ARION 470-410

Mėgaukitės laisve.

Kiekviena diena kelia naujų iššūkių. Bet galite jų nebijoti, nes jūsų traktorius viskam paruoštas.

#arion400fan

ARION 470-410

Mėgaukitės laisve.

Kiekviena diena kelia naujų iššūkių. Bet galite jų nebijoti, nes jūsų traktorius viskam paruoštas.

#arion400fan

CLAAS traktoriai | ARION 470-410.

Laisvė yra viskas.

 • Visas funkcijas galulaukėje atlikite vienu mygtuko paspaudimu (CLAAS SEQUENCE MANAGEMENT)
 • Lengvai manevruokite su dinamišku vairavimu
 • Naudodami CLAAS GPS PILOT sutaupykite iki 7% eksploatacijos išlaidų, pasėlių apsaugos priemonių ir trąšų
 • Supaprastinkite dokumentų kaupimą naudodamiesi TELEMATICS
 • Sujunkite mišrų parką naudodami „DataConnect“
 • Valdykite su ISOBUS suderinamus padargus naudodamiesi daugiafunkcinės valdymo svirties funkciniais mygtukais
 • Gauti aiškų visų padargų vaizdą dėl siaurėjančio variklio dangčio ir PANORAMIC kabinos
 • Konfigūruokite daugiafunkcę valdymo svirtį taip, kad ji atitiktų jūsų poreikius, kad nereikėtų nuolat keisti rankų padėties
 • Perjunkite pavaras be pavarų svirties ar sankabos pedalo
 • Tegul QUADRACTIV arba HEXACTIV už jus perjunginėja pavaras

CLAAS Smart Farming

Skaitmeniniai sprendimai jūsų traktoriams

Sužinokite apie CLAAS sprendimus, skirtus skaitmeniniam tiksliajam ūkininkavimui ir optimizuotam mašinų darbui.

Skaitmenizavimo sprendimai

Dar daugiau laisvės su ARION 470 / 460

 • Daugiau galios: 155 arba 145 AG su papildomomis 10 AG iš CLAAS POWER MANAGEMENT
 • Didesnis lankstumas: kompaktiški matmenys ir galios ir svorio santykis yra tik 34 kg/AG
 • Didesnis našumas: iki 3,8 t naudingoji apkrova ir galinė pakaba, galinti išlaikyti daugiau kaip 6 t
 • Daugiau skaitmeninimo: GPS vairavimo sistemos, ISOBUS ir TELEMATICS (pasirenkama)

„Premium Comfort“ paketas leidžia sutaupyti 3000 eurų*

 • Didesnis našumas: HEXASHIFT 6-ių greičių galios perjungimo transmisija ir HEXACTIV automatinio perjungimo funkcija
 • Daugiau malonumo: tolygus vairavimas su SMART STOP ir kruizo kontrolės funkcija
 • Daugiau palaikymo: CIS spalvotas ekranas ir CSM apsisukimo galulaukėje valdymas
 • Daugiau komforto: kabinos pakaba ir PROACTIV priekinės ašies pakaba


Eksperto nuomonė.

Helmut (Olli) Heppe kalba apie „Premium Comfort“ paketą

155 arba 145 AG ir galios ir svorio santykis tik 34 kg/AG! ARION 470/460 rekomenduoju savo klientams, kuriems reikalingas manevringas, tačiau galingas traktorius.

*Remiantis šių komponentų kainoraščiu (rekomenduojama mažmeninė kaina). Visos kainos nurodytos su PVM. Pasiūlymas taikomas visiems dalyvaujantiems platintojams ir galioja iki 2023-09-23. Mes pasiliekame teisę pratęsti pasiūlymo galiojimą. Vaizdai gali skirtis nuo realių mašinų. Iliustracijose gali būti pasirenkamos įrangos ir papildomų priedų, kurie neįtraukti į pasiūlymą. Mes neprisiimame atsakomybės už klaidas šioje informacijoje.

Naujasis ARION 400
Tapkite #arion400fan klubo nariu

George Chapman
Galvijų ir avių augintojas Didžiojoje Britanijoje
„Dirbu fantastiškoje aplinkoje ir turiu darbą, kuris man labai patinka. Yra daug darbų, o ARION galiu naudoti beveik bet kokiam darbui.“
„Mane labai sužavėjo jo pavarų dėžės lankstaus taikymo galimybės. Ypač daug galimų naudojimo būdų kelyje, lauke ar kieme. Galimybė padidinti hidraulinę galią vienu mygtuko paspaudimu yra didžiulis privalumas pakraunant arba iškraunant.“

Neprilygstamas patogumas, paprastumas ir patikimumas. Sėdynė kaip fotelis. Tai taip pat mano pirmasis traktorius su TELEMATICS. Galiu stebėti kuro sąnaudas, dirbamą plotą ir esamą vietą. Viskas iš mano mobiliojo telefono! Šis traktorius man puikiai tarnaus daugelį metų.“
Anson MacAuslan
Valdos administratorius iš Caithness (JK)
„Visą gyvenimą dirbu žemės ūkyje. Didelė atsakomybė ir bendradarbiavimas su puikia komanda man teikia didelį malonumą.“
„Savo valdoje ARION 400 naudojame labai įvairiapusiškai: gyvūnų gabenimas, šėrimas, arklidžių valymas, kelių priežiūra, viržių pjovimas ant kalnelių. Šis traktorius užtikrina viską, ko mums reikia. Visi čia vertina patogią kabiną, gerą matomumą į visas puses ir puikų manevringumą dirbant ankštose erdvėse ir su krautuvu.

Mes čia esame dideli ARION gerbėjai, nes mums patinka, kaip CLAAS nuolat jį tobulina. Tačiau sunku įsivaizduoti, kad šiam naujam modeliui ką nors dar būtų galima patobulinti. Tačiau esame tikri, kad CLAAS sugalvos dar ką nors.“
Marc
Ūkininkas Prancūzijoje
„Traktorius vairuoju nuo 14 metų. ARION yra absoliučiai universalus. Naudojame jį beveik visiems ūkio darbams. Galiu su juo dirbti visur, ir jis pakankamai galingas dideliems laukams.“
„Labai vertinu jo patogumą ir intuityvų valdymą. Be to, jo skaitmenizavimas idealiai atitinka mūsų tiksliojo žemės ūkio koncepciją. Visa tai teigiamai veikia mano darbą. Dirbame tiksliau, efektyviau ir sutaupome daug laiko.“

Dažnai naudoju daugiafunkcinės svirtelės funkcinius mygtukus, programuodamas užduotis, kurias traktorius turėtų atlikti vienu metu. Tai labai palengvina naudojimą. Taip pat naudinga funkcija yra SMART STOP. Ir žinoma kamera, kuri rodo, kas yra už traktoriaus. Kaskart nepasukdamas galvos matau, kas vyksta gale. Trumpai tariant: labai džiaugiuosi, dirbdamas su naujuoju ARION.“
Helmut (Olli) Heppe
Produkto (traktorių) vadybininkas, CLAAS Deutschland
"Jeigu domitės CLAAS traktoriais, aš esu tas, kam galite užduoti savo klausimus, nes pažįstu kiekvieną ARION 400 varžtelį. Viena šių mašinų netgi dirba mano žmonos ūkyje."
"Tai šaunus universalas, pajėgus susidoroti su bet kokiu darbu. Mano svainis dirba juo šparaginių pupelių laukuose kultivuodamas, tiesdamas plastiko plėvelę ir purkšdamas pasėlius.

Mes visi neatsižavime valdymo sistema ir puikiai sureguliuota transmisija. Traktorių vairuoja net šeimos galva, o jam 91-eri. Manau, to pakanka suprasti, kaip lengva valdyti šią mašiną."
Christian Leyer
Ūkininkas Vokietijoje
„Aš kartu su tėvu vadovauju mūsų pieno ūkiui. Šiame darbe man patinka tai, kad kiekvieną dieną galiu būti lauke, gamtoje, su gyvūnais“.
„Mes abu labai vertiname tai, kad ARION galima naudoti taip lanksčiai. Vargu ar yra darbų, kurių jis negalėtų atlikti mūsų ūkyje. Jis nepaprastai judrus. Priekinis krautuvas pasiekia labai aukštai. Iš PANORAMIC kabinos viskas viršuje puikiai matoma - tai idealu, kai reikia krauti šiaudus.

