CORTO būgninės šienapjovės

Gerų idėjų derinys.

Nesvarbu, kurią mašiną pasirinkote – pakabinamą priekyje, pakabinamą gale ar prikabinamą – visada galite pasitikėti CORTO būgninėmis šienapjovėmis.

CORTO būgninės šienapjovės

Gerų idėjų derinys.

Nesvarbu, kurią mašiną pasirinkote – pakabinamą priekyje, pakabinamą gale ar prikabinamą – visada galite pasitikėti CORTO būgninėmis šienapjovėmis.

CORTO. Ypatingai patikimos būgninės šienapjovės.

CORTO šienapjovės garantuoja greitą, patikimą, saugų ir efektyvų pjovimą. Nesvarbu, kurią mašiną pasirinkote – pakabinamą priekyje, pakabinamą gale ar prikabinamą – visada galite pasitikėti CORTO šienapjovėmis.

Patikima pavara.

Dėl tvirtos diržinės pavaros, galia perduodama saugiai ir tiesiogiai. Didžiausios apkrovos sklandžiai amortizuojamos, taip pat išvengiama smūginių apkrovų.

Slėgio sumažinimo sistema ACTIVE FLOAT.

Darbo sąlygos tame pačiame lauke yra skirtingos. Prie skirtingų sąlygų, pvz., drėgnų slėnių ar sausų kalvų, reikia prisitaikyti greitai ir lengvai. Su ACTIVE FLOAT tai įmanoma. Naudodami vienakryptę hidraulinio skirstytuvo sekciją, šienapjovės slėgį į lauko paviršių galite reguliuoti net važiuodami.

Vienodas augalų masės srautas.

Dėl plačių tarpų tarp pjovimo būgnų, užtikrinamas didelis našumas ir vienodas augalų masės srautas. Naudojant įvairią pasirenkamą įrangą, augalų masės srautą galima dar labiau optimizuoti ir reguliuoti priklausomai nuo pjaunamos kultūros.

Tvirtas rėmas.

Sukimui atsparus rėmas prie būgnų prisuktas varžtais, naudojant labai stiprią jungę, ir yra lengvai pasiekiamas. Dėl tiesioginės pavaros, galia diržinei pavarai perduodama be nuostolių.

Tiek naudojant kaip atskirą mašiną, tiek kartu su savikrove priekaba ar didelio našumo kombinacijoje, kuri sudaryta iš priekinės šienapjovės ir didelio darbinio pločio DISCO šienapjovės: CORTO priekinės šienapjovės visada pasiteisina.

Galinės šienapjovės.

Dėl su svorio centru sutampančio šienapjovės pakabos taško, CORTO 3200 CONTOUR optimaliai kopijuoja lauko paviršių net dirbant nelygioje vietovėje ar ant šlaitų.

PROFIL kinematika.

Dėl išskirtinės kinematikos ir labai žemai esančio posūkio taško, PROFIL priekinės šienapjovės lauko paviršių kopijuoja labai gerai. Naudojant kartu su slėgio į lauko paviršių sumažinimo sistema ACTIVE FLOAT, užtikrinama maksimali dirvožemio apsauga ir minimalus pašarų užteršimas.

Lengvai reguliuojamos.

Du modeliai CORTO 310 F ir 285 F taip pat gali lauko paviršių kopijuoti trim kryptimis. Šienapjovių pasvyrimą galima reguliuoti rankena. Dėl kompaktiškos konstrukcijos, F serija taip pat idealiai tinka kalvotiems regionams ir mažiems traktoriams.

CORTO 220 / 190.

2,10 m arba 1,85 m darbinio pločio CLAAS CORTO 220/190 taip pat yra galingos ir tvirtos būgninės šienapjovės žemės ūkiui, kuriose naudojamos modernios technologijos.

Apsaugo dirvožemį ir yra lengvai prižiūrimos.

Didžiulis didelių būgnų kontaktinio paviršiaus plotas apsaugo dirvožemį ir sumažina slėgį į lauko paviršių. Užlenkiami apsauginiai gaubtai užtikrina lengvą techninę priežiūrą.

Techniniai duomenysDarbinis plotis (m)Plotis transportavimo metu (m)Prikabinimo įtaisasGTV greitis (aps./min)
Priekinės šienapjovės
CORTO 3200 F PROFIL3,053,00Trikampis1000
CORTO 310 F3,053,00Trikampis540/1000
CORTO 285 F2,822,76Trikampis540/1000
Galinės šienapjovės
CORTO 3200 CONTOUR3,052,05II kategorija1000
2202,101,95II kategorija540
1901,851,80II kategorija540

Įranga gali skirtis priklausomai nuo šalies. Pateiktos specifikacijos nėra galutinės.

Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į savo CLAAS atstovą.