„Smart Farming“ su CLAAS yra paprasta.

Skaitmeninis ūkininkavimas su CLAAS.

Pagrindinė jūsų veikla – darbas laukuose. Tačiau ūkininkavimą taip pat sudaro ir darbas biure, pvz., planavimas ir dokumentavimas. Naudodami „Smart Farming“ programinę ir techninę įrangą iš CLAAS, jūs savo mašinas galite prijungti prie savo ūkio, automatizuoti dokumentavimą ir būti puikiai pasiruošę tiksliajam ūkininkavimui. Ši technologija nustato jūsų mašinų buvimo vietą, rodo išteklių sunaudojimą, renka duomenis apie jūsų derlių, pasirūpina dokumentavimu ir nustato optimizavimo galimybes. Taip taupomas jūsų laikas, brangūs ištekliai ir pinigai.

Atsisiųskite skrajutę „Skaitmeniniai sprendimai“

Su „Smart Farming“ padarykite daugiau.

Ilgą laiką žemės ūkio varomoji jėga buvo žemės ūkio mašinų technologinė pažanga. Tačiau šiandien tai jau ne tik maksimalus derlingumas, bet ir išmatuojamas efektyvumas, tikslus išteklių panaudojimas ir reagavimas į naujus iššūkius, pvz., augantis žemės ūkio produktų poreikis, darbo jėgos trūkumas, didėjančios išlaidos ir besikeičiančios klimato sąlygos. Viskam yra sprendimas: „Smart Farming“.

„Smart Farming“ reiškia šiuolaikinių informacinių technologijų naudojimą žemės ūkyje, t. y. savo ūkio skaitmenizavimą ir tam tikrų sričių automatizavimą. Naudodami „Smart Farming“ programėles jūs, kaip ūkininkas, turite galimybę naudoti jutiklius, palydovines technologijas ir integruotas sistemas, kad sumažintumėte išlaidas, padidintumėte derlių ir sumažintumėte biuro darbui skirtą laiką. Be to, „Smart Farming“ taip pat padeda jums dirbti tvariau.

Jutiklių ir palydovų programos leidžia kuo tiksliau dirbti lauke. Sprendimai iš CLAAS, pvz., GPS PILOT CEMIS 1200, leidžia jūsų žemės ūkio techniką pritaikyti tiksliajam ūkininkavimui, pvz., važiuoti išilgai iš anksto nustatytų vėžių ir naudoti įterpimo žemėlapius. Taip išvengsite persidengimų arba neapdirbtų plotų.

Naudodami „Smart Farming“ sumažinkite išlaidas ir padidinkite našumą

Išmaniosios mašinos ir įrenginiai gali padėti ūkiams veiklą vykdyti efektyviai ir orientuotis į ateitį.

Sužinokite apie „Smart Farming“

„CLAAS connect“:
Viskas sujungta, viskas vienoje vietoje.

Trumpai: „CLAAS connect“ yra nemokama programa, kuri visas jūsų CLAAS mašinas sujungia į vieną vietą.

Daugiau apie „CLAAS connect“

„CLAAS connect“ – sujungia žmones ir mašinas.

Naudodami „Smart Farming“ lauką sujunkite su biuru.

Telemetrijos programos, pvz., CLAAS TELEMATICS, užtikrina nuolatinį keitimąsi duomenimis tarp biuro ir mašinų. Tai reiškia, kad visas mašinas galite sujungti naudodami tik vieną skaitmeninę programą – net ir mišriuose mašinų parkuose.

Prisijungę prie savo ūkio valdymo sistemos galite užtikrinti, kad visi procesai, pradedant jūsų lauko ribų įvedimu, laukų augmenijos stebėjimu ir baigiant tręšimo ir derliaus nuėmimu, būtų sujungti į vieną vietą.

Jutikliai, automatizuotos funkcijos ir sujungimas į tinklą palengvina ilgalaikį, ekonomišką planavimą. Jūsų mašinos duomenis renka nuolat ir automatiškai. Tai leidžia analizuoti ankstesnės sėjos, tręšimo ir derliaus nuėmimo procesus ir priimti geresnius sprendimus ateičiai.

Sužinokite galimybes.

Vairavimo sistema GPS PILOT CEMIS 1200.

Naudodami GPS PILOT CEMIS 1200 galite dirbti ištisus metus, taikydami ekonomišką, į ateitį orientuotą ir paprastą tikslųjį ūkininkavimą. CEMIS suteikia pagalbą visose srityse – žemės dirbimo, sėjos, tręšimo, kultivavimo ir derliaus nuėmimo. Naudojant automatinį vairavimą jūsų mašina važiuos lyg bėgiais.

Produkto puslapis

Mašinos optimizavimas naudojant CEMOS.

