„Smart Farming“ su CLAAS yra paprasta

Skaitmeninis ūkininkavimas su CLAAS

Pagrindinė jūsų veikla – darbas laukuose. Tačiau ūkininkavimą taip pat sudaro ir darbas biure, pvz., planavimas ir dokumentavimas. Naudodami „Smart Farming“ programinę ir techninę įrangą iš CLAAS, jūs savo mašinas galite prijungti prie savo ūkio, automatizuoti dokumentavimą ir būti puikiai pasiruošę tiksliajam ūkininkavimui. Ši technologija nustato jūsų mašinų buvimo vietą, rodo išteklių sunaudojimą, renka duomenis apie jūsų derlių, pasirūpina dokumentavimu ir nustato optimizavimo galimybes. Taip taupomas jūsų laikas, brangūs ištekliai ir pinigai.

Su „Smart Farming“ padarykite daugiau

Ilgą laiką žemės ūkio varomoji jėga buvo žemės ūkio mašinų technologinė pažanga. Tačiau šiandien tai jau ne tik maksimalus derlingumas, bet ir išmatuojamas efektyvumas, tikslus išteklių panaudojimas ir reagavimas į naujus iššūkius, pvz., augantis žemės ūkio produktų poreikis, darbo jėgos trūkumas, didėjančios išlaidos ir besikeičiančios klimato sąlygos. Viskam yra sprendimas: „Smart Farming“.

„Smart Farming“ reiškia šiuolaikinių informacinių technologijų naudojimą žemės ūkyje, t. y. savo ūkio skaitmenizavimą ir tam tikrų sričių automatizavimą. Naudodami „Smart Farming“ programėles jūs, kaip ūkininkas, turite galimybę naudoti jutiklius, palydovines technologijas ir integruotas sistemas, kad sumažintumėte išlaidas, padidintumėte derlių ir sumažintumėte biuro darbui skirtą laiką. Be to, „Smart Farming“ taip pat padeda jums dirbti tvariau.

Jutiklių ir palydovų programos leidžia kuo tiksliau dirbti lauke. Sprendimai iš CLAAS, pvz., GPS PILOT CEMIS 1200, leidžia jūsų žemės ūkio techniką pritaikyti tiksliajam ūkininkavimui, pvz., važiuoti išilgai iš anksto nustatytų vėžių ir naudoti įterpimo žemėlapius. Taip išvengsite persidengimų arba neapdirbtų plotų.

Sumažinkite išlaidas optimizuodami mašiną

Automatizuotas mašinų optimizavimas, pvz., naudojant CEMOS iš CLAAS, yra geras įvadas į „Smart Farming“. Pavyzdžiui, traktoriuje integruota sumani pagalbos operatoriui ir mašinos optimizavimo sistema padeda iki 16,8 % sumažinti degalų sąnaudas ir iki 16,3 % padidinti našumą. Siūlomi jūsų traktoriaus, javų kombaino ar savaeigio pašarų smulkintuvo nustatymai gali būti koreguojami siekiant maksimalaus efektyvumo arba maksimalaus našumo, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Naudodami skaitmeninius sprendimus pasiekite geresnius savo verslo rezultatus

Naudodami „Smart Farming“ lauką sujunkite su biuru

„Smart Farming“ yra daugiau nei tik jūsų mašinų skaitmenizavimas. Ji taip pat apima planavimo, vykdymo ir dokumentavimo sujungimą į tinklą. Naudodami telemetrijos programėles, pvz., TELEMATICS iš CLAAS, užtikrinate nuolatinį keitimąsi duomenimis tarp biuro ir jūsų mašinų. Tai reiškia, kad į tinklą galite sujungti visas mašinas – net ir mišrų parką – naudodami tik vieną skaitmeninę programėlę. Be to, šias programėles prijungę prie savo ūkio valdymo sistemos, taip pat galite sujungti visus procesus vienoje vietoje – nuo ​​savo laukų ribų suvedimo ir laukų augmenijos stebėjimo iki tręšimo ir derliaus nuėmimo.

