NAUJIENA: DISCO 1010.

Didelė dirbant laukuose, maža važiuojant keliais.

DISCO 1010 TREND ir COMFORT modeliai siūlo didelį 9,70 m ir 9,90 m darbinį plotį, kuris priklauso nuo pageidaujamo persidengimo. CLAAS siūlo dviem pjovimo diskais daugiau, t. y. po devynis pjovimo diskus kiekvienam šienapjovės blokui, kad būtų užtikrintas faktinis 3,80 m darbinis plotis!

disco-1010-stage-banner

NAUJIENA: DISCO 1010.

Didelė dirbant laukuose, maža važiuojant keliais.

DISCO 1010 TREND ir COMFORT modeliai siūlo didelį 9,70 m ir 9,90 m darbinį plotį, kuris priklauso nuo pageidaujamo persidengimo. CLAAS siūlo dviem pjovimo diskais daugiau, t. y. po devynis pjovimo diskus kiekvienam šienapjovės blokui, kad būtų užtikrintas faktinis 3,80 m darbinis plotis!

Puikus pjovimo našumas – gryna galia.

Nesvarbu, kurią didelio darbinio pločio DISCO šienapjovę pasirinksite – galite būti tikri, kad pasirinkote teisingai. Kadangi jas jungia viena bendra savybė: su pjovimo sija MAX CUT jos užtikrina optimalius pjovimo rezultatus. Jūs geriausiai žinote, ko jums reikia iš jūsų šienapjovės, o mes turime tinkamą mašiną: su arba be plaušintuvo / maigytuvo, pradalgių grupavimo įranga ir skirtą dirbti važiuojant atbuline eiga. Pasirinkę valdymo sistemas, galite valdyti visas savo DISCO funkcijas – bet kuriuo metu ir bet kokiomis priemonėmis.

Kas yra tie žmonės, kurie kuria DISCO?

Norėtume supažindinti jus su kai kuriais savo kolegomis – mūsų šienapjovių varomąja jėga, kurių aistra ir atsidavimas padarė mūsų DISCO tokią, kokia ji yra šiandien.

DISCO 1010. Kadangi šienavimo patirtis prasideda pakeliui į lauką.

DISCO projektų vadovė Cornelia Paul žino, kas svarbu: „Šią išskirtinę užlenkimo koncepciją sukūrėme turėdami konkretų tikslą. Vektorinė užlenkimo sistema leidžia saugiai, svorio centro viduryje, transportuoti net didžiausio darbinio pločio šienapjoves.“

Kokią naudą gaunate? Traktoriaus-šienapjovės agregatas yra nepaprastai manevringas, o šienapjovė beveik neišsikiša, todėl siaurais ir stačiais įvažiavimais į lauką galite važiuoti be problemų.

DISCO. Kadangi galime kurti tik tai, ką suprantame. Ūkininkų sukurtos mašinos ūkininkams.

Matthias Berger daugiau nei 17 metų dalyvauja kuriant DISCO šienapjoves: „Esu testavimų inžinierius ir paslaugų teikėjas, todėl pats mašinas naudoju kiekvieną dieną. Taigi žinau, koks svarbus intuityvus valdymas – ypač ilgomis derliaus nuėmimo dienomis.“

Kokią naudą gaunate? Naudodami išmaniąją atskiro pakėlimo funkciją, galite pjauti bet kokį susiaurėjantį lauką, nekeisdami rankų padėties.

DISCO – nes ji turi veikti sklandžiai nuo pat pradžių. Mašinos, kurios tiesiog veikia nesustodamos.

Christian Schmidt, DISCO surinkimo linijos vadovas, kokybę tikrina nuo pat pradžių: „Mes dedame pamatus mašinos ilgaamžiškumui. Centrinis tvirtinimo įrenginys, strėlė ir pjovimo sija yra aukščiausios kokybės ir skirti ilgai tarnauti. Prieš paliekant surinkimo liniją, kiekviena mašina patikrinama 100 %.“

Kokią naudą gaunate? Gaunate patikimiausią, ilgaamžiškiausią šienapjovę rinkoje.


Gryna galia.

DISCO 1010.

Idealiai tinka transportuoti – kompaktiška ir sumontuota arti traktoriaus, o važiuojant posūkiuose nekelia pavojaus iš priekio atvažiuojančiam transportui. Net statesnius įvažiavimus į laukus galima įveikti be jokių pastangų. Nuožulni šienapjovės padėtis taip pat palengvina prikabinimą ir atkabinimą. Vektorinį užlenkimą garantuoja papildomas vožtuvas, kuris sumontuotas apsaugos atsitrenkus į kliūtį hidrauliniame cilindre. Be to, šienapjovės blokai šiek tiek pasukami į vidų – taip užtikrinamas geriausias matomumas galinio vaizdo veidrodėlyje.


Tiesiog didžiausias efektyvumas.

DISCO 9300 ir 8500.

Tai yra pagrindinė 9,10 m arba 8,90 m darbinio pločio šienapjovės DISCO 9300 TREND kompetencija. Galvojate rinktis didelio darbinio pločio šienapjovę? Tada bazinė DISCO 8500 TREND yra puikus pasirinkimas. Ši 8,30 m arba 8,10 m darbinio pločio šienapjovė yra judri ir dirba labai greitai. Žinoma, pagrindinis šių šienapjovių komponentas yra praktikoje išbandyta pjovimo sija MAX CUT. Dėl savybių, pvz., patogios peilių dėžės, raudona spalva nudažytų prieš laikrodžio rodyklę besisukančių pjovimo diskų ir jų peilių, spalvomis pažymėtų skirtingų tepimo intervalų, net ir techninė priežiūra yra vienas malonumas.


Matomumas visomis kryptimis garantuotas.

DISCO DUO.

DISCO 9400 C DUO yra 9,10 metrų darbinio pločio. Ji yra plačiausia iš šienapjovių, skirtų pjauti su traktoriumi važiuojant atbuline eiga. Prikabinimo vieta yra tiesiai prieš kabiną, todėl operatorius šienapjovę ir augalus mato aiškiai, o vairuoti yra labai patogu. Jei reikia, šienapjovė gali būti pritaikyta darbui kartu su priekine šienapjove.


Mažesnės dyzelinių degalų sąnaudos.

DISCO AUTOSWATHER.

Jei pjovimo aparato disko greitis sumažėja žemiau nustatytos ribos (kuri, jei reikia, gali būti nustatyta iš anksto), operatorius apie tai perspėjamas vaizdiniu ir garsiniu perspėjimo signalu. Tai reiškia, kad visada galima išnaudoti visas šienapjovės galimybes. Kampo jutiklis gali būti naudojamas išsaugoti pageidaujamą pakėlimo galulaukėje aukštį. Naudojant kartu su greičio stebėjimo sistema, kampo jutiklis efektyviai apsaugo pavarą nuo operatoriaus klaidų.


Meistriškas pjovimas.

DISCO BUSINESS.

Iki 10,70 m darbinio pločio DISCO 1100 BUSINESS yra didžiausio pločio šienapjovė su plaušintuvu rinkoje. Ji išsiskiria nepralenkiamu našumu, išmaniomis technologijomis ir patogiu valdymu. Tai ideali, profesionaliam darbui tinkanti, mašina.

DISCO 1100 BUSINESS gali būti sumontuotas pirštinis plaušintuvas arba cilindrinis maigytuvas. DISCO 9200 C BUSINESS, kurio didžiausias darbinis plotis yra 9,10 m, gaminamas su pirštiniu plaušintuvu.


Klasika.

DISCO CONTOUR.

Dviejų darbinių pločių (9,10 m/8,90 m arba 8,30 m/8,10 m) DISCO CONTOUR yra gera ir patikima pagalbininkė bet kokiomis sąlygomis.


Profesionali technika kiekvienai situacijai.

DISCO 1100 TREND.

Ši šienapjovė idealiai tinka dideliems ūkiams, kurie naudoja savo traktorius ir kuriems reikalingas efektyvumas. Elektriniu valdymo pultu valdomos įvairios iš anksto pasirenkamos funkcijos, pvz., atskiras pasirinktos šienapjovės pakėlimas. Šienapjovė valdoma patogiai, iš kabinos, nenaudojant trosų. Visas kitas funkcijas operatorius valdo naudodamas hidraulinio skirstytuvo sekcijas ir traktoriaus valdymo galulaukėje sistemą.

Didelio darbinio pločio šienapjovės2, 3Darbinis plotis1

Pjovimas važiuojant atbuline eiga

DISCO 9400 C DUO

9,10/8,90 m

Pradalgių grupavimas

DISCO 9200 C AUTOSWATHER

9,10/8,90 m

Su plaušintuvu / maigytuvu

DISCO 1100 C / RC | 9200 C BUSINESS

9,40-10,70 m4 | 9,10 m / 8,90 m

DISCO 9200 C / RC | 8500 C / RC CONTOUR

9,10 m / 8,90 m | 8,30 m / 8,10 m

Be plaušintuvo / maigytuvo

DISCO 1100 TREND

9,40 m-10,70 m4

DISCO 1010 TREND / COMFORT

9,90 m / 9,70 m

DISCO 9300 | 8500 TREND

9,10 m / 8,90 m | 8,30 m / 8,10 m

1 Darbinis plotis, įskaitant priekyje pakabinamą šienapjovę

2 „C“ reiškia pirštinį plaušintuvą, „RC“ reiškia cilindrinį maigytuvą

3 Galimi modeliai skiriasi priklausomai nuo šalies

4 Darbinis plotis priklausomai nuo priekyje sumontuotos šienapjovės