Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Paslaugos ir parduotuvės

Saugu, greita ir paprasta.

Nepriklausomai nuo to, ar ieškote atsarginių dalių, ar užsisakote internetu, CLAAS programos padeda greitai ten patekti.

Paslaugos ir parduotuvės

Saugu, greita ir paprasta.

Nepriklausomai nuo to, ar ieškote atsarginių dalių, ar užsisakote internetu, CLAAS programos padeda greitai ten patekti.

Parduotuvių ir atsarginių dalių katalogo apžvalga.

Mūsų tikslas – kokybiškas ir greitas atsarginių dalių tiekimas bei profesionalus klientų aptarnavimas. Esame itin atidūs klientų poreikiams, galime operatyviai reaguoti į paklausą, užtikrinti kokybišką konsultaciją ir prekių pristatymą visoje Lietuvoje.


Išsirinkite Jums artimiausią

Atsarginių dalių parduotuvės Lietuvoje

Tiekiame originalias atsargines dalis visai mūsų atstovaujamai technikai, siūlome itin platų pasaulyje pripažintų technikos gamintojų atsarginių dalių asortimentą net penkiuose prekybos centruose Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose bei Plungėje. 

 


Elektroninė atsarginių dalių paieška.

„Parts Doc“ atsarginių dalių katalogas

Mūsų paslaugų asortimentas, kuris nuves jus prie reikiamos atsarginės dalies: „Parts Doc Online“ yra CLAAS elektroninis atsarginių dalių katalogas. Jame pateiktos atsarginės dalys CLAAS derliaus nuėmimo mašinoms ir CLAAS traktoriams.


Išlaidų kontrolė.

CLAAS ritinių skaičiuoklė

Svarbiausia yra ne apvyniojimo tinklo, aprišimo špagato ar apvyniojimo plėvelės kaina. Svarbiausias veiksnys yra ritiniui reikalingų pakavimo medžiagų kaina. Naudodami šią skaičiuoklę, galite lengvai apskaičiuoti ritinių pakavimo medžiagų sąnaudas ir išlaidas.