„CLAAS connect“ sujungia

Naudodami „CLAAS connect“, visą informaciją apie savo mašinas galite rasti vienoje programoje.

„CLAAS connect“ sujungia

Naudodami „CLAAS connect“, visą informaciją apie savo mašinas galite rasti vienoje programoje.

„CLAAS connect“: viskas sujungta, viskas iš pirmo žvilgsnio

„CLAAS connect“ portretas: „CLAAS connect“ yra nemokama programėlė, kuri visas jūsų CLAAS mašinas sujungia vienoje vietoje, kartu su visais pagrindiniais duomenimis realiuoju laiku, pvz., nustatymai, sąnaudos, vieta ir modernizavimo galimybės. Čia galite sužinoti, ką dar ši programėlė gali.

Valdyti visą žemės ūkio mašinų parką gali būti sudėtinga. Norint suderinti informaciją apie būklę ir darbą, techninės priežiūros poreikius ir atsarginių dalių užsakymus, reikia apdoroti daug informacijos. Naudodami „CLAAS connect“ šias užduotis galite atlikti vos viena ranka.

Visas darbas iš pirmo žvilgsnio

„CLAAS connect“ programėlė, kurią galima naudoti tiek išmaniajame telefone, tiek internetu, yra prieinama visais norimais formatais. Norite sužinoti dabartines darbo valandas arba kur šiuo metu yra jūsų traktorius, javų kombainas ar savaeigis pašarų smulkintuvas? Jokių problemų – „CLAAS connect“ realiuoju laiku vienu spustelėjimu arba bakstelėjimu parodo viską, ką norėjote sužinoti apie savo mašinas. Ji taip pat parodo variklio būseną, dyzelino ir „AdBlue“ lygį bakuose.

Tinkamas atsakymas į viską

Net ir dirbant sėkmingai iškyla netikėtų situacijų. Todėl, norint išvengti ilgų prastovų, būtina greitai diagnozuoti problemą ir rasti sprendimą. „CLAAS connect“ yra puikus pagalbininkas. Turėdami išsaugotą kiekvienos mašinos naudojimo instrukciją, sprendimą galite rasti greitai. O jei reikia atsarginės dalies, per programėlėje integruotą dalių parduotuvę ją galite užsisakyti tiesiai iš savo patikimo pardavėjo, kad galėtumėte kuo greičiau grįžti prie darbo.

Paruošta atnaujinti

Net ir ne derliaus nuėmimo sezono metu „CLAAS connect“ yra ištikimas kompanionas ir padeda anksti visapusiškai pasiruošti būsimiems darbams. Ritinių skaičiuotuvas tiksliai apskaičiuoja, kiek tinklo, špagato ir plėvelės jums reikės ateityje. Tepimo priemonių konsultantas pasiūlys jums tinkamas eksploatacines medžiagas. Galiausiai visus šiuos gaminius, taip pat didelį kitų žemės ūkio technikos prekių pasirinkimą bei atsargines dalis galite užsisakyti tiesiai iš atsarginių dalių parduotuvės.

Jei svarstote įsigyti naują mašiną, taip pat galite naudoti integruotą konfigūratorių, kad galėtumėte be įsipareigojimų sukonfigūruoti naujas mašinas ir išsaugoti jas galimam įsigijimui. Priėmę sprendimą, dėl mašinos demonstravimo galite kreiptis į savo pardavėją arba paprašyti pasiūlymo tiesiogiai „CLAAS connect“. Naudodami serijos numerį, įsigytas naujas mašinas galėsite lengvai integruoti į „CLAAS connect“.

Visapusiška priežiūra nemokamai

Ar „CLAAS connect“ jus įtikino? Galiausiai, yra keletas labai gerų naujienų: „CLAAS connect“ programėle ir internetine programa galite naudotis nemokamai. Registracija paprasta – tereikia atlikti vos kelis veiksmus.

Atraskite „CLAAS connect“