Naudodami „Smart Farming“ programėles galite skaitmenizuoti savo vykdomas operacijas. Be to, naudodami jutiklius, automatiką ir tinklus taip pat galite palengvinti ilgalaikį ekonominį planavimą. Nuolat automatiškai rinkdama duomenis, „Smart Farming“ leidžia analizuoti buvusius sėjos, tręšimo ir derliaus nuėmimo procesus bei visus kitus darbus ir priimti geresnius sprendimus ateičiai.

Sužinokite galimybes

Vairavimo sistema GPS PILOT CEMIS 1200

Naudodami GPS PILOT CEMIS 1200 galite dirbti ištisus metus, taikydami ekonomišką, į ateitį orientuotą ir paprastą tikslųjį ūkininkavimą. CEMIS suteikia pagalbą visose srityse – žemės dirbimo, sėjos, tręšimo, kultivavimo ir derliaus nuėmimo. Naudojant automatinį vairavimą jūsų mašina važiuos lyg bėgiais.

Produkto puslapis

Mašinos optimizavimas naudojant CEMOS

CEMOS yra išmanioji integruota pagalbos sistema, skirta padėti jums išnaudoti visus savo mašinos pajėgumus. Mašinos optimizavimo sistema siūlo tikslius jūsų traktoriaus, javų kombaino ar savaeigio pašarų smulkintuvo nustatymus, priklausomai nuo jūsų poreikių – maksimalus efektyvumas ar našumas. Taip sumažėja nustatymų sudėtingumas ir visada užtikrinami optimalūs mašinos nustatymai atsižvelgiant į sąlygas.

Produkto puslapis

CLAAS connect

CLAAS connect yra nemokama programėlė, kuri visas jūsų CLAAS mašinas sujungia vienoje vietoje, kartu su visais pagrindiniais duomenimis realiuoju laiku, pvz., nustatymai, sąnaudos ir vieta. Taip pat galite greitai patekti į atsarginių dalių ir eksploatacinių medžiagų parduotuves, taip pat apžvelgti jūsų mašinų parko garantinius ir serviso produktus. CLAAS connect sujungia žmones su mašinomis ir sistemomis.

Produkto puslapis

Telemetrija naudojant „Machine connect“ ir TELEMATICS

Žemės ūkio veikloje daug procesų yra glaudžiai susiję – visų pirma daugybė mašinų turi dirbti kartu. TELEMATICS padeda jums turėti viso jūsų mašinų parko apžvalgą. Sistema įrašo ir apdoroja darbo metu gautus duomenis. Tai reiškia, kad TELEMATICS, nuolat keisdamasi duomenimis, sujungia lauką ir biurą. Naudodami „DataConnect“ taip pat galite koordinuoti visas savo mišraus parko mašinas viename duomenų debesyje. CLAAS API užtikrina sklandų ryšį su jūsų ūkio valdymo sistema.

Produkto puslapis

CLAAS connect programėlė

Visas CLAAS pasaulis jūsų kišenėje

CLAAS connect yra viso jūsų asmeninio CLAAS pasaulio portalas su visa svarbia informacija ir paslaugomis jūsų CLAAS mašinoms. Naudodami CLAAS connect programėlę dabar dar patogiau ir greičiau galėsite naudotis visomis integruotomis funkcijomis, paslaugomis ir parduotuvėmis, savo mobiliajame įrenginyje. Pavyzdžiui, galite paprašyti norimos konfigūracijos pasiūlymo iš savo CLAAS pardavimo partnerio arba patogiai, būdami laukuose, 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, užsisakyti atsarginių dalių. Atsisiųskite nemokamą CLAAS connect programėlę „iOS“ arba „Android“ įrenginiams iš „Apple App Store“ arba „Google Play“ ir susiekite su savo CLAAS mašina bei CLAAS pardavimo partneriu.

Sumažinkite išlaidas naudodami „Smart Farming“

Išmaniosios mašinos ir įrenginiai gali padėti ūkiams veiklą vykdyti efektyviai ir orientuotis į ateitį.

Sužinokite apie „Smart Farming“