GPS-PILOT naudojame kiek įmanoma dažniau. Vairavimo sistema leidžia iš anksto tiksliai įvažiuoti į juostas. Tai ypač naudinga dirbant juostomis. Nepaisant didelio greičio, kai juostomis pjaunamos pašarinės kultūros, juostos gaunamos tiesios ir tikslios. Tai reiškia, kad visa pašarų ruošimo grandinė veikia sklandžiau“.
Sandra Wötzl
Vyndarė ir ūkininkė iš Austrijos
"Man ūkininkavimas yra fantastiškų produktų gamyba su meile ir aistra. Čia, vynuogyne ir fermoje, nebūna dviejų vienodų dienų."
"ARION yra mūsų nuolatinis palydovas. Aš jį naudoju laukams arti ir dirbamiems plotams kultivuoti, juo transportuoju nuimtą javų ir saulėgrąžų derlių. Negaliu sugalvoti nė vieno kasdienio darbo, kurį nudirbčiau be jo.

Puikus darbo efektyvumo, svorio ir traukos galios santykis garantuoja saugaus ir malonaus vairavimo patirtį. Kabinoje jaučiuosi visai kaip namie. Jis pasižymi įspūdingo lygio komfortu, puikiu panoraminiu matomumu bei aiškiais ir lengvai naudojamais valdymo elementais."
Michael Radauer
Arboristas ir ūkininkas iš Austrijos
„Nuo vaikystės dirbu tėvų ūkyje, kuriam dabar vadovauja mano vyresnysis brolis Markus. Ir ūkyje, ir savo apželdinimo įmonėje - visur esame tikri ARION 400 gerbėjai. "
„Tai nėra pirmasis mūsų ARION. Niekada neturėjome jokių problemų dėl šio traktoriaus. Įlipi į kabiną, išvažiuoji ir žinai, kad gali efektyviai atlikti savo darbą. Su juo puiku dirbti ir žiemą valant kelius, ir vasarą - mulčiuojant, presuojant šieną, kraunant, transportuojant.

Bendra šio traktoriaus koncepcija yra tiesiog nepralenkiama. Be paprasto valdymo ir važiavimo komforto, mums didelis privalumas yra variklio ir pavarų dėžės suderinimas bei žemai esantis svorio centras. Dirbdami su šiuo traktoriumi, jaučiamės tikrai saugūs“.
Josef Radauer
Austrų ūkininkas
"Man patinka dirbti su mašinomis. Mūsų ūkyje aš tikrai sukuriu piniginės vertės, atlikdamas medžių priežiūros, kirtimo ir miškų tvarkymo darbus."
"ARION yra tikras devyndarbis. Mes naudojame jį pievoje, pavyzdžiui, su šiaudų presu ir krautuvu. Taip pat juo gabenu įrangą, medieną ir kitus pačius įvairiausius krovinius. Ir dažnai pamatysite mane ant šlaito pjaunantį su smulkintuvu.

Tai, kad dirbdamas ant stačių šlaitų visada jaučiuosi labai saugus, lemia geras galios, svorio ir traukos balansas. Ir, žinoma, geras matomumas bei lengvas valdymas. Kai mašinoje jautiesi laisvai, padarai mažiau klaidų."
Gábor Steinhauser
CLAAS traktorių produktų vadovas Vengrijoje
"Čia ARION 400 yra naudojami praktiškai visur: lauko darbams, transportavimui, sėjimui, pjovimui, purškimui. Ši mašina tokia universali!"
"Mes labai džiaugiamės naujuoju ARION. Jis dar patogesnis ir galingesnis - turiu galvoje jo dinamišką, degalus taupantį variklį, galingą hidrauliką ir patogią, erdvią kabiną, palengvinančią ilgas darbo valandas.

Man patinka tai, jog šis traktorius manęs nestabdo. Transmisija yra taip gerai sureguliuota, kad savo ARION galiu naudoti beveik bet kokiai užduočiai atlikti. Nebent išskyrus sunkiausius traukos darbus. Tačiau tuo gali pasirūpinti jo didesnysis brolis AXION 900."
Asbjørn Velde
Pardavėjas, dirbantis CLAAS Norwegen
"Aš ne tik pardavinėju ARION. Vieną jų aš taip pat naudoju savo ūkyje. Jis daro viską: įdirbinėja dirvožemį, krauna šiaudų ritinius, transportuoja derlių."
"Kai klausiu draugų, klientų ar kolegų, ko jie tikisi iš naujojo ARION, visada girdžiu tą patį atsakymą: jis turi būti lengvai valdomas, aptarnaujamas už prieinamas kainas ir konfigūruojamas pagal poreikius. “Jokių problemų”, - atsakau aš.

Didžiuojuosi tuo, kad čia, Norvegijoje, turime tokią gerą CLAAS Service tarnybą. Platintojai reaguoja nedelsdami, mechanikai yra gerai apmokyti, o atsarginės detalės atkeliauja labai greitai. Tai nepaprastai svarbu visiems ūkininkams, ir ne tik derliaus nuėmimo metu."
Jakob Eskeland
Norvegų ūkininkas
"Man patinka būti ūkininku ir aprūpinti maistu savo šalį. Traktorius man reikalingas daugiausia darbams pievose ir srutų skleidimui."
"Iš naujo traktoriaus tikiuosi daug. Jis turi būti tvirtai suręstas, patogus vairuoti ir lengvai valdomas. Ir asmeniškai man labai svarbu yra padangos, tausojančios mano dirvą ir želmenis. Naujasis ARION turi viską, ko man reikia.

Man ypač patinka jo PANORAMIC kabina su skaidriu stogu. Vaizdas viršuje ir priešakyje toks aiškus! O tai reiškia, kad dirbdamas galiu mėgautis norvegiška saule. Aš nejuokauju, net ir čia mes turime vidutiniškai 3,2 valandos saulės per dieną!"

Kiekvienas laisvę supranta savaip

Laisvė skirtingiems žmonėms reiškia skirtingus dalykus. Vieniems ji reiškia gerą panoraminį matomumą, kitiems - erdvesnę kabiną su protingai išdėstytais valdymo elementais. Kai kas siekia išvengti įtampos ir rūpesčių - derindami neprilygstamą erdvės pojūtį su išmaniaisiais skaitmeniniais padėjėjais, kurie sumažina darbo krūvį ir padidina efektyvumą.

Kad ir kaip apibrėžtumėte laisvę, naujasis ARION 400 jums ją suteikia.

Pasiduokite įkvėpimui

Protingos vairavimo pagalbos sistemos
Gyvenkite lengviau. Su CSM apsisukimų valdymo ir dinaminio vairavimo funkcijomis neliks vietos įtampai Jūsų kasdieniame darbe. O naudodami vairavimo sistemas galite pasiekti net iki 7% dyzelino sąnaudų ir eksploatavimo išlaidų ekonomiją.
Išmanus duomenų valdymas
Palengvinkite darbą su dokumentais. Valdykite ir stebėkite savo technikos parką CLAAS TELEMATICS portale. Savo mašinos duomenis pasiekite bet kada ir iš bet kurios vietos - DataConnect dėka duomenis taip pat galite gauti ir iš kitų gamintojų mašinų.
Efektyvus ryšys
Patobulinkite savo darbo procesus. Patogiai valdykite ISOBUS padargus, naudodamiesi funkciniais mygtukais ant daugiafunkcės valdymo svirties. Tiesiog prijunkite padargą mašinos gale, ir jis pasirodys ISOBUS terminale.
Puikus kabinos komfortas
Būkite efektyvesni. Be neprilygstamo erdvės pojūčio su puikiu 360° matomumu ir aiškiu priekinio krautuvo vaizdu iš viršaus, PANORAMIC kabinoje taip yra skaitmeniniai padėjėjai, skirti Jūsų darbą padaryti efektyvesnį. Joks kitas traktorius nesiūlo tokios patogios daugiafunkcės valdymo svirties, kaip ši.
Protinga transmisija
Vairuokite ARION 400 nenaudodami pavarų svirties ar sankabos pedalo. QUADRACTIV arba HEXACTIV dėka šis traktorius keičia pavaras kaip automobilis su automatine pavarų dėže. Taip pat jame yra daugybė kitų patogių automatinių funkcijų, tokių kaip SMART STOP ir greičio palaikymo sistema, skirtų palengvinti Jūsų darbą.

Tapk ir tu #arion400fan

ARION 470-410.

470460450440430420410
Maksimali galia (ECE R 120)1kW/AG107/14599/13592/12585/11585/11575/10067/90
Maks. našumas su CPM (ECE R 120)1kW/AG114/155107/14599/13592/125

Atitinka ISO TR 14396