Mes naudojame slapukus (savo ir trečiųjų šalių teikėjų, pvz., „Google Analytics“), kad palengvintume mūsų tinklalapių naudojimą ir turinys labiau atitiktų jūsų interesus. Toliau naudojant mūsų tinklalapius aktyvuojami tik techniškai reikalingi slapukai. Sutikimas reiškia, kad visi slapukai (taip pat ir rinkodaros slapukai) bus aktyvuoti. Jūsų sutikimas yra savanoriškas ir gali būti atšauktas bet kuriuo metu ateityje.

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Priekiniai priedai, tenkinantys kiekvieno poreikius.

Skirtos patenkinti įvairius derliaus nuėmimo poreikius.

Priekiniai priedai, tenkinantys kiekvieno poreikius.

Skirtos patenkinti įvairius derliaus nuėmimo poreikius.

Mūsų pjaunamosios yra pajėgios sudoroti ryžius.

Sustiprinta tiekimo sraigė.

Nuimant ryžių derlių, pjaunamosios turi susidoroti su didžiuliais nešvarumų kiekiais. Siekiant išvengti pirmalaikio susidėvėjimo, grūdinta tiekimo sraigė turi sukietintas briaunas. Ši priemonė užtikrina tolygų javų masės srautą ir didelį našumą.

Grūdų bunkeris ryžiams.

LEXION 770, 760, 750, 630, o taip pat TUCANO 570, 560 430 ir 420 modeliams skirtas specialus grūdų bunkeris ryžiams. Iškrovimo sraigės spiralės kampas buvo optimizuotas, kad būtų užtikrintas didelis iškrovimo našumas.

Ypatingai patvarūs: dėvėjimuisi atsparūs komponentai.

Nuimant ryžių derlių, kartu patenka labai didelis kiekis žemių ir nešvarumų. Visi grūdų surinkimo sistemos komponentai yra pagaminti iš dilimui atsparių medžiagų, kad būtų išvengta pirmalaikio susidėvėjimo.

Ryžiams skirtas TERRA TRAC.

LEXION 770, 760 ir 750 modeliams skirta 890 mm pločio vikšrus turinti TERRA TRAC pavara. Specialūs vikšrai ir stipinai skirti naudoti ypatingai drėgnomis sąlygomis. Didesni tarpai tarp briaunų užtikrina visos traukos jėgos panaudojimą ir padidina savaiminio išsivalymo efektą net ir esant labai drėgnoms sąlygoms.

Plieniniai vikšrai.

900 mm pločio plieniniai vikšrai apsaugo mašiną nuo klimpimo į dirvožemį ir užtikrina patikimą trauką dirbant drėgnuose laukuose. Jie gali būti sumontuoti šiose mašinose:

  • LEXION 760, 750
  • TUCANO 570, 450, 440
 
Atsisiuntimo centras
Brošiūra Priekiniai priedai