JAGUAR 990-930

Dėl nepakartojamos bendrosios koncepcijos, išskirtinių pagalbos operatoriui sistemų ir didelio grūdų traiškytuvo volų pasirinkimo, įskaitant patentuotą SHREDLAGE technologiją, savaeigis pašarų smulkintuvas derlių doroja užtikrintai.

JAGUAR 990-930

Dėl nepakartojamos bendrosios koncepcijos, išskirtinių pagalbos operatoriui sistemų ir didelio grūdų traiškytuvo volų pasirinkimo, įskaitant patentuotą SHREDLAGE technologiją, savaeigis pašarų smulkintuvas derlių doroja užtikrintai.

JAGUAR 900.

CEMOS sumani pagalbos operatoriui sistema ir CEBIS valdymo sistema padeda operatoriams išnaudoti JAGUAR pajėgumus kiek įmanoma efektyviau viso sezono metu. CEMOS mašinos reguliavimus atlieka automatiškai, o CEBIS jutiklinis ekranas palengvina valdymą. Visi JAGUAR modeliai atitinka emisijos standartą „Etapas V“.


CLAAS Smart Farming

Skaitmeniniai sprendimai jūsų savaeigiams pašarų smulkintuvams

Sužinokite apie CLAAS sprendimus, skirtus skaitmeniniam tiksliajam ūkininkavimui ir optimizuotam mašinų darbui.

Skaitmenizavimo sprendimai


Intuityvų valdymą turintis terminalas.

NAUJIENA: CEMIS 1200.

GPS PILOT naudoja palydovų signalus, kad galėtų JAGUAR vairuoti išilgai lauko technologinių vėžių, vingiuoto lauko pakraščio ar operatoriaus nustatytų referencinių linijų patikimai ir ypatingai tiksliai. Ji leidžia operatoriui išnaudoti visą darbinį plotį ir žymiai sumažinti persidengimus. Tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui, ji veikia taip pat tiksliai, kaip ir saulėtą dieną. Korekcijos signalus gaunate tokio tikslumo, kokio jums reikia. JAGUAR GPS vairavimo sistema gali naudoti ISO XML formatu išsaugotas ankstesnių GPS važiavimų, pvz., grėbiant grėbliu į sangrėbas arba sėjant kukurūzus, linijas.


Pavaros galia yra priderinta prie kiekvieno priekinio priedo poreikių.

Priekinio priedo pavara.

Visos priekinių priedų pavaros yra integruotos į pagrindinę pavarą. Todėl priekinio priedo pavara, tiekimo įrenginio pavara, būgno greitis, greitintuvas ir grūdų traiškytuvas gali vienodai reaguoti į variklio sūkių pasikeitimus. Privalumas jums: pjausnių ilgis visada išlieka vienodas.


Mes turime išskirtinę palaikymo komandą jums.

CEMOS AUTO PERFORMANCE.

CEMOS leidžia derlių nuimti efektyviau – išdirbis, išreikštas plotu per valandą (ha/val.), yra iki 7 % didesnis, galima sutaupyti 12 % degalų. Siekdamas padidinti efektyvumą ir sumažinti degalų sąnaudas, JAGUAR palaiko operatoriaus nustatytus variklio sūkius ir reguliuoja variklio galią bei važiavimo greitį pagal nuimtos augalų masės kiekį. Didėjant nuimtų augalų masės kiekiui, važiavimo greitis sumažinamas. Jei nuimtos augalų masės kiekis sumažėja, variklio galia automatiškai sumažinama.


Lengviau nei bet kada anksčiau.

Valdymas.

JAGUAR galima valdyti neturint jokios patirties. Tai reiškia, kad net nauji operatoriai mašiną gali valdyti saugiai ir patikimai bei per labai trumpą laiką išnaudoti visas jos galimybes.

CEBIS su jutikliniu ekranu suteikia greitą prieigą prie visų mašinos funkcijų. Svarbiausius reguliavimus galima atlikti tiesiogiai, naudojant ant porankio sumontuotus jungiklius. Tikslus valdymas garantuotas bet kokiomis sąlygomis, tiek važiuojant nelygiu lauko paviršiumi, tiek vairuojant nepatyrusiam operatoriui. Jei reikia, JAGUAR reguliuoti ir valdyti galite keturiais būdais.


Pašarų smulkinimas milimetrų tikslumu.

Siloso kokybė.

V-MAX smulkinimo būgnas yra idealiai pritaikytas jūsų poreikiams. Yra penki šio būgno variantai. Dėl 42 peilių ir pjovimo dažnio, kuris padidintas iki 25 200 pjūvių per minutę, V-MAX 42 smulkinimo būgnas užtikrina labai didelį našumą.

Išnaudodamas visą variklio galią, smulkinimo būgnas gali tiksliai smulkinti 3,5–12,5 mm ilgio pjausniais. Didesnį pjausnių ilgį galima gauti naudojant trečdalį peilių. V-MAX 42 galima pasirinkti kaip papildomą įrangą savaeigiams smulkintuvams JAGUAR 990, 980 ir 970.


MAN ir „Mercedes-Benz“ galia ir sumanumas.

Degalų sąnaudos.

JAGUAR 970 naudojamas MAN 6 cilindrus vienoje eilėje turintis, 790 AG galios ir 16,15 l darbinio tūrio variklis. Stabilią galios kreivę ir nenutrūkstamą sukimo momentą garantuoja vienam cilindrui tenkantis darbinis tūris, kuris yra beveik 3 l, todėl nesustodami galite nuiminėti net ir tankiausių kukurūzų derlių.

Techniniai duomenys

VariklisTipasCilindraiVariklio galia, kai darbiniai sūkiail
1700 aps./min (ECE R 120)
kW/AG
JAGUAR 990MAND2862V12680/925
JAGUAR 980MAND2862V12625/850
JAGUAR 970MAND42766 eilėje580/790
JAGUAR 960„Mercedes-Benz“4736 eilėje480/653
JAGUAR 950„Mercedes-Benz“4736 eilėje430/585
JAGUAR 940„Mercedes-Benz“4716 eilėje390/530
JAGUAR 930„Mercedes-Benz“4716 eilėje340/462