Sumažinkite išlaidas naudodami „Smart Farming“.

„Smart Farming“ programinė ir techninė įranga padeda taupyti jūsų pinigus ir yra pagrindas tikram tiksliajam ūkininkavimui.

Sumažinkite išlaidas naudodami „Smart Farming“.

„Smart Farming“ programinė ir techninė įranga padeda taupyti jūsų pinigus ir yra pagrindas tikram tiksliajam ūkininkavimui.

„Smart Farming“: tikslusis ūkininkavimas ir sąnaudų mažinimas naudojant skaitmeninius sprendimus

Išmaniosios mašinos ir įrenginiai gali padėti ūkiams sutaupyti ir užtikrinti jų orientaciją į ateitį. Naudodami skaitmeninį tinklą, automatinį dokumentavimą ir virtualius tiksliojo ūkininkavimo įrankius po ranka turite įrankius, užtikrinančius jūsų ūkio tinkamumą „Smart Farming“.

Sužinokite apie „CLAAS Smart Farming“

Kas yra „Smart Farming“?

Žinoma, iš pradžių terminas „Smart Farming“ nepasako nieko konkretaus. Tikriausiai jūs savo verslą jau dabar valdote išmaniai, net nenaudodami skaitmeninių pagalbos sistemų. Tačiau jie gali būti naudojami dar labiau supaprastinti, automatizuoti ir pagerinti kasdienius procesus. „Smart Farming“ reiškia, kad žemės ūkio mašinos, priedai, darbo procesai ir veiklos valdymas yra sujungti į skaitmeninį tinklą. Remiantis turimais mašinų ir darbo duomenimis, „Smart Farming“ programos gali padėti planuoti ir dokumentuoti darbo eigą, kad būtų galima priimti pagrįstus sprendimus.

1 etapas: tikslusis ūkininkavimas naudojant optimizuotas mašinas

Integruotos elektroninės sistemos mašinų optimizavimui yra pirmas žingsnis link „Smart Farming“. Naudodami pagalbos sistemas, pvz., CEMOS iš CLAAS, užtikrinate geriausius įmanomus savo žemės ūkio mašinų nustatymus. Jūs arba kitas operatorius pasirenkate darbo su traktoriumi, javų kombainu arba savaeigiu pašarų smulkintuvu režimą - maksimalus efektyvumas arba maksimalus našumas. Remdamasi šiais duomenimis sistema automatiškai parenka geriausius įmanomus jūsų traktoriaus arba javų kombaino nustatymus. Pavyzdžiui, įdirbant dirvą, parenkami tinkami balastiniai svoriai, oro slėgis padangose arba variklio galia. Nuimant derlių, sistema gali automatiškai reguliuoti mašiną, be jokio operatoriaus įsikišimo. Pagalbos sistemos mašinų optimizavimui padeda optimizuoti derliaus nuėmimo procesus.

Naudodami savo mašinoje integruotą vairavimo sistemą su GNNS palaikymu, pvz., GPS PILOT CEMIS 1200 iš CLAAS, taip pat galite užtikrinti tikslų darbą laukuose dirbdami dirvą, sėdami, tręšdami, purkšdami ir nuimdami derlių. Prieš darbo pradžią pasirinkus optimalų važiavimo režimą, vairavimą ir važiavimus galima automatizuoti, taip garantuojant optimalius rezultatus be nenaudingų persidengimų. Taigi, esate kelyje link kompiuterizuoto tiksliojo ūkininkavimo.

2 etapas: į tinklą sujungtos žemės ūkio mašinos

Naudodami pažangią duomenų valdymo sistemą visada galite stebėti visą savo žemės ūkio mašinų parką. Tai būtina sąlyga „Smart Farming“ - kadangi tik žinodami, kuri mašina atliko konkretų darbą ir kokia šiuo metu yra jos būsena, galėsite priimti sprendimus ateityje ir planuoti būsimus darbo žingsnius. Naudojant sprendimus, pvz., „Machine connect“ iš CLAAS, įvairūs duomenys, pvz., naudojami mašinos nustatymai, darbo būsena, degalų sąnaudos ir vieta, per mobilųjį ryšį persiunčiami į jūsų internetinį portalą, kur jie yra pasiekiami realiuoju laiku. Duomenys apie atliktus darbus į jūsų dokumentaciją įtraukiami automatiškai, kiekvienam laukui atskirai. Mašinas sumaniai sujungę į tinklą galite žengti pirmąjį žingsnį link dokumentavimo. Jums patiems nieko daryti nereikia. Taip pat galite gauti bendrą ateities planavimo apžvalgą.

3 etapas: veiklos valdymas ir ūkio valdymo sistema vienoje programoje

Paskutinis „Smart Farming“ etapas yra visos jūsų ūkio planavimo ir dokumentavimo veiklos sujungimas su ūkio valdymo sistema. Naudodami programinę įrangą, pvz., „365FarmNet“, galite iki minimumo sumažinti savo administracinio darbo krūvį, taip pat galite stebėti, kaip laikomasi reikalavimų. Ūkio valdymo sistema suteikia apžvalgą apie viską, kas jums svarbu, nuo ūkio valdymo ir pasėlių auginimo iki tikslaus ūkininkavimo duomenų ir mašinų parko valdymo. Tuo pačiu metu galite atsipalaidavę planuoti būsimus darbus, pvz., kurti programų žemėlapius naudodami palydovinius vaizdus, ​​planuoti važiavimus ir nustatyti tolesnius darbo etapus.

Kam „Smart Farming“ ir tikslusis ūkininkavimas tinka?

Geriausia „Smart Farming“ savybė: jis tinka kiekvienam ūkiui. Kadangi yra keli skirtingi lygiai, kiekvienas ūkis gali jį atnaujinti žingsnis po žingsnio. Tie, kurie skaitmeninėje srityje jau yra pažengę, gali lengvai padidinti savo repertuarą naudodami papildomus techninės ir programinės įrangos sprendimus. Ūkio dydis taip pat neturi reikšmės. Žinoma, optimizavimas daugiau naudos duos dideliems ūkiams, tačiau ir mažesni ūkiai, pvz., šeimos ūkiai, taip pat gali gauti naudos iš išmaniojo ūkininkavimo ir tiksliojo ūkininkavimo programų.

„Smart Farming“: skaitmeninės programos leidžia sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus

Nesvarbu, ar nuspręsite visiškai skaitmenizuoti savo ūkį, ar pradėti nuo mažų žingsnelių: „Smart Farming“ sprendimai padeda sumažinti išlaidas ir išvengti nuostolių. Visų pirma, jie suteikia galimybę sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu – į žemės ūkį. Visų kitų būtinų administravimo ir planavimo veiklų automatizavimas naudojant „Smart Farming“ gali palengvinti jūsų gyvenimą.

Sužinokite apie „CLAAS Smart Farming“