JAGUAR 990-930

Dėl nepakartojamos bendrosios koncepcijos, iki 380 t/h našumo, išskirtinių pagalbos operatoriui sistemų ir didelio grūdų traiškytuvo volų pasirinkimo, įskaitant patentuotą SHREDLAGE technologiją, iki 925 AG galios savaeigis pašarų smulkintuvas derlių doroja užtikrintai.

JAGUAR 990-930

Dėl nepakartojamos bendrosios koncepcijos, iki 380 t/h našumo, išskirtinių pagalbos operatoriui sistemų ir didelio grūdų traiškytuvo volų pasirinkimo, įskaitant patentuotą SHREDLAGE technologiją, iki 925 AG galios savaeigis pašarų smulkintuvas derlių doroja užtikrintai.

NAUJIENA: JAGUAR 990.
925 AG galia ir iki 380 t/h našumas.

Aukščiausia susmulkintos masės kokybė, didžiulis našumas ir mažos degalų sąnaudos – naujasis JAGUAR 990 optimaliai išnaudoja savo MAN V12 variklio 925 AG galią. Taip pat, norėdami sumažinti pjausnių ilgį, mes visiškai pakeitėme peilių būgno konstrukciją. JAGUAR 990 yra pirmasis savaeigis pašarų smulkintuvas, kuriame sumontuotas naujasis V-MAX 42 peilių būgnas.

CEMOS sumani pagalbos operatoriui sistema ir naujoji CEBIS valdymo sistema padeda operatoriams išnaudoti JAGUAR pajėgumus kiek įmanoma efektyviau viso sezono metu. CEMOS mašinos reguliavimus atlieka automatiškai, o CEBIS jutiklinis ekranas palengvina valdymą. Visi JAGUAR modeliai atitinka emisijos standartą "Etapas V“.

Pasaulinės rinkos lyderio JAGUAR savybės.

Nuo 1973 m. pagaminta virš 40 000 šių mašinų. Pasaulyje sėkmingiausias savaeigis pašarų smulkintuvas užtikrina, kad milijonai žmonių kasdien gali džiaugtis sveiko pieno stikline. Mūsų įsipareigojimas nuolat tobulinti JAGUAR, kad atitiktų jūsų reikalavimus, leido tai padaryti.

Pavaros sistema.

Lyginant su konkurentais, JAGUAR pavaros sistema išsiskiria savo dideliu efektyvumu. Skersai sumontuotas variklis, kurio galia tiksliai suderinta su darbine sistema, smulkinimo mechanizmą suka per priežiūros nereikalaujantį pavaros diržą.

Pagalbos operatoriui sistemos.

Sumaniosios sistemos, pvz., AUTO FILL, naujoji dinamiška vairavimo sistema arba naujoji CEMOS AUTO PERFORMANCE, mašiną valdo automatiškai ir optimizuoja jos atitinkamus procesus. Jei operatorius pageidauja derlių nuimti kiek įmanoma efektyviau, jam tereikia aktyvinti automatines sistemas.

Komfortas ir valdymas.

JAGUAR galite valdyti intuityviai vos tik pradėję su juo dirbti. Pagrindinės funkcijos valdomos tik keliais logiškai centre išdėstytais valdymo įtaisais. Šios koncepcijos pagrindas yra naujasis CEBIS. Vairo kolonėlę ir sėdynę operatoriui galima sureguliuoti pagal kiekvieno operatoriaus poreikius.


Našumas.

Dėl JAGUAR tiesaus augalų masės srauto, augalų masė pro mašiną praeina tiesia linija. Toks augalų masės srautas leidžia pasiekti maksimalų našumą (t/h) esant minimaliems galios poreikiams (l/t) ir užtikrina didelį darbo patikimumą.

Degalų sąnaudos.

Svarbiausias veiksnys yra ne variklis, o sumanus visų sistemų valdymas. Visa JAGUAR konstrukcija, pradedant priekiniu priedu ir baigiant augalų masės iškrovimo lataku, skirta užtikrinti didžiausią našumą ir taupyti degalus. Šios mašinos degalų sąnaudos yra stebėtinai mažos.

Siloso kokybė.

Aukštos kokybės silosas padidina primilžį. Mūsų mašinomis susmulkintos masės kokybė ir yra tas veiksnys, kuris skatina mus eiti pirmyn. JAGUAR mes naudojame technologijas, kurios turi lemiamą įtaką pašarų kokybei.

Sklandus derliaus nuėmimas.

CEMOS AUTO PERFORMANCE

JAGUAR palaiko operatoriaus nustatytus variklio sūkius ir reguliuoja variklio galią ir važiavimo greitį atsižvelgiant į nupjautos masės kiekį. Nupjautos masės kiekiui padidėjus, važiavimo greitis sumažinamas. Nupjautos masės kiekiui sumažėjus, automatiškai sumažinama variklio galia.

Dinamiška vairavimo sistema.

JAGUAR vairuojami ratai iš vienos kraštinės padėties į kitą pasukami vairo ratą pasukus ne daugiau kaip penkis apsisukimus. Apsisukant galulaukėje, dauguma operatorių pageidauja greičiau veikiančios vairavimo sistemos. Dinamiška vairavimo sistema yra tai, ko reikia. Važiuojant tiesiai iki 10 km/h greičiu, vairuojami ratai iš vienos kraštinės padėties į kitą pasukami vairo ratą pasukus tik 2/3 jo eigos.

NAUJIENA: didesnis komfortas ir patogumas.

CEBIS jutiklinis ekranas visas mašinos funkcijas leidžia pasiekti greitai ir lengvai. Operatorius gali pasirinkti vieną iš keturių JAGUAR reguliavimo ir valdymo būdų:

  1. Monitoriaus bakstelėjimas
  2. Greita prieiga per CMOTION parankinių valdymą
  3. Naudojant CEBIS pasukamą/paspaudžiamą jungiklį ir mygtukus
  4. Tiesioginis reguliavimas naudojant perjungiklius

NAUJIENA: ACTISILER 37 termorezervuare.

JAGUAR sumaniosios sistemos yra puikios pašaro kokybės pagrindas: priedai iš 375 litrų rezervuaro arba stiprus koncentratas iš ACTISILER 37 dozuojami tiksliai. Dvigubas sieneles turintis ACTISILER 37 rezervuaras apsaugo siloso priedų koncentratą nuo aukštos temperatūros.

NIR jutiklis

Sausųjų medžiagų kiekį nustato infraraudoniesiems spinduliams artimų spindulių jutiklis (NIR). Šie duomenys naudojami kaip baziniai nustatant pjausnių ilgį ir priedų kiekį.

TERRA TRAC.

JAGUAR 990 ir 960 modeliai taip pat gali turėti TERRA TRAC važiuoklę, kuri suteikia vikšrinės važiuoklės privalumų ištisus metus: didelę trauką, maksimalią dirvožemio apsaugą (net galulaukėse), greitą ir saugų pervažiavimą tarp laukų dėl mažo transporto priemonės pločio, kuris atitinka Vokietijos kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Techniniai duomenys

VariklisTipasCilindraiVariklio galia, kai darbiniai sūkiail
1700 aps./min (ECE R 120)
kW/AG
JAGUAR 990MAND2862V12680/925
JAGUAR 980MAND2862V12625/850
JAGUAR 970MAND42766 eilėje580/790
JAGUAR 960„Mercedes-Benz“4736 eilėje480/653
JAGUAR 950„Mercedes-Benz“4736 eilėje430/585
JAGUAR 940„Mercedes-Benz“4716 eilėje390/530
JAGUAR 930„Mercedes-Benz“4716 eilėje340/462