Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

KŪLIMO REKORDAS

KŪLIMO REKORDAS

44 t/h: "profi" sako, kad tai kūlimo rekordas. Mes tai vadiname tiesiog efektyvumu.


Mes sukūrėme naujuosius šiaudų kratiklius turinčius LEXION6000-5000 kombainus su APS SYNFLOW WALKER kūlimosistema tam, kad Jūs galėtumėte dirbti efektyviau ir prikultidaugiau. Siekdami sužinoti, kiek gali naujasis kombainas, kartusu "profi" žurnalo komanda jį išbandėme. Dienos pabaigojepastebėjome išties puikius rezultatus - pavyko prikulti 44 t/h irtai buvo pasiekta su 1.55 l/t kuro sąnaudomis. Mes taivadiname išmatuojamu efektyvumu.


DAUGIAU INFORMACIJOS RASKITE ČIA: