Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

TUCANO 580-550

Įgimtas talentas.

Du naujieji TUCANO modeliai žymiai padidino hibridinių kombainų klasę. Asortimentą papildė naujasis TUCANO 580, turintis APS HYBRID SYSTEM ir 11000 litrų grūdų bunkerį. Jis taip pat turi ir MONTANA versiją. Naujasis TUCANO 550 yra ekonomiškas bazinis modelis, leidžiantis išnaudoti APS HYBRID technologijos privalumus.

TUCANO 580-550

Įgimtas talentas.

Du naujieji TUCANO modeliai žymiai padidino hibridinių kombainų klasę. Asortimentą papildė naujasis TUCANO 580, turintis APS HYBRID SYSTEM ir 11000 litrų grūdų bunkerį. Jis taip pat turi ir MONTANA versiją. Naujasis TUCANO 550 yra ekonomiškas bazinis modelis, leidžiantis išnaudoti APS HYBRID technologijos privalumus.

CLAAS javų kombainai | TUCANO 580-550.

TUCANO MONTANA.

Nesvarbu, ar tai būtų status šlaitas, ar netikėtas lietus − gamta mums nuolat kelia naujus iššūkius. MONTANA ir DYNAMIC POWER technologijas turintis TUCANO skirtas bet kokioms eksploatacijos sąlygoms. Nauja valdymo koncepcija padidina intelektą ir komfortą, dar labiau padidėja našumas ir pasirinkimo galimybės.

Tikras įgimtas talentas.

Gaunama nauda.

  • Naujoji valdymo koncepcija su tiesioginiu reguliavimu ir liečiamu CEBIS ekranu
  • Iki 11 000 litrų talpos grūdų bunkeris sumažina iškrovimų skaičių dirbant laukuose, o didelis iškrovimo našumas sumažina bunkerio iškrovimo trukmę. Visos šios charakteristikos kartu žymiai padidina jūsų dienos išdirbį.
  • MONTANA tiltai su naujuoju priekiniu tiltu ir galinga važiuoklės pavara

TUCANO580 / 580 MONTANA570 / 570 MONTANA560 / 560 MONTANA550
Kūlimo sistema / plotis (mm)APS / 1580APS / 1580APS / 1320APS / 1320
Neiškultų grūdų atskyrimasROTO PLUSROTO PLUSROTO PLUSROTO PLUS
Grūdų bunkeris (l)1100010000 / 1100090009000
Variklis„Mercedes-Benz“ OM 936 LA„Mercedes-Benz“ OM 936 LA„Mercedes-Benz“ OM 936 LA„Mercedes-Benz“ OM 936 LA
Didžiausia galia

(ECE R120) (kW/AG)

280 / 381260 /354260 /354

230 / 313

NAUJIENA: CEBIS.

Švelniai palietus liečiamą ekraną, naujasis CEBIS terminalas reaguoja nedelsiant.

  • Pateikiama visos mašinos apžvalga
  • Tiesioginė prieiga prie visų funkcijų
  • Laisvai reguliuojamas laikiklis leidžia nustatyti individualią terminalo padėtį

APS HYBRID SYSTEM.

APS HYBRID SYSTEM – kūlimo technologija iš CLAAS. Pobūgnio reguliavimas hidrauliniu būdu su integruota apsauga nuo perkrovų ir rotoriaus variatorius su bepakopiu greičio reguliavimu.

Tikslus pobūgnio reguliavimas.

Lygiagretus pobūgnio valdymas užtikrina optimalią visų rūšių augalų kūlimo kokybę. Į hidraulinį pobūgnio reguliavimo mechanizmą integruota nuo per didelių apkrovų apsauganti sistema leidžia be jokios rizikos išnaudoti visus mašinos pajėgumus.

NAUJIENA: DYNAMIC POWER.

Visuose TUCANO modeliuose DYNAMIC POWER dabar yra standartinė įranga. Sumanus variklio valdymas kontroliuoja skirtingas variklio galios kreives priklausomai nuo variklio sūkių ir reguliuoja reikalingos galios sukimo momentą. Esant dalinei apkrovai (šiaudų klojimas į pradalges), galima sutaupyti iki 10 % degalų. Padidėjus apkrovai, galia padidinama iki maksimalios.

 
Atsisiuntimo centras
Brošiūra TUCANO 580-320 HRC