CEMOS yra išmanioji integruota pagalbos sistema, skirta padėti jums išnaudoti visus savo mašinos pajėgumus. Mašinos optimizavimo sistema siūlo tikslius jūsų traktoriaus, javų kombaino ar savaeigio pašarų smulkintuvo nustatymus, priklausomai nuo jūsų poreikių – maksimalus efektyvumas ar našumas. Taip sumažėja nustatymų sudėtingumas ir visada užtikrinami optimalūs mašinos nustatymai atsižvelgiant į sąlygas.

Produkto puslapis

„CLAAS connect“.

„CLAAS connect“ yra nemokama programėlė, kuri visas jūsų CLAAS mašinas sujungia vienoje vietoje, kartu su visais pagrindiniais duomenimis realiuoju laiku, pvz., nustatymai, sąnaudos ir vieta. Taip pat galite greitai patekti į atsarginių dalių ir eksploatacinių medžiagų parduotuves, taip pat apžvelgti jūsų mašinų parko garantinius ir serviso produktus. Naudodami tepimo medžiagų konsultantą visada galite rasti savo mašinoms tinkamas tepimo medžiagas. „CLAAS connect“ sujungia žmones su mašinomis ir sistemomis.

Produkto puslapis

Telemetrija naudojant „Machine connect“ ir TELEMATICS.

Žemės ūkio veikloje daug procesų yra glaudžiai susiję – visų pirma daugybė mašinų turi dirbti kartu. TELEMATICS padeda jums turėti viso jūsų mašinų parko apžvalgą. Sistema įrašo ir apdoroja darbo metu gautus duomenis. Tai reiškia, kad TELEMATICS, nuolat keisdamasi duomenimis, sujungia lauką ir biurą. Naudodami „DataConnect“ taip pat galite koordinuoti visas savo mišraus parko mašinas viename duomenų debesyje. CLAAS API užtikrina sklandų ryšį su jūsų ūkio valdymo sistema.

Produkto puslapis

„CLAAS connect“ programėlė

Visas CLAAS pasaulis jūsų kišenėje.

„CLAAS connect“ yra viso jūsų asmeninio CLAAS pasaulio portalas su visa svarbia informacija ir paslaugomis jūsų CLAAS mašinoms. Naudodami „CLAAS connect“ programėlę dabar dar patogiau ir greičiau galėsite naudotis visomis integruotomis funkcijomis, paslaugomis ir parduotuvėmis, savo mobiliajame įrenginyje. Pavyzdžiui, galite paprašyti norimos konfigūracijos pasiūlymo iš savo CLAAS pardavimo partnerio arba patogiai, būdami laukuose, 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, užsisakyti atsarginių dalių. Atsisiųskite nemokamą „CLAAS connect“ programėlę „iOS“ arba „Android“ įrenginiams iš „Apple App Store“ arba „Google Play“ ir susiekite su savo CLAAS mašina bei CLAAS pardavimo partneriu.

Dažnai užduodami klausimai apie „Smart Farming“.

Kodėl „Smart Farming“ yra naudinga?

Pats „Smart Farming“ pavadinimas reiškia, kad ji padeda jums priimti protingesnius sprendimus dėl jūsų ūkininkavimo verslo. Jutiklių, palydovų ir automatikos technologijos užtikrina efektyvesnius procesus. Taip sumažinamos išlaidos ir padidinamas našumas. Pavyzdžiui, naudodami „Smart Farming“ programinę įrangą galite realiuoju laiku įvertinti mašinos duomenis, planuoti darbus ir informaciją siųsti tiesiai į savo mašinas. Be to, sumontavus išmaniąją įranga, pvz., GPS vairavimo sistemą, daugelis darbų taip pat gali būti atliekami automatiškai.

Kaip „Smart Farming“ veikia?

„Smart Farming“ reiškia žemės ūkio mašinų, padargų ir administracinių sistemų sujungimą į tinklą. „Smart Farming“ programos renka duomenis ir padeda priimti geresnius sprendimus vykdant veiklą. Įvairios programos gali automatiškai teikti pasiūlymus dėl mašinos nustatymų, vairuoti žemės ūkio mašinas, teikti pagalbą priimant sprendimus ir kurti ateities procesų prognozes. Idealiu atveju darbo užsakymus sudarote skaitmeniniu būdu biure ir mobiliuoju ryšiu siunčiate į mašinas, kur jie atliekami naudojant efektyviausius nustatymus.

Ar „Smart Farming“ yra tvarus?

„Smart Farming“ programos padeda dirbti kiek įmanoma efektyviau. Taigi, ši technologija taupo jūsų laiką ir pinigus. O jei ištekliai, pvz., degalai, naudojami efektyviai, dėl sumažėjusių sąnaudų taip pat saugoma aplinka. Pavyzdžiui, dirbdami lauke išvengsite persidengimų ir neįdirbtų juostų, o naudodami tokius parametrus kaip slėgis padangose ir variklio sūkių sumažėjimas, mašiną sureguliuosite dirbti kiek įmanoma ekonomiškiau. Kartu apsaugomas dirvožemis ir užtikrinamas geras derlius ateityje. Todėl „Smart Farming“ yra tvarus – tiek aplinkai, tiek jūsų verslui.