Maksimalus universalumas su MOVE.

Geriausia pašaro kokybė dėl optimalaus lauko paviršiaus kopijavimo.

Dėl savo 1000 mm vertikalaus judėjimo diapazono, DISCO MOVE gali greitai ir efektyviai prisitaikyti prie lauko nelygumų, net ir tada, jei traktoriai turi didelius pakabinimo įrenginius ir važiuojama dideliu greičiu. Tai garantuoja labai švarų pašarą. DISCO MOVE – maksimalų universalumą garantuojantis Jūsų partneris.

Maksimalus universalumas su MOVE.

Geriausia pašaro kokybė dėl optimalaus lauko paviršiaus kopijavimo.

Dėl savo 1000 mm vertikalaus judėjimo diapazono, DISCO MOVE gali greitai ir efektyviai prisitaikyti prie lauko nelygumų, net ir tada, jei traktoriai turi didelius pakabinimo įrenginius ir važiuojama dideliu greičiu. Tai garantuoja labai švarų pašarą. DISCO MOVE – maksimalų universalumą garantuojantis Jūsų partneris.

Priekyje pakabinamos šienapjovės DISCO MOVE.

Daugiafunkcis prikabinimo blokas.

Išskirtinis prikabinimo blokas leidžia šienapjovę prikabinti greitai ir lengvai. Prikabinimui naudojamas traktoriaus pakabinimo įrenginys arba trikampis greito prikabinimo įtaisas.

Prikabinimo ir atkabinimo metu, papildomos atramos nereikalingos. Prikabinimo bloko konstrukcija yra labai kompaktiška ir užtikrina netrukdomą matomumą į priekį.

Puikiam lauko paviršiaus kopijavimui skirta moderni pakabos geometrija.

DISCO MOVE juda tiek horizontaliai, tiek ir vertikaliai, nepriklausomai nuo traktoriaus pakabinimo įrenginio, ir priderina šienapjovės pakėlimo aukštį. Mažiems paviršiaus nelygumams skirtas, žemai esantis, pjovimo sijos posūkio taškas, kartu su didesniems paviršiaus nelygumams skirta MOVE pakabos geometrija, užtikrina nepriekaištingą prisitaikymą prie vietovės. Išskirtinis, 1000 mm, judėjimas vertikalia kryptimi. Ant prikabinimo bloko sumontuota, darbo metu reguliuojama, hidropneumatinė pakaba ACTIVE FLOAT yra standartinė įranga.

Priekyje ir gale pakabintų šienapjovių valdymas vienu metu.

DISCO MOVE yra puikus didelio darbinio pločio šienapjovių DISCO partneris. Priklausomai nuo įrangos parinkčių, priekyje pakabinama šienapjovė gali būti valdoma tiesiogiai su didelio darbinio pločio šienapjovės hidrauline sistema. Automatizuoti procesai, kartu su papildomomis, dideliam darbo našumui skirtomis, funkcijomis, dar labiau sumažina krūvį vairuotojui.

Patogus naudojimas.

Sumontuotas reguliavimo įrenginys, vos tik žvilgtelėjus į jį, parodo teisingą apatinės trauklės aukštį. KENNFIXX® jungtys palengvina žarnų, aiškiai pažymėtų spalvomis ir simboliais, prijungimą ir atjungimą. Priklausomai nuo traktoriaus įrangos, klientai gali pasirinkti pageidaujamą hidraulinių žarnų ir manometro sumontavimo pusę.

Viskas aiškiai matoma.

Pasirenkami du veidrodėliai ant šienapjovės montavimo įrenginio užtikrina saugesnę eksploataciją sudėtingose vietose.

Priekinės šienapjovėsDarbinis plotis (m)Pjovimo sijaDiskaiPeilių greito pakeitimo sistema
DISCO 3600 FRC/FC/F PROFIL/MOVE3,40MAX CUT8
DISCO 3200 FRC/FC/F PROFIL/MOVE3,00MAX CUT7
DISCO 3150 F3,00MAX CUT7

●  Standartinė      ○  Pasirenkama      –  Negalima

C = pirštinis plaušintuvas    RC = cilindrinis plaušintuvas    Be simbolių = be plaušintuvo    AUTOSWATHER = diržinis transporteris pradalgių grupavimui

Priklausomai nuo šalies, įranga gali skirtis.

Priekyje pakabinamos šienapjovės DISCO. Pačiame priekyje.

PROFIL lauko paviršiaus kopijavimas.

Dėl PROFIL pakabinimo įrangos geometrijos, pjovimo sija yra reguliuojama atsižvelgiant į lauko paviršių. Tai leidžia kopijuoti lauko paviršių trimis kryptimis, nepriklausomai nuo traktoriaus padėties.

ACTIVE FLOAT – profesionalus kopijavimas.

Su papildomai užsakoma ACTIVE FLOAT sistema, šienapjovės pakaba bet kada, patogiai, neišlipant iš kabinos, gali būti pritaikyta prie esamų darbo sąlygų.

Rezultatai:

Privalumai, tokie kaip švarus pašaras, velėnos tausojimas, mažesnės degalų sąnaudos ir minimalus pjovimo sijos dėvėjimasis, kalba patys už save.

Maksimalus plotis.

DISCO 3600 F / FC / FRC PROFIL modeliai ypatingai tinka traktoriams su plačiomis priekinių ratų padangomis. Dar daugiau, turėdamos 3,40 metro darbinį plotį, jos leidžia maksimalų persidengimą.

DISCO 3200 F / FC / FRC PROFIL.

DISCO 3200 PROFIL, turinti 3,00 metrų darbinį plotį, puikiai tinka naudoti kartu su traktoriaus galinėje dalyje pakabinama arba prikabinama šienapjove.

DISCO 3150 F.

Neprilygstamas kainos ir našumo santykis: DISCO 3150 F sujungia galią ir efektyvumą. Kompaktiška ir arti traktoriaus sumontuota šienapjovė puikiai kopijuoja lauko paviršių. ACTIVE FLOAT vėl galima užsisakyti kaip papildomą įrangą.