Jei paspaudėte „Sutinku“, nustatome techniškai nebūtinus slapukus (įskaitant trečiųjų šalių), kad galėtume pasiūlyti patogų tinklapio naudojimą, pagerintume savo paslaugas ir jas pritaikytume jūsų poreikiams. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą čia. Jei „Sutinku“ nepaspaudėte, nustatome techniškai būtinus slapukus.

Norėdamas stebėti jūsų naudotojo elgesį, CLAAS taip pat naudoja „Google Analytics“. „Google“ tvarko jūsų naudojimo duomenis, kad CLAAS pateiktų anoniminę statistiką apie naudotojo elgesį. „Google“ taip pat naudoja jūsų duomenis bet kokiems savo tikslams (pvz., profilio kūrimui) ir sujungia jūsų duomenis su duomenimis iš kitų šaltinių. „Google“ gali saugoti jūsų duomenis už Europos Sąjungos ribų, pvz., JAV, „Google LLC“. Tiek „Google“, tiek vyriausybinės įstaigos turi prieigą prie duomenų. 

Daugiau informacijos žr. mūsų privatumo politikoje.

Priimti

Tapk ir tu #arion400fan

Naujasis ARION 400: tapk ir tu #arion400fan.

Sandra Wötzl
Vyndarė ir ūkininkė iš Austrijos
"Man ūkininkavimas yra fantastiškų produktų gamyba su meile ir aistra. Čia, vynuogyne ir fermoje, nebūna dviejų vienodų dienų."
"ARION yra mūsų nuolatinis palydovas. Aš jį naudoju laukams arti ir dirbamiems plotams kultivuoti, juo transportuoju nuimtą javų ir saulėgrąžų derlių. Negaliu sugalvoti nė vieno kasdienio darbo, kurį nudirbčiau be jo.

Puikus darbo efektyvumo, svorio ir traukos galios santykis garantuoja saugaus ir malonaus vairavimo patirtį. Kabinoje jaučiuosi visai kaip namie. Jis pasižymi įspūdingo lygio komfortu, puikiu panoraminiu matomumu bei aiškiais ir lengvai naudojamais valdymo elementais."
Jakob Eskeland
Norvegų ūkininkas
"Man patinka būti ūkininku ir aprūpinti maistu savo šalį. Traktorius man reikalingas daugiausia darbams pievose ir srutų skleidimui."
"Iš naujo traktoriaus tikiuosi daug. Jis turi būti tvirtai suręstas, patogus vairuoti ir lengvai valdomas. Ir asmeniškai man labai svarbu yra padangos, tausojančios mano dirvą ir želmenis. Naujasis ARION turi viską, ko man reikia.

Man ypač patinka jo PANORAMIC kabina su skaidriu stogu. Vaizdas viršuje ir priešakyje toks aiškus! O tai reiškia, kad dirbdamas galiu mėgautis norvegiška saule. Aš nejuokauju, net ir čia mes turime vidutiniškai 3,2 valandos saulės per dieną!"
Helmut (Olli) Heppe
Produkto (traktorių) vadybininkas, CLAAS Deutschland
"Jeigu domitės CLAAS traktoriais, aš esu tas, kam galite užduoti savo klausimus, nes pažįstu kiekvieną ARION 400 varžtelį. Viena šių mašinų netgi dirba mano žmonos ūkyje."
"Tai šaunus universalas, pajėgus susidoroti su bet kokiu darbu. Mano svainis dirba juo šparaginių pupelių laukuose kultivuodamas, tiesdamas plastiko plėvelę ir purkšdamas pasėlius.

Mes visi neatsižavime valdymo sistema ir puikiai sureguliuota transmisija. Traktorių vairuoja net šeimos galva, o jam 91-eri. Manau, to pakanka suprasti, kaip lengva valdyti šią mašiną."
Gábor Steinhauser
CLAAS traktorių produktų vadovas Vengrijoje
"Čia ARION 400 yra naudojami praktiškai visur: lauko darbams, transportavimui, sėjimui, pjovimui, purškimui. Ši mašina tokia universali!"
"Mes labai džiaugiamės naujuoju ARION. Jis dar patogesnis ir galingesnis - turiu galvoje jo dinamišką, degalus taupantį variklį, galingą hidrauliką ir patogią, erdvią kabiną, palengvinančią ilgas darbo valandas.

