TERRA TRAC vikšrinės važiuoklės sistema

Dirvožemio apsauga padidina derlių.

Javų nuėmimo kombainų, savaeigių pašarų smulkintuvų ir traktorių vikšrinės važiuoklės sistemų didelis kontakto plotas padeda apsaugoti dirvožemį. Jų mažas transportavimo plotis reiškia, kad mašinos bendrojo naudojimo keliais gali važiuoti iki 40 km/h greičiu.

TERRA TRAC vikšrinės važiuoklės sistema

Dirvožemio apsauga padidina derlių.

Javų nuėmimo kombainų, savaeigių pašarų smulkintuvų ir traktorių vikšrinės važiuoklės sistemų didelis kontakto plotas padeda apsaugoti dirvožemį. Jų mažas transportavimo plotis reiškia, kad mašinos bendrojo naudojimo keliais gali važiuoti iki 40 km/h greičiu.

TERRA TRAC vikšrinės važiuoklės vikšrai.

Papildoma informacija, produkto testai ir naudotojų atsiliepimai.


Sukurta remiantis patirtimi.

Ant tvirto pagrindo.

„Sveikas ir derlingas dirvožemis yra gero derliaus pagrindas. Jokios žemės ūkio ar įdirbimo priemonės nebus sėkmingos, jei dirvožemis nėra optimalios būklės. Realybė yra tokia, kad žemės dirbimo, sėjos ir derliaus nuėmimo darbus būtina idealiai suderinti ir atlikti naudojant kiek įmanoma našesnes mašinas.

Mūsų dirvožemis – vertingiausias turtas.

Dirvožemis yra svarbiausias žemės ūkio sektoriaus produkcijos pagrindas. Kadangi neįmanoma dirvožemio sukurti daugiau, didesnio derliaus poreikis dėl augančio pasaulio gyventojų skaičiaus turi būti patenkintas naudojant esamą žemę. Didžiausias iššūkis šiuo atžvilgiu yra suderinti efektyvumą ir tvarumą. Ūkiai didėja, o įdirbimo ir derliaus nuėmimo laikotarpiai tampa vis trumpesni. Tuo pačiu metu mašinos tampa didesnės, galingesnės, ir todėl sunkesnės. Rezultatas – dirvožemio sutankinimas.

Dirvožemis yra mūsų darbo vieta.

Dėl dirvožemio sutankinimo, kuris atsiranda važiuojant su traktoriais ar derliaus nuėmimo mašinomis, sumažėja dirvožemio poros.

Todėl pradeda trūkti deguonies ir atsiranda vandens užsilaikymo pavojus, o taip pat sumažėja dirvožemio mikroorganizmų skaičius. Tokiame dirvožemyje auginant augalus, vėluoja jų vystymasis, gaunamas mažesnis derlius, prasčiau auga augalų šaknys. Vieno derliaus nuėmimo metu padaryta žala juntama daugelį metų. Žinoma, žala nėra nepataisoma. Gilus įdirbimas, tarpiniai pasėliai arba kalkinimas lemia ilgalaikį ariamosios žemės pirminio derlingumo atkūrimą. Tačiau, visos šios priemonės kainuoja. Ar ne paprasčiau būtų šios žalos išvengti? Jau nuo pat savo mašinų kūrimo pradžios, CLAAS didelį dėmesį skiria poreikiui sumažinti neigiamą poveikį dirvožemiui. Mes išsikėlėme tikslą išsaugoti ir apsaugoti vertingiausią visų ūkininkų turtą. Mums, kaip ir jiems: dirvožemis yra mūsų darbo vieta.

LEXION su TERRA TRAC

TERRA TRAC vikšrinės važiuoklės sistema įrodė savo privalumus ją daugiau kaip 20 metų naudojant su javų nuėmimo kombainais laukuose. Ji nuolat tobulinama, kad atitiktų mūsų reiklių klientų poreikius. Šiandien maždaug trečdalis visų LEXION javų nuėmimo kombainų ir pusė LEXION HYBRID mašinų turi TERRA TRAC važiuoklę.

JAGUAR su TERRA TRAC

Kalbant apie dirvožemio apsaugą ir didelę trauką, TERRA TRAC vikšrinės važiuoklės sistemos privalumai yra gerai žinomi. Be to, CLAAS yra pirmasis savaeigių pašarų smulkintuvų gamintojas, kuris pristatė integruotą dirvožemio ir velėnos apsaugos sprendimą: naujasis JAGUAR TERRA TRAC su galulaukių apsaugos sistema.

AXION su TERRA TRAC

CLAAS AXION 900 TERRA TRAC yra pirmasis visą pakabą turintis pusiau vikšrinis traktorius. Pagrindinė jo naujovė – sumontuota pakabą turinti TERRA TRAC vikšrinės važiuoklės sistema. Vikšrinės važiuoklės sistemos pagrindą sudaro šiuo metu javų nuėmimo kombainuose naudojama technologija, tačiau ji specialiai pritaikyta, kad atitiktų traktoriui keliamus reikalavimus.