Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

CORTO būgninės šienapjovės

Priekinis pjovimas –

Nepriklausomai nuo to, ar Jūs pasirinkote priekyje pakabinamą, gale pakabinamą ar prikabinamą mašiną, Jūs visada galite pasikliauti CORTO būgninėmis šienapjovėmis.

CORTO būgninės šienapjovės

Priekinis pjovimas –

Nepriklausomai nuo to, ar Jūs pasirinkote priekyje pakabinamą, gale pakabinamą ar prikabinamą mašiną, Jūs visada galite pasikliauti CORTO būgninėmis šienapjovėmis.

CORTO. Ypatingai patikimos būgninės šienapjovės.

CORTO šienapjovės yra labai našios, jos garantuoja greitą, patikimą, efektyvų ir saugų pjovimą. Nesvarbu, kurią mašiną pasirinksite, pakabinamą traktoriaus priekyje ar galinėje dalyje, visada galite pasitikėti CORTO šienapjovėmis.

Pašaro kokybė ir didelis efektyvumas.

Našumas ir pjovimo kokybė – priekyje pakabinamos būgninės šienapjovės CORTO naudojimas kartu su, pavyzdžiui, DISCO 9200 TREND, leidžia pasiekti didelį našumą ir užtikrina maksimalią pašaro kokybę. Priklausomai nuo Jūsų poreikio, darbinio pločio diapazonas yra nuo 2,65 iki 3,05 metro.

ACTIVE FLOAT – hidropneumatinė pakaba.

CORTO priekinės šienapjovės, turinčios lauko paviršiaus kopijavimo trimis kryptimis PROFIL pakabos geometriją ir FLOAT hidropneumatinę šienapjovės pakabą, leidžia pasiekti optimalius pjovimo rezultatus.

Platus pasirinkimas.

Traktoriaus galinėje dalyje pakabinamų CLAAS CORTO šienapjovių darbinių pločių diapazonas nuo 1,85 iki 3,05 metro. Galimi keli transportavimo keliu variantai: užlenkta į viršų ir šoną, pasukta atgal arba pasukta atgal ir užlenkta į viršų.

Pirštinis plaušintuvas.

Blogos oro sąlygos Jūsų daugiau nesulaikys, kadangi kai kuriose CORTO šienapjovėse dabar galima sumontuoti pirštininį plaušintuvą. Tai žymiai sutrumpina pašarų džiuvimo laiką ir padidina Jūsų darbo efektyvumą.

Techniniai duomenysDarbinis plotis (m)Plotis transportavimo metu (m)Prikabinimo įtaisasGTV greitis (aps/min)
CORTO 3200 F/FN PROFIL3,053,00Trikampis1000
CORTO 3100 FC3,053,00Trikampis540/1000
CORTO 290 FN2,822,76Trikampis540/1000
CORTO 270 FN2,652,60Trikampis540/1000
CORTO 310 N3,052,45II kategorija1000
CORTO 270 N/NC5II kategorija540
CORTO 210 N2,10II kategorija540
CORTO 185 N1,85II kategorija540

● Serijinė

o Pasirenkama

–  Negalima

Įranga gali skirtis priklausomai nuo šalies. Pateiktos specifikacijos nėra galutinės.

Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į savo CLAAS atstovą.