Man patinka tai, jog šis traktorius manęs nestabdo. Transmisija yra taip gerai sureguliuota, kad savo ARION galiu naudoti beveik bet kokiai užduočiai atlikti. Nebent išskyrus sunkiausius traukos darbus. Tačiau tuo gali pasirūpinti jo didesnysis brolis AXION 900."
Asbjørn Velde
Pardavėjas, dirbantis CLAAS Norwegen
"Aš ne tik pardavinėju ARION. Vieną jų aš taip pat naudoju savo ūkyje. Jis daro viską: įdirbinėja dirvožemį, krauna šiaudų ritinius, transportuoja derlių."
"Kai klausiu draugų, klientų ar kolegų, ko jie tikisi iš naujojo ARION, visada girdžiu tą patį atsakymą: jis turi būti lengvai valdomas, aptarnaujamas už prieinamas kainas ir konfigūruojamas pagal poreikius. “Jokių problemų”, - atsakau aš.

Didžiuojuosi tuo, kad čia, Norvegijoje, turime tokią gerą CLAAS Service tarnybą. Platintojai reaguoja nedelsdami, mechanikai yra gerai apmokyti, o atsarginės detalės atkeliauja labai greitai. Tai nepaprastai svarbu visiems ūkininkams, ir ne tik derliaus nuėmimo metu."
Josef Radauer
Austrų ūkininkas
"Man patinka dirbti su mašinomis. Mūsų ūkyje aš tikrai sukuriu piniginės vertės, atlikdamas medžių priežiūros, kirtimo ir miškų tvarkymo darbus."
"ARION yra tikras devyndarbis. Mes naudojame jį pievoje, pavyzdžiui, su šiaudų presu ir krautuvu. Taip pat juo gabenu įrangą, medieną ir kitus pačius įvairiausius krovinius. Ir dažnai pamatysite mane ant šlaito pjaunantį su smulkintuvu.

Tai, kad dirbdamas ant stačių šlaitų visada jaučiuosi labai saugus, lemia geras galios, svorio ir traukos balansas. Ir, žinoma, geras matomumas bei lengvas valdymas. Kai mašinoje jautiesi laisvai, padarai mažiau klaidų."

Mėgaukis nauja laisve!

Kiekviena darbo diena laukuose atneša naujų iššūkių. Bet Jūs galite drąsiai juos pasitikti, nes Jūsų traktorius viskuo pasirūpins. Atraskite naująjį ARION 400.

Kiekvienas laisvę supranta savaip

Laisvė skirtingiems žmonėms reiškia skirtingus dalykus. Vieniems ji reiškia gerą panoraminį matomumą, kitiems - erdvesnę kabiną su protingai išdėstytais valdymo elementais. Kai kas siekia išvengti įtampos ir rūpesčių - derindami neprilygstamą erdvės pojūtį su išmaniaisiais skaitmeniniais padėjėjais, kurie sumažina darbo krūvį ir padidina efektyvumą.

Kad ir kaip apibrėžtumėte laisvę, naujasis ARION 400 jums ją suteikia.

Pasiduokite įkvėpimui

Protingos vairavimo pagalbos sistemos
Gyvenkite lengviau. Su CSM apsisukimų valdymo ir dinaminio vairavimo funkcijomis neliks vietos įtampai Jūsų kasdieniame darbe. O naudodami vairavimo sistemas galite pasiekti net iki 7% dyzelino sąnaudų ir eksploatavimo išlaidų ekonomiją.
Išmanus duomenų valdymas
Palengvinkite darbą su dokumentais. Valdykite ir stebėkite savo technikos parką CLAAS TELEMATICS portale. Savo mašinos duomenis pasiekite bet kada ir iš bet kurios vietos - DataConnect dėka duomenis taip pat galite gauti ir iš kitų gamintojų mašinų.
Efektyvus ryšys
Patobulinkite savo darbo procesus. Patogiai valdykite ISOBUS padargus, naudodamiesi funkciniais mygtukais ant daugiafunkcės valdymo svirties. Tiesiog prijunkite padargą mašinos gale, ir jis pasirodys ISOBUS terminale.
Puikus kabinos komfortas
Būkite efektyvesni. Be neprilygstamo erdvės pojūčio su puikiu 360° matomumu ir aiškiu priekinio krautuvo vaizdu iš viršaus, PANORAMIC kabinoje taip yra skaitmeniniai padėjėjai, skirti Jūsų darbą padaryti efektyvesnį. Joks kitas traktorius nesiūlo tokios patogios daugiafunkcės valdymo svirties, kaip ši.
Protinga transmisija
Vairuokite ARION 400 nenaudodami pavarų svirties ar sankabos pedalo. QUADRACTIV arba HEXACTIV dėka šis traktorius keičia pavaras kaip automobilis su automatine pavarų dėže. Taip pat jame yra daugybė kitų patogių automatinių funkcijų, tokių kaip SMART STOP ir greičio palaikymo sistema, skirtų palengvinti Jūsų darbą.