Mes naudojame slapukus (savo ir trečiųjų šalių teikėjų, pvz., „Google Analytics“), kad palengvintume mūsų tinklalapių naudojimą ir turinys labiau atitiktų jūsų interesus. Toliau naudojant mūsų tinklalapius aktyvuojami tik techniškai reikalingi slapukai. Sutikimas reiškia, kad visi slapukai (taip pat ir rinkodaros slapukai) bus aktyvuoti. Jūsų sutikimas yra savanoriškas ir gali būti atšauktas bet kuriuo metu ateityje.

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Priekiniai priedai, tenkinantys kiekvieno poreikius.

Skirtos patenkinti įvairius derliaus nuėmimo poreikius.

Priekiniai priedai, tenkinantys kiekvieno poreikius.

Skirtos patenkinti įvairius derliaus nuėmimo poreikius.

Pjaunamosios su juostiniais transporteriais. CONVIO FLEX / CONVIO.

Skirtos atlikti daugiau.

Pjaunamosios su juostiniais transporteriais naudojamos nuimti žemaūgius augalus ir augalus, kurie grūdus brandina arti lauko paviršiaus, o taip pat esant sudėtingoms sąlygoms (pagulę javai, savaime įsisėję augalai), kai pjauti reikia labai arti lauko paviršiaus.

CONVIO FLEX su lanksčiu dalgiu yra universali, skirta nuimti bet kokius augalus, tokius kaip javai, rapsas, soja, žirniai, žolės ir daug kitų. CONVIO (su standžiu dalgiu) ypatingai gerai tinka javams ir rapsui.

Didesniam našumui skirtos pjaunamosios su juostiniais transporteriais.

Pastovus augalų masės srautas 12,30 m ar 10,80 m pločio pjaunamosiose užtikrina tolygų didelių augalų masės kiekių tiekimą į javų kombainą.

CONVIO pjaunamosios turi daugybę pagalbos operatoriui sistemų, kurios gali būti valdomos neišlipant iš kabinos. Automatinis lenktuvų sukimo momento valdymas, AUTOMATIC BELT SPEED ir AUTO CONTOUR FLEX automatiškai užtikrina optimalius pjaunamosios nustatymus.

CONVIOFLEX 1230FLEX 108012301080
Naudingas pjovimo plotismm12260107401226010740
Dalgio lankstumas vertikalia kryptimi
aukštynmm9090
žemynmm135135
Šoninių transporterių juostų gylismm1079,501079,501079,501079,50
Įdubos gylismm1329132913291329
Įranga rapsui
Automatizuotas pjaunamosios valdymas

○ Pasirenkama – Negalima

Didžiausiam našumui skirti pažangūs lenktuvai.

Naujai sukurti lenktuvai su pažangios formos, reguliuojamu kumštelių taku, leidžia lenktuvų pirštams augalus pakelti dar prieš juos nupjaunant. Todėl, priekinio priedo nuostoliai sumažinami iki minimumo, ypatingai nuimant pagulusius javus. Nuimant žemus javus, pirštai optimizuoja augalų masės tiekimą į pjaunamąją.

Automatinis lenktuvų sukimo momento valdymas.

Dėl lenktuvų hidraulinės pavaros, lenktuvų sukimo momentas gali būti reguliuojamas automatiškai, kad būtų galima susidoroti su sunkiomis derliaus nuėmimo sąlygomis, tokiomis kaip pagulę javai. Automatinė aukščio valdymo sistema, veikianti atsižvelgiant į užprogramuotą slėgį ir jautrumo lygį, apsaugo nuo pirštų įsmigimo į žemę.

Idealiai paruošta aukštam rapsui.

Pageidaujant, ant CONVIO šeimos pjaunamųjų taip pat gali būti sumontuota įranga rapsui:

  • Atpjovėjai rapsui dešinėje ir (ar) kairėje
  • Sąsaja lengvam rapsų atpjovėjų sumontavimui
  • Hidraulinės rapsų atpjovėjų pavaros
  • Rapso tiekimo sraigės
  • Pakelta galinė sienelė

Svarbiausių elementų reverso funkcija.

Yra du reverso režimai, kurie leidžia reaguoti į specifinius poreikius bet kurioje situacijoje: perjungiklis ant porankio įjungia lenktuvų, centrinio diržo, tiekimo sraigės ir nuožulniosios kameros reversą, o mygtukas ant daugiafunkcės valdymo svirties įjungia centrinio ir šoninių diržų reversą važiuojant.

Sumanumas didesniam komfortui.

Optimali pagalba profesionaliems operatoriams.

CONVIO pjaunamosios turi įvairias pagalbos operatoriams sistemas, kurios gali būti valdomos iš kabinos. Tai ACTIVE FLOAT, AUTOMATIC BELT SPEED ir AUTO CONTOUR FLEX, leidžiančios operatoriams greitai surasti optimalius pjaunamosios nustatymus atsižvelgiant į vyraujančias sąlygas.

Juostiniams diržams skirta AUTOMATICBELT SPEED.

Pagalbos operatoriui sistema AUTOMATIC BELT SPEED nuolat ir visiškai automatiškai reguliuoja diržų greitį atsižvelgdama į važiavimo greitį, bei pritaiko prie bet kokių augalų sąlygų.

Dalgiui skirtas ACTIVE FLOAT.

ACTIVE FLOAT pakabos sistema leidžia reguliuoti dalgio slėgį į žemės paviršių atsižvelgiant į lauko sąlygas. Tai atliekama iš kabinos, važiuojant.

Bet kokiems lauko paviršiams skirtas maksimalus lankstumas.

Maksimalus darbo krūvio operatoriui sumažinimas ir optimalus pjovimo našumas – CONVIO FLEX turi keturis skirtingus darbo režimus:

  1. Javai: standus pjaunamosios stalas
  2. Pagulę javai: paspaudus mygtuką, pakeičiama iš standaus į lankstų
  3. Lankstus: žemaūgiai augalai, tokie kaip soja, žirniai, žolės
  4. AUTO CONTOUR FLEX: automatiškai užtikrina žemiausią pjovimo aukštį

Žemiausiam pjovimui skirtas AUTO CONTOUR FLEX.

Automatinį priekinio priedo aukščio reguliavimą atlieka naujasis AUTO CONTOUR FLEX režimas. Šiame režime, CONVIO FLEX automatiškai ir nuolat vertina, ar dar galima nuleisti dalgį, kad visada būtų užtikrintas žemiausias pjovimo aukštis.

 
Atsisiuntimo centras
Brošiūra Priekiniai priedai