GPS PILOT CEMIS 1200.

Tiksliai ūkininkauti dabar paprasta.

GPS PILOT CEMIS 1200.

Tiksliai ūkininkauti dabar paprasta.

GPS PILOT vairavimo sistemos. Tikslios, orientuotos į ateitį, paprastos.

Padidinkite savo ūkio pelningumą ir supaprastinkite kasdienes operacijas – ženkite į ateitį su CEMIS 1200 terminalu. Su GPS PILOT automatinio vairavimo sistema jūsų mašina važiuos lyg bėgiais: visada reikalingomis vėžėmis, išnaudodama visą darbinį plotį ir be persidengimų. Ilgi įvadiniai kursai nereikalingi. Nustebsite sužinoję, kaip lengva automatinę vairavimo sistemą valdyti naudojant intuityvią CLAAS naudotojo sąsają. Dėl ISOBUS sąsajos ir standartinių keitimosi duomenimis formatų, CEMIS 1200 yra būdas pasiekti didesnį tikslumą žemės ūkyje.

Paprastas.

CEMIS 1200 dera kabinoje: dėl tos pačios intuityvios valdymo logikos kaip ir CEBIS, operatoriai greitai išmoks juo naudotis. Šią sistemą galite naudoti visose CLAAS mašinose, kuriose yra GPS PILOT CEMIS 1200 sistema. Terminalą ir imtuvą iš vienos mašinos į kitą galima perkelti labai greitai, taip užtikrinant didžiausią universalumą ir lėšų taupymą.

Orientuotas į ateitį.

Naudodami CEMIS 1200, savo darbus galite valdyti prisijungę su savo mobiliuoju telefonu, vos keliais palietimais – standartizuota ir patogu. Suplanuokite savo darbus ūkio valdymo programinėje įrangoje ir tiesiai iš 365FarmNet ar kitų prijungtų sistemų per TELEMATICS perkelkite juos į javų kombainą. Operatorius mato visus darbus ir gali greitai bei lengvai grąžinti juos atgal į biurą, kai jie bus baigti. Priskirti, atlikti, dokumentuoti – sklandžiai ir saugiai.

GPS PILOT CEMIS 1200 terminalas orientuotas į ateitį. Pritaikytas jūsų ūkiui, su visomis iš anksto įdiegtomis arba palaipsniui pridedamomis funkcijomis, kad atitiktų jūsų augančius poreikius. Vis dar nesate tikri? Kodėl papildomų funkcijų ir korekcijos signalų neišbandžius nemokamai iš anksto? Galbūt per sezoną pasikeitė jūsų poreikiai? Jokių problemų – skaitmeniniu ryšiu galite greitai ir lanksčiai pritaikyti sistemos funkcijas savo poreikiams. Atitinkamą licenciją arba aktyvavimo kodą galima perkelti internetu tiesiai į jūsų terminalą.

Tikslus.

Tiksliam darbui reikalingas geras korekcijos signalas. Jį užtikrina SATCOR 15*, kurio standartinė licencija galioja 5 metus. Jei jums reikalingas didesnis tikslumo lygis, papildomai galima pasirinkti SATCOR 3* ir SATCOR 3 FAST* korekcijos signalus.

Ar jūsų didžiausias prioritetas yra absoliutus tikslumas? Tada naudokite GPS PILOT CEMIS 1200 su RTK korekcijos signalu, kad pasiektumėte didžiausią įmanomą tikslumą. Visus RTK korekcijos signalus sustiprina standartinė funkcija „RTK Bridging“, t. y., dingus signalui, darbas gali būti tęsiamas iki 20 min., tikslumui šiek tiek mažėjant.

Vietovėje, kurioje dirbate, reljefas sudėtingas arba ne visur yra mobilusis ryšis? Su „RTK Bridging Premium“ galite tęsti darbą – neprarasdami tikslumo arba neribodami laiko.

* SATCOR 15 / SATCOR 3 / SATCOR 3 FAST siunčiami „Trimble RTX“

SATCOR korekcijos signalai, „RTK Bridging“ ir „RTK Bridging Premium“ prieinami ne visuose regionuose. CLAAS platintojas padės jums rasti geriausią jūsų individualius poreikius atitinkantį sprendimą.