandytos kūlimo sistemos ir pagalbos sistemų. Nuo pat pirmos akimirkos jį sužavėjo naujojo javų kombaino greitis ir tikslumas. „Tikslumas man reiškia švarius grūdus, nepriekaištingą grūdų kokybę ir puikią šiaudų kokybę“, – sako jis. Kadangi David nebelaiko karvių, jis šiaudais aprūpina savo kaimyną. „Dėl derlingumo žemėlapių sudarymo funkcijos ir daugybės pagalbos sistemų, TRION idealiai tinka mano ūkiui“, – tęsia jis. „Šiemet pradėsime kalkinti atskirus savo plotus.“ Jam tikslumas taip pat reiškia tikslų kiekį tikslioje vietoje.

Jis labai džiaugiasi CEMOS, kurį jau gerai pažįsta iš savo AXION 850. Nepaisant to, jį stebina, kokią didelę įtaką ši pagalbos sistema turi TRION darbo našumui ir kokybei. „Vakar ketinau po kietagrūdžių kviečių kulti kviečius ir norėjau iš naujo įkelti pagrindinius nustatymus kviečiams“ – juokiasi jis. „Mašina man pasakė, kad tai nebūtina, nes CEMOS prisitaikys prie naujos situacijos.“

David turi tris pageidavimus ateičiai. „Nukulti, kas buvo pasėta. Stebėti, kaip viskas vystosi esant kaprizingoms oro sąlygoms. Ir darbo dienos pabaigoje džiaugtis savo darbu.“ TRION yra partneris, kurio jam reikia.

Reikalavimai TRION: sumani pagalba operatoriui, didelis tikslumas, lengva techninė priežiūra.

TRION 650

 • Vieta: Vandė (Prancūzija)
 • Veiklos rūšis: augalininkystė
 • Ūkio dydis: 200 ha
 • Kultūros: kviečiai, kukurūzai, saulėgrąžos
Sužinokite apie TRION 600 / 500 dabar