Naujosios traktoriaus gale pakabinamos šoninės šienapjovės DISCO su pjovimo sija MAX CUT.

Puiki technologija mažu formatu.

10-ios ir 100-ios serijų traktoriaus gale pakabinamose šoninėse šienapjovėse DISCO naudojama profesionalams skirta technologija, kuri naudojama ir didesnėse šienapjovėse – pjovimo sija MAX CUT.

Naujosios traktoriaus gale pakabinamos šoninės šienapjovės DISCO su pjovimo sija MAX CUT.

Puiki technologija mažu formatu.

10-ios ir 100-ios serijų traktoriaus gale pakabinamose šoninėse šienapjovėse DISCO naudojama profesionalams skirta technologija, kuri naudojama ir didesnėse šienapjovėse – pjovimo sija MAX CUT.

Traktoriaus gale pakabinamos šoninės šienapjovės DISCO.

Svarbiausios savybės.

  • MAX CUT, skirta puikiai pjovimo kokybei užtikrinti
  • Svorio centre sumontuota pakaba
  • Pagal pageidavimą, galima rinktis be plaušintuvo arba su pirštiniu ar cilindriniu plaušintuvu
  • Apsauga, leidžianti atsilenkti atgal
  • Perspėjimo ženklai ir apšvietimo įranga
  • Rėmas saugojimui (papildoma įranga)

MAX CUT – profesionalams skirta technologija.

Pjovimo sija MAX CUT užtikrina išskirtinę pjovimo kokybę ir mažą aptarnavimo poreikį. Pjovimo sijos banguotos formos pagrindas leidžia pjovimo diskus sumontuoti toli į priekį. Tai leidžia pasiekti didesnį persidengimą ir optimalų pjovimo rezultatą.

Svorio centre sumontuota pakaba.

Didelė pakabos spyruoklė pritvirtinta mašinos rėmo viduryje. Be to, spyruoklės jėgos linija eina tiksliai per šienapjovės svorio centrą. Vidinė ir išorinė atramos užtikrina tolygų šios jėgos perdavimą pjovimo sijai.

Maža spyruoklė papildomai apsaugo pjovimo sijos pavarą. Dėl mūsų išskirtinės svorio centre sumontuotos pakabos, traktoriaus gale pakabinamų šoninių šienapjovių modeliai turi centre prikabinamų šienapjovių privalumus.

Traktoriaus gale pakabinamos šoninės šienapjovės DISCO1Darbinis plotisCilindrinis plaušintuvasPirštinis plaušintuvasBe plaušintuvo
DISCO 3603,40 m
DISCO 3203,00 m
DISCO 320 C3,00 m
DISCO 280 C2,60 m
DISCO 280 RC2,60 m
DISCO 240 RC2,20 m
DISCO 323,00
DISCO 282,60 m
DISCO 242,20 m

1 Galimi modeliai skiriasi priklausomai nuo šalies

Prikabinimas ir atkabinimas.

Galima pasirinkti skirtingas prikabinimo įrenginio kategorijas ir greito prikabinimo rėmą. Be to, kairės pusės apatinės trauklės kaištis sumontuotas šiek tiek žemiau, kad būtų lengva prikabinti. Darbą dar labiau palengvina sumontuota saugojimo vieta apšvietimo įrangos jungtims ir hidraulinėms žarnoms, taip pat pasukama atrama kardaniniam velenui.

Transportavimo padėtis.

Mašinos svorio centras dar labiau pastumtas link vidurio, kad traktoriaus galiniams ratams tektų kiek įmanoma vienodesnė apkrova. Dvigubas reduktorius užtikrina mažą transportavimo plotį ir gerą matomumą atgal.

Mechaninė apsauga, leidžianti atsilenkti atgal.

Atsitrenkus į kliūtį, apsauga nuo perkrovų suveikia akimirksniu ir šienapjovė atsilenkia atgal. Norint toliau tęsti darbą, tereikia su traktoriumi šiek tiek pavažiuoti atgal. Išorinį šienapjovės kraštą nuo pažeidimų taip pat apsaugo papildomas atraminis rėmas.

Puikus darbas kalvotuose laukuose.

DISCO 10-oji serija buvo optimaliai pritaikyta darbui kalvotose vietovėse. Komponentai buvo specialiai sustiprinti, išsaugant mažą konstrukcijos svorį. Ši serija taip pat idealiai tinka šienauti pakeles ir pagriovius, kurių nuolydis iki 45°.

Lengvas priėjimas.

Į viršų patogiai užlenkiamos abi apsauginio gaubto pusės užtikrina lengvą priėjimą atliekant techninę priežiūrą ir valant. Išorinį apsaugos kraštą, kuris labiau dėvisi, galima pakeisti atskirai.

Taupoma vieta.

Galima įsigyti atskirą saugojimo rėmą, kuris saugojimo metu leidžia sutaupyti vietos. Šienapjovė ant jo gali būti perkelta tiesiog su traktoriumi – papildomos atramos nereikalingos.

Puikus pasiruošimas.

DISCO 100-ios serijos modeliai su plaušintuvu yra optimaliai sukomplektuoti ir, žinoma, turi pjovimo siją MAX CUT. Šiek tiek žemiau sumontuotas kairės pusės apatinės trauklės kaištis užtikrina greitą prikabinimą, o 95° transportavimo padėtis garantuoja saugų transportavimą gale traktoriaus. Integruotas galulaukių ribotuvas dabar yra šienapjovių su plaušintuvu standartinė įranga. Taip pat, dirbant lengvesnėmis sąlygomis, galima sumažinti šių modelių greitį.

Šienapjovės su plaušintuvais gali žymiai sutrumpinti nupjautų augalų džiūvimo laiką. Priklausomai nuo pjaunamų augalų, galite pasirinkti tinkamiausią pirštinį arba cilindrinį plaušintuvą.